Moderní chalety a apartmány 100 m od lanovky a bez podmínky dalšího pronájmu

Moderní chalety a apartmány 100 m od lanovky a bez podmínky dalšího pronájmu
Velikost: 71.85 - 240.70 m²
Cenové rozmezí: 443.232 € - 1.734.489 €
Město: Bad Kleinkirchheim
ID nemovitosti: ML20328
9.12.2022

Popis nemovitosti

Nový resort ve slunných Korutanech se skládá z celkem 8 chaletů, přičemž 5 chaletů je samostatných a zbývající 3 mají celkem 6 velkých apartmánů a penthouse apartmánů. Chalety se nacházejí v nadmořské výšce 1 350 m, pouhých 100 metrů od lanovky Nockalm a přibližně 3 kilometry od centra městečka Bad Kleinkirchheim. Svůj nový chalet či apartmán můžete užívat, jak uznáte za vhodné!

Přednosti resortu

  • 100 metrů od stanice lanovky Nocklam.
  • Bez podmínky dalšího pronájmu.
  • 3 km od centra městečka Bad Kleinkircheimer.
  • Prostorné terasy s krásným výhledem do okolí.
  • Moderní architektura a interiéry.
  • Soukromé spa a wellness s finskou saunou a s možností vířivky.
  • V ceně nemovitosti je zahrnuto min. 1 parkovací místo a sklep.
  • Skvělá dopravní dostupnost z ČR.
  • V případě dalšího pronájmu se můžete těšit na roční výnosy od 3 % do 5 %.

Korutany – nejslunnější provincie 

Spolková země Korutany na jihu Rakouska se může pochlubit více než 40 jezery, která jsou vyhledávána pro jejich průzračnou vodu. Všechny sportovní nadšence jistě potěší další přednosti Korutan: 2 300 km tras pro horská kola, 1 300 km cyklostezek, 800 km sjezdovek a 24 lyžařských středisek a více než 10 000 km turistických tras. A pokud preferujete relaxaci místo sportu, v Korutanech na vás čekají 3 termální lázně. 

Bad Kleinkircheim v létě

Hledáte perfektní celoroční destinaci? Pak Bad Kleinkircheim jistě splní všechny vaše představy. V létě můžete objevovat jedinečnou rakouskou přírodu a pohoří Nockberge při pěší turistice nebo jízdě na horském kole. Čeká na vás až 1 000 km turistických tras a více než 700 km cyklostezek. V horkých dnech se osvěžíte v jezeře Brennsee či Milstätter see nebo relaxujte v jedněch ze dvou lázní.

Ski resort Bad Kleinkircheim 

Ski resort leží v nadmořské výšce 1 100 až 2 055 metrů nad mořem a kromě ideálních podmínek pro lyžování si užijete i nádherný výhled na Jižní Alpy.

Lyžování a snowboarding si vychutnáte na více než 100 kilometrech sjezdovek. Široké sjezdovky různých obtížností jsou ideální pro začátečníky i rodiny. Zkušení lyžaři si mohou užít osm kilometrů černých sjezdovek, včetně vyhlášené sjezdovky Světového poháru.

Celkem 24 lanovek a vleků zajišťuje rychlý a snadný přístup ke všem sjezdovkám. A na nejmenší lyžaře čekají 4 lyžařské školy, „Zauberland“ (Říše divů) a na „Kidsslope„.

Golfové hřiště Bad Kleinkirchheim
Nejvýše položené hřiště v Korutanech

Osmnáctijamkové golfové hřiště v nadmořské výšce 1 100 m v korutanském pohoří Nockberge zaujme fantastickým výhledem na Bad Kleinkirchheim a malebným horským panoramatem. Vzhledem k mírnému klimatu, nadmořské výšce a nespočtu stromů, které poskytují přirozený stín, se hřiště těší velké oblibě i uprostřed léta

Bez podmínky dalšího pronájmu 

Drtivá většina nových apartmánů na prodej v Rakousku je zatížena podmínkou dalšího pronájmu. Tyto apartmány dále pronajímat nemusíte. Můžete je využívat libovolný čas v roce – celou zimu, celé léto, nebo jen pár dnů v roce.

A pokud byste svůj apartmán chtěli pronajímat? Tak také můžete. Vyberte si libovolnou lokální agenturu, která se o další pronájem postará. Svůj nový apartmán můžete zkrátka využívat, jak znáte za vhodné.

Luxusní vybavení 

Moderní architektura, masivní dřevo, velké terasy, zahrady a úchvatné výhledy na hory. Dominantou chaletů i apartmánů jsou prostorné obývací pokoje s panoramatickým proskleným průčelím a soukromé wellness a spa s finskou saunou a volitelnou vířivkou.
Každá ložnice má vlastní koupelnu. Každý apartmán a chalet bude vybaven luxusním a vysoce kvalitním nábytkem.

Termín dokončení

Výstavba by měla být zahájena v dubnu 2023 a dokončení resortu je plánováno na konec roku 2025.

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti v Rakousku na prodej

© 2023 - Rellox - Reality a nemovitosti Rakousko