Moderní 4* apartmány v lyžařské oblasti Silvretta Montafon

Moderní 4* apartmány v lyžařské oblasti Silvretta Montafon
Velikost: 71.00 - 100.00 m²
Cenové rozmezí: 517.500 - 630.500 €
Město: Gaschurn, Montafon
ID nemovitosti: AS19245
1.11.2015

Popis nemovitosti

Montafon, to je 5 lyžařských resortů, přes 200 km upravených sjezdovek, 61 lanovek, přes 1000 km turistických tras, ideální trasy pro milovníky běžek – a to vše obklopeno horami s výškou přes 3000 m! Idylická alpská vesnička Montafon je zkrátka destinace superlativů – jedna z nejžádanějších a nejlepších lyžařských oblastí v Rakousku. Samotný Gaschurn leží v Hochmontafonu na svazích největšího lyžařského resortu ve Vorarlbersku.

Na první pohled by se mohlo zdát, že se jedná jen o ideální místo pro strávení Vaší zimní dovolené. Opak je ale pravdou – i v létě si zde můžete užít svého aktivního volna. Čeká na Vás 260 km značených turistických tras a 70 km cyklostezek. Nejvyšší hora Vorarlberska Piz Buin Vás vyzývá k tomu, abyste si na ní vylezli a vyzkoušeli šplhání po nejdelších schodech v Evropě (Europatreppe 4000).

Nové apartmány byly postaveny přímo v centru Gaschurnu. V pozadí se majestátně tyčí Alpy. Přestože je projekt situován v centru, leží jen 300 m od lanovky v lyžařské oblasti Silvretta Montafon, která je tak dostupná během 4 minut pěšky. Abyste nemuseli přenášet své lyže, můžete si je uskladnit přímo u lanovky. Poloha je tedy ideální – centrum města se všemi obchody, restauracemi a bary a zároveň sjezdovky a lanovky jsou v bezprostřední blízkosti!

Budova aparthotelu v sobě snoubí prvky tradiční i moderní architektury a vkusně tak zapadá do okolí. Budova se skládá z 23 apartmánů. Součástí resortu je restaurace v alpském stylu, welness s aroma saunami, párou a soukromým SPA. K dispozici jsou i parkovací místa v podzemní garáži. Cena parkovacího místa je 21 500 EUR. Ke každému apartmánu je nutné dokoupit alespoň 1 parkovací místo.

Apartmány jsou určeny na prodej do osobního vlastnictví, nicméně majitel nemovitosti je povinen tuto nemovitost dále komerčně pronajímat. Vlastní užívání nemovitosti je možné několik 6 týdnů v roce (3 týdny v zimě a 3 týdny v létě) a po zbytek roku je apartmán přenechán k dalšímu turistickému pronájmu. Pro vlastníky nemovitostí je zajištěn komplexní servis se správou a dalším pronájmem nemovitosti, bez starostí pro majitele nemovitostí. O pronájem se postará profesionální agentura – 4* hotel – jeden z nejúspěšnějších a největších v oblasti Montafon. Smlouva o dalším pronájmu se uzavírá na 15 let.

Podmínka dalšího pronájmu nemovitosti vás nijak neomezuje při dalším nakládání s osobním vlastnictvím – tzn. nemovitost můžete kdykoliv během trvání smlouvy dalšího komerčního pronájmu prodat. Více informací o podmínkách pronájmu a vlastního užívání Vám rádi poskytneme na vyžádání.

Nemusíte se starat vůbec o nic. Váš apartmán bude kompletně vybaven kvalitním zařízením tak, aby mohl být okamžitě pronajímán a Vaši hosté i Vy jste se zde cítili komfortně a příjemně. Vybrat si budete moct ze třech typů nábytkových balíčků. Nábytek není zahrnutý v ceně apartmánu a podle velikosti apartmánu a typu nábytkového balíčku Vám bude vyúčtován samostatně. V ceně apartmánu je zahrnuto základní vybavení jako jsou parketové dřevěné podlahy, vnitřní dveře, koupelny vybavené vanou, nábytkem, obklady a dlažbou, pára nebo finská sauna (závisí na velikosti a typu apartmánu), možnost využívat spa zdarma, výtah a lyžárna. Za příplatek je možné do apartmánu dodat kompletní vybavení, kuchyně včetně značkových spotřebičů, dekorace, závěsy, krb, osvětlení a ploché televize.

Současný koncept Vám umožňuje si vybrat, zda budete chtít pronajímat celý apartmán nebo jen jednu jeho část. Jak? Jednoduše. Stačí uzavřít spojovací dveře a přeměnit apartmán na suitu a samostatnou ložnici. Počet lůžek tak zůstává stejný a navíc je zde možnost pronajmout dvě ložnice samostatně, což zvyšuje celkový příjem z pronájmu.

Apartmány jsou již dokončeny a rezidence je od května 2017 v provozu.

Proč investovat právě do těchto apartmánů?

  • Vysoká návštěvnost prestižní lyžařské oblasti Montafon i samotného Gaschurnu
  • Ideální poloha apartmánů v blízkosti lanovek a sjezdovek i centra města
  • Kvalitní vybavení a zařízení apartmánu
  • Pronájem zajištěn 4* hotelem – atraktivní příjem z pronájmu
  • Nájemní smlouva na 15 let
  • Možnost vlastního užívání apartmánů 6 týdnů v roce (3 týdny v zimě a 3 týdny v létě)
  • Snadná dostupnost – jen 260 km od Mnichova
  • Bez provize od kupujícího!

Montafon má 16 000 obyvatel a 18 000 míst lůžek pro ubytování. Podle statistik Montafon poskytne více jak 2,1 milionů ubytování ročně. Samotný Gaschurn má 1 500 obyvatel, 4000 lůžek pro ubytování a každoročně hostí 500 000 přenocování turistů.

Montafon je také velmi dobře dostupný – z Mnichova je to jen 260 km.

Nová pravidla pro DPH v Rakousku

Od 1. ledna 2022 platí v Rakousku nová pravidla v oblasti DPH. Vezměte prosím na vědomí, že možnosti přeúčtování DPH z kupní ceny se mohou v jednotlivých případech lišit. Pro konečné podmínky vratky, respektive přeúčtování DPH je nutné vždy kontaktovat daňového poradce. Kontakt na rakouského daňového poradce Vám rádi zprostředkujeme.

Zaujala Vás nabízená nemovitost? Rádi Vám zodpovíme další dotazy, či zajistíme prohlídku nemovitosti v Rakousku. Společnost Rellox nabízí nemovitost přímo do developera a kupující neplatí realitní provizi.

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti v Rakousku na prodej

© 2022 - Rellox - Reality a nemovitosti Rakousko