Nová 4* rezidence u centra Zell am See

Nová 4* rezidence u centra Zell am See
Velikost: 47.00 - 100.00 m²
Cenové rozmezí: 322.000 - 812.000 €
Město: Zell am See
ID nemovitosti: DO19830
3.1.2019

Popis nemovitosti

Představujeme nový 4* projekt apartmánů v atraktivní lokalitě u centra města Zell am See. Veškerá vybavenost je v pěší dostupnosti či veřejnou dopravou. Nemovitost je proto ideální pro ty, kteří na dovolené vyhledávají kromě relaxace i zábavu, široký výběr restaurací, barů a obchodů.

Rezidenci bude tvořit 28 apartmánů, ve kterých je možné ubytovat 4, 6 nebo 8 osob. Apartmány se předávají kompletně zařízené a vybavené tak, aby mohli ihned začít sloužit Vám i Vašim hostům. V apartmánech bylo použito především dřevo, které dotváří příjemnou atmosféru moderního a tradičního alpského interiéru.  Každý apartmán disponuje otevřenou luxusní kuchyní s moderními spotřebiči, 2 – 3 ložnicemi a 1 – 2 koupelnami a balkónem.

Ke každému apartmánu náleží parkovací místo v podzemní garáži nebo parkovací místo venku nedaleko residence.

Všem majitelům i hostům je k dispozici velké welness centrum, jehož součástí je vyhřívaný vnitřní bazén, sauna a fitness. V přízemí komplexu bude vybudována i restaurace a aprés ski bar.

Apartmány jsou určeny na prodej do osobního vlastnictví, nicméně majitel nemovitosti je povinen tuto nemovitost dále komerčně pronajímat. Vlastní užívání nemovitosti vlastníkem, jeho rodinou či známými je možné maximálně 6 týdnů v roce. Pro vlastníky nemovitostí je zajištěn komplexní servis se správou a dalším pronájmem nemovitosti, bez starostí pro majitele nemovitostí. Podmínka dalšího pronájmu nemovitosti vás nijak neomezuje při dalším nakládání s osobním vlastnictvím – tzn. nemovitost můžete kdykoliv během trvání smlouvy dalšího komerčního pronájmu prodat.

Resort se otevře pro své hosty a majitele v prosinci 2019.

Město Zell am See se nachází v srdci rakouských Alp a je oblíbenou prázdninovou destinací v průběhu letní i zimní sezóny. Rozprostírá se okolo idylického jezera Zeller See a je obklopeno vysokými horami a ledovcem Kitzsteinhorn. Žádný jiný region nenabízí takto jedinečnou kombinaci! Zell am See je známé pro své historické centrum, mnoho obchodů, dobrých restaurací, romantickou promenádu podél břehu jezera a garanci sněhu na ledovci Kitzsteinhorn ve výšce 3029 m. n. m. I v červenci si můžete jít ráno zalyžovat a odpoledne se vykoupat v jezeře Zeller See. V regionu Zell am See/Kaprun a Saalbach-Hinterglemm můžete využít dvou 18jamkových golfových hřišť. V okruhu 30 minut najdete dalších pět 18jamkových hřišť. Místo je vyhledávaným cílem milovníků horské turistiky, cyklistiky a vodních sportů.

V zimě je místo vyhledávaným cílem lyžařů a snowboardistů. Nabízí 138 km sjezdovek všech obtížností a více než 50 vleků a lanovek.  Díky ledovci Kitzsteinhorn Gletcher je možné lyžovat od podzimu až do léta. Oblast nabízí špičkové podmínky pro freeriding, zimní turistiku, běžecké lyžování a sáňkování. Samozřejmostí je bohatá nabídka půjčoven sportovního vybavení, lyžařských škol a mnoho aprés ski v útulných horských chatách a barech. Místo nabízí také mnoho zábavních aktivit a zážitků pro rodiny s dětmi.

Zaujala Vás nabízená nemovitost? Rádi Vám zodpovíme další dotazy, či zajistíme prohlídku nemovitosti v Rakousku. Společnost Rellox nabízí nemovitost přímo od developera a kupující neplatí realitní provizi.

Foto: Irina Rogova/Shuttestock.com, Yuriy Biryukov/Shutterstock.com, ArdeaA/Shutterstock.com

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 733 532 291
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti v Rakousku na prodej

© 2019 - Rellox - Reality a nemovitosti Rakousko