Moderní apartmán v pěší vzdálenosti od centra Kaprunu

Moderní apartmán v pěší vzdálenosti od centra Kaprunu
Velikost: 107.88 m²
Město: Kaprun
ID nemovitosti: AV20070
10.2.2021

Popis nemovitosti

Představujeme luxusní resort apartmánů v moderním alpském stylu v pěší vzdálenosti od centra ledovcového městečka Kaprun. Ten je situovaný v národním parku Vysoké Taury a na dosah od jezera Zellersee. Součástí resortu je restaurace a wellness s krytým bazénem, saunou a soláriem. Zde si užijete letní i zimní sezónu na 100 %.

Přednosti nabídky:

 • Bezpečná investice s bonusem příjemné dovolené.
 • Prodej apartmánů do osobního vlastnictví včetně vybavení, zařízení a parkovacího místa.
 • Wellness s krytým bazénem, saunou a soláriem.
 • Restaurace, recepce.
 • 600 metrů od lanovky MK Maiskogelbahn.
 • 1,2 km od Tauern Spa World.
 • 7 km od jezera Zellersee.
 • Kompletní systém správy a dalšího pronájmu.
 • Renomovaná správcovská společnost.
 • Atraktivní celoroční resort.
 • Jezero, hory, ledovec = 100 % zábavy.
 • Plánované lanovkové spojení oblasti Zell am See/Kaprun se střediskem Skicircus.

Prázdninový ráj Zell am See – Kaprun

2 města, 1 rekreační oblast. Města Zell am See a Kaprun jsou od sebe vzdálena přibližně 8 km. Zatímco Zell am See dominuje úchvatné jezero Zell, Kaprun vyniká strmým úbočím pohoří Hohe Tauern s ledovcem Kitzsteinhorn, který se tyčí do výšky 3 203 m. n. m. a představuje jedinou horu v Salzbursku přesahující hranici tří tisíc metrů. Lyžování si zde můžete užívat od října do začátku léta. Jezero – hory – ledovec. Žádný jiný region nenabízí takto jedinečnou kombinaci! Letní i zimní sezónu si zde užijete na 100 %. A to není vše. V budoucnu se plánuje další lanovkové spojení s oblastí Skicircus. Již nyní je v provozu nová lanovka z Zell am See do Viehhofenu.

Oblast spadá pod nejstarší národní park Rakouska – Vysoké Taury – rozmanitou oblast plnou nedotčené přírody na ploše přesahující 1800 km2 s nejvyšší horou Rakouska Grossglockner.

Na své si tu přijdou sportovci, rodiny s dětmi i dříve narození. Nespočet turistických a cyklistických tras, 18-ti jamková golfová hřiště, fantasticky upravené sjezdovky všech obtížností včetně lyžování na ledovci, snow parky a prvotřídní wellness centrum Tauern Spa máte na dosah.

Apartmán na prodej do osobního vlastnictví

Nabízíme apartmán o rozloze 107,88 m2, který disponuje 4 ložnicemi se 3 koupelnami a obývacím pokojem s kuchyní. Součástí je také balkon a terasa. Apartmán je velice moderní a vkusně vybavený. Náleží k němu 2 venkovní parkovací místa.

Atraktivní investice

Apartmány jsou na prodej do osobního vlastnictví a podle územního plánu jsou určené k dalšímu pronájmu s možností částečného vlastního užívání. Vlastní užívání nemovitosti je možné, ale další pronájem musí převažovat. Pro vlastníky nemovitostí je zajištěn komplexní servis se správou a dalším pronájmem nemovitosti, bez starostí pro majitele nemovitostí.

Podmínka dalšího pronájmu nemovitosti vás nijak neomezuje při dalším nakládání s osobním vlastnictvím – tzn. nemovitost můžete kdykoliv během trvání smlouvy dalšího komerčního pronájmu prodat.

Vzhledem k očekávanému lanovkovému spojení mezi oblastí Skicircus a Zell am See představuje residence skvělou investiční příležitost s potenciálem zvýšení hodnoty nemovitosti i atraktivních příjmů z pronájmu.

Kontaktujte nás

Zaujala Vás nabízená nemovitost? Rádi Vám zodpovíme další dotazy, či zajistíme prohlídku nemovitosti v Rakousku.

Foto: Wall-e16/Shutterstock.com, Todoran Andrei/ Shutterstock.com, mRGB/ Shutterstock.com

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti v Rakousku na prodej

© 2021 - Rellox - Reality a nemovitosti Rakousko