Moderní alpské apartmány 500 metrů od lanovky

Moderní alpské apartmány 500 metrů od lanovky
Velikost: 37.23 - 98.56 m²
Cenové rozmezí: 299.000 - 699.000 €
Město: Rennweg am Katschberg
ID nemovitosti: GI20079
10.12.2023

Popis nemovitosti

Představujeme novou rezidenci apartmánů v moderním alpském stylu, která se nachází v centru města Rennweg am Katschberg, pouhých 500 metrů od hlavní lanovky. Díky vynikající poloze resortu máte na dosah také restaurace, bary nebo obchody. Apartmány stejně jako společné prostory resortu zaujmou svým moderním dekorem s vkusnými detaily v alpském stylu. Majitelé i jejich hosté mohou využít služby recepce, garážová parkovací místa, lyžárnu, prádelnu a wellness se saunou a relaxační místností.

Přednosti resortu:

  • Moderní resort apartmánů v alpském stylu.
  • V pěší vzdálenosti od lanovky (500 metrů).
  • Bezprostřední blízkost obchodů, restaurací a služeb.
  • Kompletní systém správy a dalšího pronájmu.
  • Renomovaná správcovská společnost.
  • Příjemný rodinný resort s duální sezónou.
  • Kompletní vybavení apartmánů.
  • Recepce, lyžárna, komory pro vlastníky.
  • Wellness se saunou a odpočinkovou místností.
  • Kupující neplatí realitní provizi.

Katschberg – letní prázdninový ráj

Na pomezí Korutan a Salcburska, uprostřed úžasné nedotčené přírody, se ukrývá rodinné středisko Katschberg. V létě na vás čeká hotový prázdninový ráj s desítkami kilometrů turistických a cyklistických tras, golfovým hřištěm či horolezeckými trasami. K volnému užívání je také mnoho sportovišť – tenis, fotbal, plážový volejbal a jiné. Děti nadchne letní bobová dráha, vodní svět či dětská zoo.

Moderní lyžařské středisko

Katschberg představuje moderní horský resort se 70 km převážně červených sjezdovek. Jedná se o jeden z nejdynamičtěji se rozvíjejících turistických regionů v Rakousku. Moderní lanovky, pohodové, přehledné, vzájemně propojené sjezdovky a útulné horské chaty utváří rodinně přívětivý areál. Katschberg cílí především na rodiny s dětmi od 4 do 12 let, již je přizpůsobena veškerá infrastruktura. Katschberg je součástí oblastního skipasu Lungo, který platí i v blízkém Lungau nebo Obertauernu. Dále je součástí korutanského superskipasu nebo salcburské Super Skicard.

Apartmány na prodej do osobního vlastnictví

Projekt zahrnuje celkem 19 prostorných apartmánů o velikosti od 2+kk po 5+kk. Při plánování projektu byl kladen důraz na komfort pro Vás a Vaše hosty.

V interiérech i v exteriéru bude použit kvalitní materiál, fasáda domu dekorována dřevem. Projekt bude postaven v typickém alpském stylu.

Apartmány budou předány jejich novým majitelům kompletně zařízené a vybavené tak, aby je bylo možné ihned začít pronajímat.

Atraktivní investice

Apartmány jsou určeny na prodej do osobního vlastnictví a podle územního plánu jsou určené k dalšímu pronájmu s možností částečného vlastního užívání. Vlastní užívání nemovitosti je možné 6 týdnů v roce, ale další pronájem musí převažovat. Pro vlastníky nemovitostí je zajištěn komplexní servis se správou a dalším pronájmem nemovitosti, bez starostí pro majitele nemovitostí.

Podmínka dalšího pronájmu nemovitosti vás nijak neomezuje při dalším nakládání s osobním vlastnictvím – tzn. nemovitost můžete kdykoliv během trvání smlouvy dalšího komerčního pronájmu prodat. Více informací o podmínkách pronájmu a vlastního užívání Vám rádi poskytneme na vyžádání.

Kontaktujte nás

Zaujala Vás nabízená nemovitost? Rádi Vám zodpovíme další dotazy, či zajistíme prohlídku místa výstavby v Rakousku. Společnost Rellox nabízí nemovitost přímo do developera a kupující neplatí realitní provizi.

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti v Rakousku na prodej

© 2024 - Rellox - Reality a nemovitosti Rakousko