Nová rezidence u jezera Ossiacher See a ski resortu Gerlitzen

Nová rezidence u jezera Ossiacher See a ski resortu Gerlitzen
Velikost: 46.20 - 56.50 m²
Cenové rozmezí: 189.000 - 279.000 €
Město: Ossiacher See
ID nemovitosti: AR19755
31.7.2018

Popis nemovitosti

Žijte, investujte a relaxujte tam, kde ostatní tráví dovolenou. Umístění projektu je ideální pro mnoho volnočasových aktivit v průběhu léta i zimy. Milovníky letní relaxace potěší možností koupání, plavání a opalování na pláži u jezera, a to pouhých 5 minut pěšky odsud. Lyžařský resort Gerlitzen Alpe s 60 km sjezdovek je vzdálen pouhé 2 minut autem. Dvanáct golfových hřišť se nachází v okruhu do 30 km od projektu. Město Villach s mnoha obchody a termálními lázněmi je pouhých 10 minut odsud.

Projekt se nachází na severovýchodním břehu jezera Ossiach, které je třetí největší jezero v Korutanech s rozlohou 10,5 km2. V létě dosahuje až 27°C, a je proto ideální ke koupání.

Kupte si jeden ze 7 exkluzivních apartmánů s prostornou terasou a zahradou s výhledem na jezero, okouzlující alpskou přírodu a hory lyžařského resortu Gerlitzen Alpe. Součástí budovy je garáž a výtah, který vás pohodlně vyveze až k vašemu apartmánu. Na zahradě je možné postavit dodatečně bazén.

Apartmány se prodávají nezařízené, v kupní ceně je již zahrnuta cena kuchyně.

Budova je již výstavbě. Prohlídka místa výstavby je po dohodě možná kdykoliv. Dokončení se očekává na podzim 2018.

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 733 532 291
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti v Rakousku na prodej

© 2018 - Rellox - Reality a nemovitosti Rakousko