Moderní apartmány bez podmínky dalšího pronájmu

Moderní apartmány bez podmínky dalšího pronájmu
Velikost: 50.06 - 51.05 m²
Cenové rozmezí: 275.500 € - 299.500 €
Město: Mautern an der Donau
ID nemovitosti: EW20315
11.11.2022

Popis nemovitosti

Menší apartmánový komplex na prodej se nachází v klidné části Mauternu plné zeleně. Všechny apartmány jsou prostorné a prosvětlené. Menší apartmány jsou vhodné pro studenty, menší domácnosti nebo jako prázdninový apartmán. Jednou z mnoha výhod je i perfektní dostupnost z Česka – cesta sem trvá pouhé 3,5 hodiny z Prahy a z Brna jen 2 hodiny. Zažijte pravou atmosféru Vídně s prvotřídním zázemím!

Přednosti resortu

 • Menší komplex 16 apartmánů v klidné části městečka.
 • Bez nutnosti dalšího pronájmu.
 • Prosvětlené a prostorné interiéry.
 • 5 minut od obchodů, restaurací či škol v centru města.
 • 8 minut jízdy do Kremže.
 • Prostorné zahrady u přízemních apartmánů.
 • Balkóny s krásnými výhledy na okolí.
 • Městečko je součástí cyklostezky vedoucí z Pasova do Vídně.
 • Bezbariérový přístup.
 • Pouze hodinu jízdy od Vídně.
 • Skvělá investiční příležitost.
 • Ideální výchozí bod pro objevování lyžařských oblastí v Rakousku.
 • Perfektní dostupnost z ČR.

Mautern an der Donau

Na břehu Dunaje, naproti městu Kremže, leží malé historické městečko Mautern an der Donau. Jednou z mnoha výhod je úžasná cyklostezka, která vede z Pasova až do Vídně. A právě jeden z nejkrásnějších úseků najdete v oblasti Wachau a Mauternu. V okolí městečka najdete několik tras pro běh i nordic walking, od lehkých po náročné. Celkem 6 tras vede uživatele přes sousední města Furth bei Göttweig a Bergern im Dunkelsteinerwald.

Dunajská cyklostezka

Trasa plná nezapomenutelných zážitků. To je Dunajská cyklostezka. Putování na kole podél severního břehu Dunaje je skutečným požitkem pro celou rodinu. Cesta vede podél toku řeky za nepřetržitého mírného klesání z Pasova přes Vídeň až ke státní hranici poblíž Hainburgu.

Vinařská oblast Kremstal

Vinařská oblast Kremstal se rozkládá po obou stranách Dunaje, zasahuje do údolí řeky Krems až k Senftenbergu a rozkládá se na hřebenech i náhorních plošinách. Historickým centrem vinařské oblasti je město Kremže, které se nachází na samém západě Kremstalu. Ve vinařské oblasti najdete tradiční vinařství, ale i s vinařství s vizionářským přístupem. V této oblasti převládají odrůdy bílého vína, zejména Grüner Veltliner a Riesling. K nejznámějším odrůdám červeného vína patří odrůda Zweigelt. Vinařská oblast stojí za návštěvu během celého roku – od první jarní ochutnávky mladých vín, letní slavnosti, až po sklizeň.

Ski resort Annaberg

Za pouhou hodinu jízdy od apartmánů se ocitnete ve ski resortu Annaberg v Mostviertelských Alpách. Areál Annaberg patří k ráji lyžařů, snowboardistů a především rodin s dětmi. Na lyžařské začátečníky čekají 2 cvičné vleky, na zkušenější zase široký severozápadní svah, který nabízí ideální podmínky pro carvingové sjíždění. Klasické lyžování si užijete na svahu Almboden.
A po dni na lyžích si můžete vychutnat překrásné panoramatické výhledy z vyhlášené horské chaty Anna-Alm.

Exkluzivní vybavení

Každý apartmán bude mít dostatek přirozeného světla a prostoru. Přízemní apartmány disponují soukromými zahradami s terasou, apartmány v ostatních patrech mají k dispozici balkón. Dále na nové majitele budou čekat plně vybavené koupelny prvotřídní sanitou.

Bez podmínky dalšího pronájmu 

Drtivá většina nových apartmánů na prodej v Rakousku je zatížena podmínkou dalšího pronájmu. Tyto apartmány dále pronajímat nemusíte. Můžete je využívat libovolný čas v roce – celou zimu, celé léto, nebo jen pár dnů v roce.

A pokud byste svůj apartmán chtěli pronajímat? Tak také můžete. Vyberte si libovolnou lokální agenturu, která se o další pronájem postará. Svůj nový apartmán můžete zkrátka využívat, jak znáte za vhodné.

Termín dokončení

Termín dokončení projektu je plánován na léto 2024.

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti v Rakousku na prodej

© 2023 - Rellox - Reality a nemovitosti Rakousko