Luxusní apartmány s výhledem na jezero a vlastní saunou

Luxusní apartmány s výhledem na jezero a vlastní saunou
Velikost: 86,12 - 87,61 m²
Cenové rozmezí: 894.990 - 899.990 €
Město: Zell am See
ID nemovitosti: YP20185
30.1.2022

Popis nemovitosti

Tento exkluzivní resort se nachází na idylickém slunném místě s jedinečným výhledem na okolní hory a jezero v Zell am See. V nabídce jsou 4 luxusní apartmány, které díky důrazu na pohodlí a promyšlenému materiálovému provedení představují ideální místo pro vaši dovolenou.

Přednosti resortu

 • Zell am See – dvou sezónní destinace v nejlepší oblasti, kde si každý přijde na své. Region je spojen s zábavou na jezeře, v horách a na ledovci, proto se tak jedná o ideální destinaci pro pořízení nemovitosti.
 • Jezero, hory, ledovec = 100 % zábavy.
 • Ledovcová lyžařská oblast Kaprun Kitzsteinhorn zaručuje brzký start zimní sezóny a nádherné slunečné dny až do jara.
 • Pro všechny tři špičkové lyžařské oblasti potřebujete pouze jednu kartu Ski Alpin Card.
 • Čtyři luxusní jednotky na nejlepším místě na svahu.
 • Architektonicky kvalitní a ekologická stavba.
 • Stylový moderní koncept bydlení.
 • K dispozici je také soukromá sauna a prostorné skladovací prostory.
 • Kompletní systém správy a dalšího pronájmu s ročním výnosem 3,15 %.
 • Již dokončeno.
 • Kupující neplatí realitní provizi!

Prázdninový ráj Zell am See – Kaprun

2 města, 1 rekreační oblast. Města Zell am See a Kaprun jsou od sebe vzdálena přibližně 8 km. Zatímco Zell am See dominuje úchvatné jezero Zell, Kaprun vyniká strmým úbočím pohoří Hohe Tauern s ledovcem Kitzsteinhorn, který se tyčí do výšky 3 203 m. n. m. a představuje jedinou horu v Salzbursku přesahující hranici tří tisíc metrů. Lyžování si zde můžete užívat od října do začátku léta. Jezero – hory – ledovec. Žádný jiný region nenabízí takto jedinečnou kombinaci! Letní i zimní sezónu si zde užijete na 100 %.

Oblast spadá pod nejstarší národní park Rakouska – Vysoké Taury – rozmanitou oblast plnou nedotčené přírody na ploše přesahující 1800 km2 s nejvyšší horou Rakouska Grossglockner.

Na své si tu přijdou sportovci, rodiny s dětmi i dříve narození. Nespočet turistických a cyklistických tras, 18-ti jamková golfová hřiště, fantasticky upravené sjezdovky všech obtížností včetně lyžování na ledovci, snow parky a prvotřídní wellness centrum Tauern Spa máte na dosah.

Nové apartmány na prodej do osobního vlastnictví

Projekt se skládá sestává ze 4 apartmánů s rozměry od 88 m² do téměř 100 m² obytné plochy. Každý z apartmánů představuje ideální místo pro krásnou dovolenou v regionu Zell am See. Apartmány jsou umístěny na idylickém slunném místě ve čtvrti Fuchslehen s výhledem na úchvatné hory a jezero.

Atraktivní investice

Apartmány jsou na prodej do osobního vlastnictví a podle územního plánu jsou určené k dalšímu pronájmu s možností částečného vlastního užívání. Vlastní užívání nemovitosti je možné, ale další pronájem musí převažovat.

Pro vlastníky nemovitostí je zajištěn komplexní servis se správou a dalším pronájmem nemovitosti, bez starostí pro majitele nemovitostí. Podmínka dalšího pronájmu nemovitosti vás nijak neomezuje při dalším nakládání s osobním vlastnictvím – tzn. nemovitost můžete kdykoliv během trvání smlouvy dalšího komerčního pronájmu prodat. Více informací o podmínkách pronájmu a vlastního užívání Vám rádi poskytneme na vyžádání.

Vybavení apartmánů

Apartmány spojují tradici rakouského řemesla s moderním životním prostředím. Díky důrazu na pohodlí a promyšlenému materiálovému provedení jsou luxusní apartmány ideální pro vaši dovolenou.

Každý byt má dvě ložnice, dvě koupelny, obývací pokoj, saunu a toaletu navíc. Slunná poloha a nádherný výhled láká trávit hodiny na balkoně.

Stylový moderní koncept bydlení a architektonicky kvalitní a ekologická stavba je samozřejmostí. Součástí koupě je i nábytkový balíček!

Nová pravidla pro DPH v Rakousku

Od 1. ledna 2022 platí v Rakousku nová pravidla v oblasti DPH. Vezměte prosím na vědomí, že možnosti přeúčtování DPH z kupní ceny se mohou v jednotlivých případech lišit. Pro konečné podmínky vratky, respektive přeúčtování DPH je nutné vždy kontaktovat daňového poradce. Kontakt na rakouského daňového poradce Vám rádi zprostředkujeme.

Kontaktujte nás

Zaujala Vás tato nabídka? Rádi Vám zodpovíme další dotazy, či zajistíme prohlídku nemovitostí v Rakousku. Kontaktujte nás!

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti v Rakousku na prodej

© 2022 - Rellox - Reality a nemovitosti Rakousko