Chalety u Hallstattského jezera

Velikost: 50.00 - 245.00 m²
Cenové rozmezí: 235.000 - 776.000 €
Město: Hallstatt
ID nemovitosti: WT19342
17.11.2016

Popis nemovitosti

Chalety se nacházejí v těsné blízkosti Hallstattského jezera v městečku Obertraun v nádherném prostředí rakouských Alp, které stojí za to poznat v zimě i v létě nejen kvůli nádherné přírodě, ale i nejrůznějším kulturním akcím a možnostem sportovního vyžití, které tato oblast nabízí. Kromě turistiky, jízdy na kole, minigolfu, tenisu a plavání můžete vyzkoušet také jízdu na koni, rafting, canyoning, nebo dokonce paragliding či seskok padákem.Obertraun je skvělým výchozím bodem pro túry v okolí horského masivu Dachsteinu. Solná komora, ve které Obertraun leží, je zapsána na seznamu UNESCO. Charakteristická jsou pro ni průzračná jezera a impozantní kulisy v podobě alpských velikánů. Za návštěvu stojí také nedaleké město Salzburg.Lyžařské středisko Krippenstein u Obertraunu je rájem pro milovníky jízdy ve volném terénu. Také se můžete vydat na zimní túru, projet se na saních nebo uspořádat výlet na běžkách. Dachstein West, největší lyžařské středisko Horního Rakouska, je vzdáleno jen 20 minut jízdy.

Postaveno zde bylo 59 luxusních chaletů v tradičním venkovském stylu a hlavní budova s restaurací s výhledem na jezero a pláž. V hlavní budově je k dispozici krytý bazén, wellness, recepce, obchod, konferenční místnost a dětský koutek.

Chalety odpovídají kategorii 4 hvězdiček. Na výběr je z několika druhů chaletů pro 4 až 10 osob, které nabízejí 2 až 5 ložnic, luxusní kuchyni s myčkou, mikrovlnnou troubou, indukční varnou deskou a lednicí, krbová kamna, balkony, terasy a některé dokonce saunu. Chalety jsou kompletně zařízené a patří k nim vlastní parkovací stání.

Chalety jsou připraveny k předání.

Chalety jsou určeny na prodej do osobního vlastnictví, nicméně majitel nemovitosti je povinen tuto nemovitost dále komerčně pronajímat. Vlastní užívání nemovitosti je možné několik týdnů v roce, ale další pronájem musí převažovat. Pro vlastníky nemovitostí je zajištěn komplexní servis se správou a dalším pronájmem nemovitosti, bez starostí pro majitele nemovitostí. Každá ložnice má vlastní koupelnu, a tak mohou být pronajímány také jednotlivě jako hotelové pokoje. Příjmy z pronájmu dosahují podle typu chaletu cca 3 – 4 % z kupní ceny chaletu po odpočtu provozních nákladů před zdaněním.

Podmínka dalšího pronájmu nemovitosti vás nijak neomezuje při dalším nakládání s osobním vlastnictvím – tzn. nemovitost můžete kdykoliv během trvání smlouvy dalšího komerčního pronájmu prodat. Více informací o podmínkách pronájmu a vlastního užívání Vám rádi poskytneme na vyžádání.

V prosinci 2018 byla dokončena druhá fáze projektu se 23 novými chalety. Nemovitosti jsou připraveny k předání.

Zaujala Vás nabízená nemovitost? Rádi Vám zodpovíme další dotazy, či zajistíme prohlídku nemovitosti v Rakousku. Společnost Rellox nabízí nemovitost přímo do developera a kupující neplatí realitní provizi.

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti v Rakousku na prodej

© 2021 - Rellox - Reality a nemovitosti Rakousko