Nové apartmány přímo u jezera Weissensee

Nové apartmány přímo u jezera Weissensee
Velikost: 80.00 - 128.00 m²
Cenové rozmezí: 440.000 - 798.000 €
Město: Weissensee
ID nemovitosti: RG19058
31.7.2018

Popis nemovitosti

Představujeme nový rezidenční projekt na výjimečném místě přímo na břehu nejvýše položeného jezera v Rakousku.

Apartmány jsou situované v atraktivní oblasti na severním břehu jezera Weissensee. Leží v nadmořské výšce 1 000 m. n. m., což ho činí nejvýše položeným jezerem Rakouska a čtvrtým největším v Korutanech.  Nachází se 2 hodiny jízdy autem od Salzburgu a pouhých 20 minut od známého lyžařského střediska Nassfeld/Hermagor, kde Vás přivítá 110 km sjezdovek různých obtížností. Na své si zde přijdou opravdu všichni – děti, dospělí, lyžaři, snowboardisté, milovníci upravených sjezdových tratí i freeridu.

Jezero Weissensee je navzdory své poloze příjemně teplé, a proto vhodné ke koupání. Teplota vody dosahuje cca 24 stupňů. Voda v jezeře je průzračně čistá. Kromě koupání se zde nabízí celá řada dalších aktivit jako je například potápění, surfování, plachtění či rybolov.  Již 35 let se zde každoročně koná tradiční soutěž v rybolovu „ Goldene Forelle vom Weissensee“  (Zlatý pstruh z Weissensee).  Jedinými motorovými loděmi, které zde plují, jsou linky spojující východní a západní břeh jezera.

Rezidenční projekt se skládá z 8 domů, ve kterých jsou k dispozici apartmány s rozlohou od cca 50 do 133 m2. Všechny apartmány disponují 1-3 ložnicemi a velkými terasami nebo balkóny. Jsou orientovány na jih, což zaručuje dostatek světla a slunce po celý den.

Domy jsou vkusně zasazeny do okolní krajiny a odpovídají modernímu stavebnímu stylu daného regionu. Apartmány jsou vybaveny podlahovým topením, panoramatickými okny apod. Na přání kupujícího je možné nechat zabudovat do interiéru saunu. Samozřejmostí je zastřešené parkovací místo.  Před domy je k dispozici vlastní pláž. Jezero je od domů vzdáleno pouhých 120 m!

Apartmány můžete využívat pouze pro sebe a své známé, nebo je možné je v době Vaší nepřítomnosti pronajímat.

Oblast jezera Weissensee se v posledních letech stala atraktivním místem pro strávení aktivní dovolené. Nejen v létě, ale ani v zimě se zde nebudete nudit. Jezero v zimě zamrzá a nabízí Vám tak možnost jedinečného zážitku – bruslení na největším přírodním kluzišti v Evropě.

Neváhejte a využijte jedinečné možnosti vlastnit apartmán v atraktivní lokalitě jezera Weissensee!

Více informací Vám rádi poskytneme na vyžádání.

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 733 532 291
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti v Rakousku na prodej

© 2018 - Rellox - Reality a nemovitosti Rakousko