Nové alpské apartmány v nejkrásnějším údolí v Evropě

Nové alpské apartmány v nejkrásnějším údolí v Evropě
Velikost: 42.80 - 89.97 m²
Cenové rozmezí: 342.400 € - 827.724 €
Město: Tannheim
ID nemovitosti: AE20307
7.11.2022

Popis nemovitosti

Skálysvěží louky a křišťálově čistá jezera. Zbrusu nový resort v nejkrásnějším vysoko položeném údolí v Evropě, najdete na severním úpatí Allgäuských Alp. Apartmány leží přímo u dolní stanice lanovky Neunerköpfl a jsou zařízeny v alpském stylu s dotekem moderního designu. Resort sestává ze tří budov s celkem 43 apartmány. Na své si přijdou nadšenci zimních sportů, ale i turistiky či cyklistiky. Pokud zatoužíte po troše historie, zámek Neuschwanstein leží pouze 30 minut od resortu.

Přednosti resortu

 • Luxusní apartmány v nadmořské výšce 1 100 m n.m.
 • Přímo u stanice gondolové lanovky Neunerköpfe.
 • Atraktivní roční výnosy až 5,7 %.
 • Gurmánská restaurace.
 • Sauna a wellness zóna.
 • Ekologická a udržitelná výstavba.
 • Záruka sněhu v zimní sezóně.
 • Úložné prostory pro lyže a kola.
 • V blízkosti restaurací, obchodů a kaváren.
 • 5 minut jízdy od jezera Haldensee.
 • Zámek Neuschwanstein pouze 30 minut od resortu.
 • Snadná dostupnost – v blízkosti německých hranic.

Tannheimer v zimě

Lyžařské túry, sáňkování, koulovačky, stavění sněhuláků a rodinný lyžařský areál pro malé i velké. Údolí nabízí v zimě i v létě četné aktivity včetně 140 kilometrů běžeckých tratí6 lyžařských areálů s více než 500 kilometry sjezdovek nejrůznějších obtížností. Skvělé zimní radovánky zajistí i záruka sněhu, která trvá až do jarních měsíců.

Tannheimer v létě 

Region v létě nabízí mnoho různých volnočasových aktivit. Pěší turistikahorolezectvíjízda na horském kole nebo jen relaxování u průzračného jezera. Nadšenci do horské turistiky si vychutnají nespočet tras, na kterých mohou obdivovat nádhernou krajinu s jedinečnou faunou a flórou. 300 kilometrů tras a rozmanitým túrám na třech úrovních si každý najde tu pravou. Pestrá nabídka pro volný čas slibuje spoustu dobrodružství pro malé i velké. Vysoké tyrolské údolí patří již několik let k nejlepším cílům závodních cyklistů v Alpách.

Exkluzivní vybavení 

Moderní alpský styl se nese celým resortem. Doplňuje ho elegantní nábytek a stylové doplňky. Apartmánům dominují otevřené prostory, velké kuchyně propojené s obývacími pokoji.

Apartmány na prodej do osobního vlastnictví

Apartmány jsou určeny na prodej do osobního vlastnictví a podle územního plánu jsou určené k dalšímu pronájmu s možností částečného vlastního užívání. Vlastní užívání nemovitosti je možné několik týdnů v roce. Pro vlastníky nemovitostí je zajištěn komplexní servis se správou a dalším pronájmem nemovitosti, bez starostí pro majitele nemovitostí.

Podmínka dalšího pronájmu nemovitosti vás nijak neomezuje při dalším nakládání s osobním vlastnictvím – tzn. nemovitost můžete kdykoliv během trvání smlouvy dalšího komerčního pronájmu prodat. Více informací o podmínkách pronájmu a vlastního užívání Vám rádi poskytneme na vyžádání.

Termín výstavby

Zahájení výstavby je stanoveno na začátek roku 2023 a dokončení je plánováno na podzim 2024.

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti v Rakousku na prodej

© 2023 - Rellox - Reality a nemovitosti Rakousko