Moderní alpský resort v proslulé ledovcové oblasti

Moderní alpský resort v proslulé ledovcové oblasti
Velikost: 71.96 m²
Cenové rozmezí: 670.000 €
Město: Sölden
ID nemovitosti: CA20244
7.6.2022

Popis nemovitosti

4* resort ve světově proslulé ledovcové oblasti, v ideální celoroční destinaci. Resort nabízí 9 perfektně zařízených apartmánů s oddělenými ložnicemi, plně vybavenou kuchyní a balkónem. Interiéry apartmánů jsou zařízené s důrazem na alpský styl s dotekem moderního rázu.  Navíc svou nemovitost můžete využívat 2 měsíce zdarma!

Přednosti resortu

 • Umístění ve světově proslulé ledovcové oblasti.
 • Výborná obsazenost a výnosy z pronájmu.
 • 2 měsíce zdarma pro vlastní pobyt.
 • Vysoce kvalitní vybavení apartmánů v ceně.
 • 4 minuty od lanovky Giggijochbahn Sölden.
 • 13 minut od AQUA DOME, nejlepšího spa resortu v Alpách.
 • 4 minuty od Freizeit Areny Sölden (krytý bazén, fitness, tenisové kurty, volejbalová a basketbalová hřiště a další sportovní aktivity).
 • Perfektní servis a správa nemovitosti.
 • Vysoká návratnost investice.
 • Široká škála volnočasových aktivit v létě i v zimě.
 • Veškerá občanská vybavenost v blízkosti resortu.

Sölden v zimě

Sölden, situovaný v srdci Ötztalského údolí, je nejen jedním z nejoblíbenějších turistických cílů v Tyrolsku, ale také jedním z nejznámějších lyžařských areálů v Alpách. Toto světově proslulé lyžařské středisko garantuje díky vysoké nadmořské výšce mezi 1350 a 3340 m. n. m., dvěma ledovcům Rettenbach a Tiefenbach, nejmodernější infrastruktuře lanovek a zasněžovacím systémům perfektní lyžování od října až do května. Sölden je také jedinou lyžařskou oblastí se 3 vrcholy vyššími než 3000 m. n. m. s velkolepými vyhlídkovými plošinami.

Oblast hostí kromě známého FIS Ski World Cup mnoho dalších zajímavých akcí jako například Electric Mountains, Hannibal apod. Sölden slouží také jako oficiální evropská tréninková základna reprezentačního lyžařského týmu USA.

Sölden přitahuje i filmové nadšence díky natáčení kultovního filmu James Bond – Specter. Nejvýznamnější momenty si můžete připomenout v instalaci 007 ELEMENTS s výhledem na vrcholky Ötztalu. 

Tirol Therme Aqua Dome

Pouze 13 minut od resortu najdete také fascinující termální lázně Tirol Therme Aqua Dome, nejlepší spa resort v Alpách. Díky úžasným výhledům do majestátních hor, příjemně teplé a bublající vodě přináší dokonalou relaxaci pro tělo i mysl. Součástí jsou 2 kryté bazény, bazén s teplotou vody 34 a 36 stupňů, bazén s podvodní hudbou, whirlpool s termální vodou, bazén pro děti, rozlehlý saunový svět, pára, solná jeskyně, fitness, a mnoho dalšího.

Sölden v létě

Spousta zábavy je připravena i mimo sjezdovky. V letních měsících se Sölden změní ve skutečný cyklistický ráj, který hostí slavný Ötztalský cyklomaraton. Kromě toho na vás čekají nejrůznější singletrailynáročné sjezdy i pohodové cyklotrasy ideální pro rodiny s dětmi.
Pokud holdujete spíše horské turistice, budete si moct vybrat z více než 300 km turistických tras protkaných svěží alpskou krajinou ve výšce od 1377 až nad 3000 m n. m. Využít můžete také mnoho lanovek, které jsou v provozu i v letní sezóně. Pro děti jsou připraveny i tematické stezky a mnoho přírodních hřišť. Pro další sportovní zážitky můžete využít Freizeit Arenu přímo v Söldenu, která nabízí pod jednou střechou krytý bazén, fitness centrum, tenisové kurty i další sportovní zázemí.

Vybavení apartmánů

Vyberte si některý z 5 úžasných apartmánů s 1 – 3 ložnicemi v novém resortu. Součástí všech apartmánů je vlastní balkon nebo atrium, odkud si můžete užívat úžasný výhled na okolní hory. K apartmánům rovněž náleží 1 – 2 venkovní parkovací místa (v závislosti na velikosti apartmánu).

Všechny apartmány jsou předávány svým novým majitelům kompletně zařízené a vybavené tak, aby je bylo možné ihned pronajímat.

Nemovitosti k prodeji do osobního vlastnictví

Apartmány a chalety jsou určeny na prodej do osobního vlastnictví a podle územního plánu jsou určené k dalšímu pronájmu s možností částečného vlastního užívání. Vlastní užívání nemovitosti je možné, ale další pronájem musí převažovat. Pro vlastníky nemovitostí je zajištěn komplexní servis se správou a dalším pronájmem nemovitosti, bez starostí pro majitele nemovitostí.

Podmínka dalšího pronájmu nemovitosti vás nijak neomezuje při dalším nakládání s osobním vlastnictvím – tzn. nemovitost můžete kdykoliv během trvání smlouvy dalšího komerčního pronájmu prodat.

Termín výstavby

Dokončení výstavby je plánováno na leden 2023.

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti v Rakousku na prodej

© 2024 - Rellox - Reality a nemovitosti Rakousko