Nová rezidence u jezera Ossiacher See a ski resortu Gerlitzen

Nová rezidence u jezera Ossiacher See a ski resortu Gerlitzen
Velikost: 46.20 - 56.50 m²
Cenové rozmezí: 189.000 - 279.000 €
Město: Ossiacher See
ID nemovitosti: AR19755
31.7.2018

Popis nemovitosti

Žijte, investujte a relaxujte tam, kde ostatní tráví dovolenou. Umístění projektu je ideální pro mnoho volnočasových aktivit v průběhu léta i zimy. Milovníky letní relaxace potěší možností koupání, plavání a opalování na pláži u jezera, a to pouhých 5 minut pěšky odsud. Lyžařský resort Gerlitzen Alpe s 60 km sjezdovek je vzdálen pouhé 2 minut autem. Dvanáct golfových hřišť se nachází v okruhu do 30 km od projektu. Město Villach s mnoha obchody a termálními lázněmi je pouhých 10 minut odsud.

Projekt se nachází na severovýchodním břehu jezera Ossiach, které je třetí největší jezero v Korutanech s rozlohou 10,5 km2. V létě dosahuje až 27°C, a je proto ideální ke koupání.

Kupte si jeden ze 7 exkluzivních apartmánů s prostornou terasou a zahradou s výhledem na jezero, okouzlující alpskou přírodu a hory lyžařského resortu Gerlitzen Alpe. Součástí budovy je garáž a výtah, který vás pohodlně vyveze až k vašemu apartmánu. Na zahradě je možné postavit dodatečně bazén.

Apartmány se prodávají nezařízené, v kupní ceně je již zahrnuta cena kuchyně.

Projekt byl dokončen na podzim 2018. Apartmány jsou připraveny k předání.

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 733 532 291
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti v Rakousku na prodej

© 2019 - Rellox - Reality a nemovitosti Rakousko