Moderní alpský resort jen 130 metrů od sjezdovky a lanovky

Moderní alpský resort jen 130 metrů od sjezdovky a lanovky
Velikost: 36.72 - 87.23 m²
Cenové rozmezí: 349.900 € - 735.800 €
Město: Planneralm
ID nemovitosti: CP20373
10.3.2023

Popis nemovitosti

Na překrásném místě v nejvýše položené lyžařské oblasti Štýrska, v 1 600 m n. m., najdete nově spuštěný resort se 7 apartmány na prodej. Z oken apartmánů si užijete nádherný výhled na hory. Další výhodou je i bezprostřední blízkost lanovky vedoucí do lyžařského areálu Planneralm a nejbližší sjezdovky, které leží pouhých 130 metrů od resortu. Další výhodou je i skvělá dopravní dostupnost – z Prahy se do resortu dostanete cca za 5 hodin!

Přednosti resortu

 • 130 metrů od sjezdovky a stanice lanovky.
 • Perfektní destinace pro rodinnou dovolenou, turistiku a lyžování.
 • Fantastické výhledy.
 • Cca 50 minut od ski areálu Schladming nebo 30 minut od sjezdovek v Tauplitzu.
 • Prostorná lyžárna a úschovna kol.
 • Kompletně vybavené apartmány v moderním alpském stylu.
 • Několik apartmánů má i svou soukromou saunu.
 • Úsporné vytápění pomocí pelet.
 • Bezprostřední blízkost obchodů, restaurací a služeb.
 • Kompletní systém správy a dalšího pronájmu.
 • Pravidelné výnosy z pronájmu.
 • Resort je v provozu od února 2023 a apartmány jsou ihned k předání!

Lyžařský areál Planneralm – Donnersbach

Lyžařské středisko Planneralm – Donnersbach se nachází v obci Schladming-Dachstein a představuje ideální lyžařské středisko pro rodiny s dětmi. Pro lyžování a snowboarding je k dispozici 15 km sjezdovek a 3 km lyžařských tratí, běžeckých tratí, zimních turistických stezek nebo osvětlená sáňkařská dráha. Mezi sjezdovkami jsou freeridové terény, které jsou snadno dostupné a zabezpečené proti lavinám. Díky nadmořské výšce 1 600 až 2 000 m areál zaručuje vynikající podmínky na sjezdovkách se 100% přírodním sněhem od začátku prosince až do dubna!

Planneralm v létě

Planneralm představuje perfektní celoroční destinaci. Čeká na vás 1 000 km turistických tras, až 1 000 km tras pro horská kola a 22 výstupů na via ferraty. Na své si přijdou i milovníci golfu, na které tu čeká 5 úžasných golfových hřišť. Svou dovolenou v létě obohatíte i o rafting, canyoning, lukostřelbu nebo paragliding.

Vybavení apartmánů

Každý apartmán bude novému majitel předán kompletně zařízen prvotřídním a moderním vybavením, včetně vybavené kuchyně. Interiéry apartmánů jsou navržené tak, aby odráželi jedinečnost resortu a lokality.

Apartmány na prodej do osobního vlastnictví

Apartmány jsou určeny na prodej do osobního vlastnictví a podle územního plánu jsou určené k dalšímu pronájmu s možností částečného vlastního užívání. Vlastní užívání nemovitosti je možné několik týdnů v roce. Pro vlastníky nemovitostí je zajištěn komplexní servis se správou a dalším pronájmem nemovitosti, bez starostí pro majitele nemovitostí.

Podmínka dalšího pronájmu nemovitosti vás nijak neomezuje při dalším nakládání s osobním vlastnictvím – tzn. nemovitost můžete kdykoliv během trvání smlouvy dalšího komerčního pronájmu prodat. Více informací o podmínkách pronájmu a vlastního užívání Vám rádi poskytneme na vyžádání.

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti v Rakousku na prodej

© 2023 - Rellox - Reality a nemovitosti Rakousko