Moderní 4* apartmány v lyžařské oblasti Silvretta Montafon

Moderní 4* apartmány v lyžařské oblasti Silvretta Montafon
Velikost: 71.00 - 100.00 m²
Cenové rozmezí: 517.500 - 630.500 €
Město: Gaschurn, Montafon
ID nemovitosti: AS19245
1.11.2015

Popis nemovitosti

Montafon, to je 5 lyžařských resortů, přes 200 km upravených sjezdovek, 61 lanovek, přes 1000 km turistických tras, ideální trasy pro milovníky běžek – a to vše obklopeno horami s výškou přes 3000 m! Idylická alpská vesnička Montafon je zkrátka destinace superlativů – jedna z nejžádanějších a nejlepších lyžařských oblastí v Rakousku. Samotný Gaschurn leží v Hochmontafonu na svazích největšího lyžařského resortu ve Vorarlbersku.

Na první pohled by se mohlo zdát, že se jedná jen o ideální místo pro strávení Vaší zimní dovolené. Opak je ale pravdou – i v létě si zde můžete užít svého aktivního volna. Čeká na Vás 260 km značených turistických tras a 70 km cyklostezek. Nejvyšší hora Vorarlberska Piz Buin Vás vyzývá k tomu, abyste si na ní vylezli a vyzkoušeli šplhání po nejdelších schodech v Evropě (Europatreppe 4000).

Nové apartmány byly postaveny přímo v centru Gaschurnu. V pozadí se majestátně tyčí Alpy. Přestože je projekt situován v centru, leží jen 300 m od lanovky v lyžařské oblasti Silvretta Montafon, která je tak dostupná během 4 minut pěšky. Abyste nemuseli přenášet své lyže, můžete si je uskladnit přímo u lanovky. Poloha je tedy ideální – centrum města se všemi obchody, restauracemi a bary a zároveň sjezdovky a lanovky jsou v bezprostřední blízkosti!

Budova aparthotelu v sobě snoubí prvky tradiční i moderní architektury a vkusně tak zapadá do okolí. Budova se skládá z 23 apartmánů. Součástí resortu je restaurace v alpském stylu, welness s aroma saunami, párou a soukromým SPA. K dispozici jsou i parkovací místa v podzemní garáži. Cena parkovacího místa je 21 500 EUR. Ke každému apartmánu je nutné dokoupit alespoň 1 parkovací místo.

Apartmány jsou určeny na prodej do osobního vlastnictví, nicméně majitel nemovitosti je povinen tuto nemovitost dále komerčně pronajímat. Vlastní užívání nemovitosti je možné několik 6 týdnů v roce (3 týdny v zimě a 3 týdny v létě) a po zbytek roku je apartmán přenechán k dalšímu turistickému pronájmu. Pro vlastníky nemovitostí je zajištěn komplexní servis se správou a dalším pronájmem nemovitosti, bez starostí pro majitele nemovitostí. O pronájem se postará profesionální agentura – 4* hotel – jeden z nejúspěšnějších a největších v oblasti Montafon. Smlouva o dalším pronájmu se uzavírá na 15 let.

Podmínka dalšího pronájmu nemovitosti vás nijak neomezuje při dalším nakládání s osobním vlastnictvím – tzn. nemovitost můžete kdykoliv během trvání smlouvy dalšího komerčního pronájmu prodat. Více informací o podmínkách pronájmu a vlastního užívání Vám rádi poskytneme na vyžádání.

Nemusíte se starat vůbec o nic. Váš apartmán bude kompletně vybaven kvalitním zařízením tak, aby mohl být okamžitě pronajímán a Vaši hosté i Vy jste se zde cítili komfortně a příjemně. Vybrat si budete moct ze třech typů nábytkových balíčků. Nábytek není zahrnutý v ceně apartmánu a podle velikosti apartmánu a typu nábytkového balíčku Vám bude vyúčtován samostatně. V ceně apartmánu je zahrnuto základní vybavení jako jsou parketové dřevěné podlahy, vnitřní dveře, koupelny vybavené vanou, nábytkem, obklady a dlažbou, pára nebo finská sauna (závisí na velikosti a typu apartmánu), možnost využívat spa zdarma, výtah a lyžárna. Za příplatek je možné do apartmánu dodat kompletní vybavení, kuchyně včetně značkových spotřebičů, dekorace, závěsy, krb, osvětlení a ploché televize.

Současný koncept Vám umožňuje si vybrat, zda budete chtít pronajímat celý apartmán nebo jen jednu jeho část. Jak? Jednoduše. Stačí uzavřít spojovací dveře a přeměnit apartmán na suitu a samostatnou ložnici. Počet lůžek tak zůstává stejný a navíc je zde možnost pronajmout dvě ložnice samostatně, což zvyšuje celkový příjem z pronájmu.

Apartmány jsou již dokončeny a rezidence je od května 2017 v provozu.

Proč investovat právě do těchto apartmánů?

  • Vysoká návštěvnost prestižní lyžařské oblasti Montafon i samotného Gaschurnu
  • Ideální poloha apartmánů v blízkosti lanovek a sjezdovek i centra města
  • Kvalitní vybavení a zařízení apartmánu
  • Pronájem zajištěn 4* hotelem – atraktivní příjem z pronájmu
  • Nájemní smlouva na 15 let
  • Možnost vlastního užívání apartmánů 6 týdnů v roce (3 týdny v zimě a 3 týdny v létě)
  • Snadná dostupnost – jen 260 km od Mnichova
  • Bez provize od kupujícího!

Montafon má 16 000 obyvatel a 18 000 míst lůžek pro ubytování. Podle statistik Montafon poskytne více jak 2,1 milionů ubytování ročně. Samotný Gaschurn má 1 500 obyvatel, 4000 lůžek pro ubytování a každoročně hostí 500 000 přenocování turistů.

Montafon je také velmi dobře dostupný – z Mnichova je to jen 260 km.

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti v Rakousku na prodej

© 2022 - Rellox - Reality a nemovitosti Rakousko