Nové apartmány na sjezdovce s výnosy až 4,67 %

Nové apartmány na sjezdovce s výnosy až 4,67 %
Velikost: 59.27 - 120.67 m²
Cenové rozmezí: 247.000 - 547.000 €
Město: Rauris
ID nemovitosti: MS19922
26.9.2019

Popis nemovitosti

Nový resort apartmánů se nachází v nádherném slunném údolí obklopeném alpskými velikány v srdci národního parku Vysoké Taury, největšího národního parku ve střední Evropě. Malebné alpské městečko Rauris, bývalý domov zlatokopů, se rozprostírá v nadmořské výšce 950 m. n. m. v zeleném údolí plném vodopádů, které obklopují mohutné třítisícovky. Rauris nabízí rozmanitý svět zážitků v průběhu letní i zimní sezóny.

Nekonečná zimní zábava

Nádherné sjezdovky střediska Rauris-Hochalm jsou ještě stále pokládány za tajný tip rakouských Alp, jelikož zatím unikají turistickým masám, jsou dobře upravované a nabízejí lyžařům všech úrovní skvělé podmínky.

Lyžařské středisko Rauris-Hochalm nabízí 32 kilometrů sjezdových tratí rozprostírající se do výšky až 2 200 metrů. Pro milovníky free ridu jsou vyhrazeny dva svahy. Pro běžkaře je připravena 30 kilometrů dlouhá upravovaná běžkařská stopa táhnoucí se údolím a okruh pod vrcholem hory Schwarzwald ve výšce cca 2000 m.n.m. Najdete zde i stezky pro ski alpinisty a pěší turisty, či osvětlenou sáňkařskou dráhu, která nabízí spoustu legrace pro malé i velké. Pokud by vám místní areál nestačil, využijte možnost rozšíření skipasu na Super Ski Card, se kterou můžete lyžovat na více než 2750 km sjezdovek ve 23 lyžařských regionech včetně 3 ledovců.

Letní Raurisertal

Údolí Raurisertal nabízí širokou nabídku sportovního i relaxačního využití. Zahrajte si golf s výhledem na zasněžené vrcholky hor, vyberte si z množství turistických či cyklistických tras, nechte se unášet na paraglidu, zažijte adrenalin při horolezeckém výstupu, pokochejte se nádhernou alpskou přírodou ze sedla koně nebo si odpočiňte u chytání ryb. S letní kartou Nationalpark Sommercard navíc máte možnost využít spoustu nabídek se slevou či zcela zdarma.

Fantastické umístění resortu

Poloha nového ski in/ ski out resortu je jednou z jeho obrovských předností. Nachází se přímo u sjezdovky a lanovky. Lyžařský svět vám tak leží doslova přede dveřmi.  K lanovce i ze sjezdovky dojedete pohodlně na lyžích až k resortu. Celoročně se sem však dostanete bez obtíží autem. Cesta z Prahy trvá přibližně 5 hodin a 45 minut přes České Budějovice, Linec a Salzburg. Komplex je zároveň v blízkosti centra města se všemi obchody a službami.

Moderní resort v tradičním stylu

Resort v moderním alpském stylu nabízí apartmány k prodeji do osobního vlastnictví s rozlohou 35 – 105 m2. Při plánování projektu byl kladen důraz na prostor, komfort, vzdušnost a světlost. Samozřejmostí je použití kvalitních materiálů, které citlivě doplňuje dřevo a přírodní kámen. Příjemnou atmosféru uvnitř apartmánů vytváří velká okna v obytných částech, která Vás propojí s okolní nádhernou přírodou.

Vynikající vybavenost resortu

V komplexu bude možné využít prostorné welness (700 m2) s infinity bazénem, panoramatickými saunami, ledovou jeskyní, párou, infračervenou kabinou a střešní terasou. Své tělo můžete po celodenním lyžování či letních toulkách po horách nechat hýčkat i na masážích, které si můžete v resortu objednat.

K dispozici bude také restaurace, kde si můžete vychutnat speciality převážně z lokálních surovin, či si vypít sklenku dobrého vína. Jihozápadně orientovaná terasa restaurace sousedí s dětským vlekem, provozovaným lyžařskou školou sídlící přímo v resortu. Z terasy si můžete vychutnat krásný výhled na sjezdovku a své děti, které se lyžovat teprve učí, budete mít perfektně pod dozorem.

Skvělou vybavenost doplňuje obchod se sportovním zbožím a lyžařskou školou, lyžárna s přístupem na sjezdovku, fitness, dětský koutek a podzemní garážová stání.

Atraktivní investice

Apartmány jsou určeny na prodej do osobního vlastnictví, nicméně majitel nemovitosti je povinen tuto nemovitost dále komerčně pronajímat. Vlastní užívání nemovitosti je možné, ale další pronájem musí převažovat. Očekávané výnosy po odpočtu provozních nákladů šplhají až k 4,67 % z celkové investice (tj. kupní ceny apartmánu, nábytku, parkovacího místa a kompletních vedlejších nákladů). Pro vlastníky nemovitostí je zajištěn komplexní servis se správou a dalším pronájmem nemovitosti, bez starostí pro majitele nemovitostí.

Podmínka dalšího pronájmu nemovitosti vás nijak neomezuje při dalším nakládání s osobním vlastnictvím – tzn. nemovitost můžete kdykoliv během trvání smlouvy dalšího komerčního pronájmu prodat. Více informací o podmínkách pronájmu a vlastního užívání Vám rádi poskytneme na vyžádání.

Termín výstavby

Zahájení výstavby je plánováno na jaro 2020. Hotovo by mělo být v červenci 2021.

Zaujala Vás nabízená nemovitost? Rádi Vám zodpovíme další dotazy, či zajistíme prohlídku nemovitosti v Rakousku. Společnost Rellox nabízí nemovitost přímo do developera a kupující neplatí realitní provizi.

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 733 532 291
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti v Rakousku na prodej

© 2020 - Rellox - Reality a nemovitosti Rakousko