Luxusní apartmány s výhledem na jezero a vlastní saunou

Luxusní apartmány s výhledem na jezero a vlastní saunou
Velikost: 87,61 - 101,50 m²
Cenové rozmezí: 850.240 - 1.068.740.50 €
Město: Zell am See
ID nemovitosti: YP20185
30.1.2022

Popis nemovitosti

Tento exkluzivní resort se nachází na idylickém slunném místě s jedinečným výhledem na okolní hory a jezero v Zell am See. V nabídce jsou 4 luxusní apartmány, které díky důrazu na pohodlí a promyšlenému materiálovému provedení představují ideální místo pro vaši dovolenou.

Přednosti resortu

 • Zell am See – dvou sezónní destinace v nejlepší oblasti, kde si každý přijde na své. Region je spojen s zábavou na jezeře, v horách a na ledovci, proto se tak jedná o ideální destinaci pro pořízení nemovitosti.
 • Jezero, hory, ledovec = 100 % zábavy.
 • Ledovcová lyžařská oblast Kaprun Kitzsteinhorn zaručuje brzký start zimní sezóny a nádherné slunečné dny až do jara.
 • Pro všechny tři špičkové lyžařské oblasti potřebujete pouze jednu kartu Ski Alpin Card.
 • Čtyři luxusní jednotky na nejlepším místě na svahu.
 • Architektonicky kvalitní a ekologická stavba.
 • Stylový moderní koncept bydlení.
 • K dispozici je také soukromá sauna a prostorné skladovací prostory.
 • Kompletní systém správy a dalšího pronájmu s ročním výnosem 3,15 %.
 • Již dokončeno.
 • Kupující neplatí realitní provizi!

Prázdninový ráj Zell am See – Kaprun

2 města, 1 rekreační oblast. Města Zell am See a Kaprun jsou od sebe vzdálena přibližně 8 km. Zatímco Zell am See dominuje úchvatné jezero Zell, Kaprun vyniká strmým úbočím pohoří Hohe Tauern s ledovcem Kitzsteinhorn, který se tyčí do výšky 3 203 m. n. m. a představuje jedinou horu v Salzbursku přesahující hranici tří tisíc metrů. Lyžování si zde můžete užívat od října do začátku léta. Jezero – hory – ledovec. Žádný jiný region nenabízí takto jedinečnou kombinaci! Letní i zimní sezónu si zde užijete na 100 %.

Oblast spadá pod nejstarší národní park Rakouska – Vysoké Taury – rozmanitou oblast plnou nedotčené přírody na ploše přesahující 1800 km2 s nejvyšší horou Rakouska Grossglockner.

Na své si tu přijdou sportovci, rodiny s dětmi i dříve narození. Nespočet turistických a cyklistických tras, 18-ti jamková golfová hřiště, fantasticky upravené sjezdovky všech obtížností včetně lyžování na ledovci, snow parky a prvotřídní wellness centrum Tauern Spa máte na dosah.

Nové apartmány na prodej do osobního vlastnictví

Projekt se skládá sestává ze 4 apartmánů s rozměry od 88 m² do téměř 100 m² obytné plochy. Každý z apartmánů představuje ideální místo pro krásnou dovolenou v regionu Zell am See. Apartmány jsou umístěny na idylickém slunném místě ve čtvrti Fuchslehen s výhledem na úchvatné hory a jezero.

Atraktivní investice

Apartmány jsou na prodej do osobního vlastnictví a podle územního plánu jsou určené k dalšímu pronájmu s možností částečného vlastního užívání. Vlastní užívání nemovitosti je možné, ale další pronájem musí převažovat.

Pro vlastníky nemovitostí je zajištěn komplexní servis se správou a dalším pronájmem nemovitosti, bez starostí pro majitele nemovitostí. Podmínka dalšího pronájmu nemovitosti vás nijak neomezuje při dalším nakládání s osobním vlastnictvím – tzn. nemovitost můžete kdykoliv během trvání smlouvy dalšího komerčního pronájmu prodat. Více informací o podmínkách pronájmu a vlastního užívání Vám rádi poskytneme na vyžádání.

Vybavení apartmánů

Apartmány spojují tradici rakouského řemesla s moderním životním prostředím. Díky důrazu na pohodlí a promyšlenému materiálovému provedení jsou luxusní apartmány ideální pro vaši dovolenou.

Každý byt má dvě ložnice, dvě koupelny, obývací pokoj, saunu a toaletu navíc. Slunná poloha a nádherný výhled láká trávit hodiny na balkoně.

Stylový moderní koncept bydlení a architektonicky kvalitní a ekologická stavba je samozřejmostí. Součástí koupě je i nábytkový balíček!

Kontaktujte nás

Zaujala Vás tato nabídka? Rádi Vám zodpovíme další dotazy, či zajistíme prohlídku nemovitostí v Rakousku. Kontaktujte nás!

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti v Rakousku na prodej

© 2023 - Rellox - Reality a nemovitosti Rakousko