Luxusní podkrovní apartmán se 4 ložnicemi u ledovce

Luxusní podkrovní apartmán se 4 ložnicemi u ledovce
Velikost: 112.87 m²
Město: Kaprun
ID nemovitosti: AV20069
10.2.2021

Popis nemovitosti

Resort luxusních apartmánů v moderním alpském stylu se nachází v blízkosti Kaprunu, ledovcového města a prázdninového ráje v Salcbursku. V bezprostřední blízkosti objektu je zastávka skibusu, který vás pohodlně doveze k lanovkám Maiskogel, Kitzsteinhorn a Areitbahn. Součástí resortu, postaveného v roce 2013, jsou stylová studia a prostorné apartmány s balkonem nebo terasou k prodeji do osobního vlastnictví. K maximálnímu pohodlí přispívá také lounge bar, recepce a wellness se saunou a garážová parkovací místa.

Přednosti nabídky:

 • Bezpečná investice s bonusem příjemné dovolené.
 • Prodej apartmánů do osobního vlastnictví včetně vybavení, zařízení a parkovacího místa.
 • Lounge bar, recepce, wellness se saunou, garáže.
 • 900 metrů od lanovky Maiskogelbahn.
 • 1,9 km od Tauern Spa World.
 • 500 metrů od restaurací a obchodů v Kaprunu.
 • 6 km od jezera Zellersee.
 • Kompletní systém správy a dalšího pronájmu.
 • Renomovaná správcovská společnost.
 • Atraktivní celoroční resort.
 • Jezero, hory, ledovec = 100 % zábavy.
 • Plánované lanovkové spojení oblasti Zell am See/Kaprun se střediskem Skicircus.

Prázdninový ráj Zell am See – Kaprun

2 města, 1 rekreační oblast. Města Zell am See a Kaprun jsou od sebe vzdálena přibližně 8 km. Zatímco Zell am See dominuje úchvatné jezero Zell, Kaprun vyniká strmým úbočím pohoří Hohe Tauern s ledovcem Kitzsteinhorn, který se tyčí do výšky 3 203 m. n. m. a představuje jedinou horu v Salzbursku přesahující hranici tří tisíc metrů. Lyžování si zde můžete užívat od října do začátku léta. Jezero – hory – ledovec. Žádný jiný region nenabízí takto jedinečnou kombinaci! Letní i zimní sezónu si zde užijete na 100 %. A to není vše. V budoucnu se plánuje další lanovkové spojení s oblastí Skicircus. Již nyní je v provozu nová lanovka z Zell am See do Viehhofenu.

Oblast spadá pod nejstarší národní park Rakouska – Vysoké Taury – rozmanitou oblast plnou nedotčené přírody na ploše přesahující 1800 km2 s nejvyšší horou Rakouska Grossglockner.

Na své si tu přijdou sportovci, rodiny s dětmi i dříve narození. Nespočet turistických a cyklistických tras, 18-ti jamková golfová hřiště, fantasticky upravené sjezdovky všech obtížností včetně lyžování na ledovci, snow parky a prvotřídní wellness centrum Tauern Spa máte na dosah.

Apartmán na prodej do osobního vlastnictví

Nabízíme apartmán o rozloze 112,87 m2, který disponuje 4 ložnicemi s koupelnami a obývacím pokojem s kuchyní s přístupem na balkon. Přiznané trámy vytváří v apartmánu útulnou alpskou atmosféru. Apartmán je velice moderní a vkusně vybavený. Náleží k němu garáž a venkovní parkovací místo.

Atraktivní investice

Apartmány jsou na prodej do osobního vlastnictví a podle územního plánu jsou určené k dalšímu pronájmu s možností částečného vlastního užívání. Vlastní užívání nemovitosti je možné, ale další pronájem musí převažovat. Pro vlastníky nemovitostí je zajištěn komplexní servis se správou a dalším pronájmem nemovitosti, bez starostí pro majitele nemovitostí.

Podmínka dalšího pronájmu nemovitosti vás nijak neomezuje při dalším nakládání s osobním vlastnictvím – tzn. nemovitost můžete kdykoliv během trvání smlouvy dalšího komerčního pronájmu prodat.

Vzhledem k očekávanému lanovkovému spojení mezi oblastí Skicircus a Zell am See představuje residence skvělou investiční příležitost s potenciálem zvýšení hodnoty nemovitosti i atraktivních příjmů z pronájmu.

Nová pravidla pro DPH v Rakousku

Od 1. ledna 2022 platí v Rakousku nová pravidla v oblasti DPH. Vezměte prosím na vědomí, že možnosti přeúčtování DPH z kupní ceny se mohou v jednotlivých případech lišit. Pro konečné podmínky vratky, respektive přeúčtování DPH je nutné vždy kontaktovat daňového poradce. Kontakt na rakouského daňového poradce Vám rádi zprostředkujeme.

Kontaktujte nás

Zaujala Vás nabízená nemovitost? Rádi Vám zodpovíme další dotazy, či zajistíme prohlídku nemovitosti v Rakousku.

Foto: Wall-e16/Shutterstock.com, Todoran Andrei/ Shutterstock.com, mRGB/ Shutterstock.com

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti v Rakousku na prodej

© 2022 - Rellox - Reality a nemovitosti Rakousko