Luxusní apartmány na prodej v rakouském lyžařském ráji Ski Amadé

Luxusní apartmány na prodej v rakouském lyžařském ráji Ski Amadé
Velikost: 71.72 - 115.73 m²
Cenové rozmezí: 513.000 - 988.000 €
Město: Zauchensee
ID nemovitosti: PR19786
10.8.2018

Popis nemovitosti

Dovolujeme si Vám nabídnout apartmány v úžasné poloze zimního lyžařského střediska Zauchensee, které je součástí oblasti Salzburger Sportwelt ve Ski Amadé. Tato lokalita Vám nabízí jedinečnou možnost užít si Vaši dovolenou v každém ročním období – v zimě na lyžích a v létě na turistických trasách či u jezera. Středisko Zauchensee je situováno v Pongau v Salzbursku v nadmořské výšce 1 350 m. Když se teplota vzduchu snižuje, středisko Zauchensee se začíná probouzet. Jedná se o nejvýše položené lyžařské středisko regionu. Srdce milovníků zimních sportů zde bude tlouct o něco rychleji – čeká zde totiž nepřeberné množství možností pro aktivní dovolenou!

Projekt se řadí k menším objektům, skládá se pouze z 9 apartmánů. Můžete si vybrat z několika různých půdorysů a velikostí. Jedno mají ale všechny apartmány společné – jsou situovány jen několik metrů od sjezdovek, kde se jezdí světové poháry, a jako bonus nabízejí nádherný výhled na okolní hory.

Výstavba bude provedena za použití kvalitních materiálů. Důraz byl kladen i na architektonický vzhled budovy, která je citlivě zasazena do okolní přírody. Luxusní apartmány nabízí prostorné terasy s nádhernými výhledy na okolní hory a sněhem pokryté sjezdovky lyžařského regionu Salzburger Sportwelt. V zimě si tak můžete vychutnat lyžování na kvalitních sjezdovkách, v létě Vám zase přímo přede dveřmi začíná bezpočet turistických tras.

Všechny apartmány byly projektovány s ohledem na co nejvyšší komfort pro jejich majitele.  Apartmány jsou vybaveny velkými okny, odkud si můžete vychutnat nádherný výhled na okolní horskou krajinu, což je přesně to, po čem při své relaxaci většina z Vás jistě touží.  Teplo domova pomáhají dotvářet i dřevěné podlahy. Nic nebylo ponecháno náhodě – každý metr byl projektanty navržen tak, aby apartmán splňoval nejvyšší nároky na komfort bydlení. Každá koupelna je díky prostorné vaně hotovou welness oázou.

Ke každému apartmánu patří dvě parkovací místa, která nejsou zahrnuta v ceně a je nutné je ke každému apartmánu dokoupit  – cena parkovacích míst je 40 000 EUR. V budově je k dispozici výtah. Ke každému apartmánu patří uzamykatelný sklep.

Apartmány se prodávají bez zařízení. Na vybavení apartmánu nábytkem je možné se domluvit. Ke kupní ceně Vám bude připočtena cena nábytkového balíčku.

Apartmány mají vzácný status volnočasového užívání, což znamená, že je nemusíte, ale můžete dále pronajímat.  Pokud byste měli zájem o pronájem apartmánu, můžeme Vám doporučit místní agenturu, která se o další pronájem ráda postará.

Výstavba apartmánů bude zahájena na podzim 2018, dokončení komplexu se předpokládá na jaře 2020.

Zaujala Vás naše nabídka? Kontaktujte nás! Rádi Vám poskytneme více informací či domluvíme prohlídku místa výstavby. Kupující neplatí realitní provizi!

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 733 532 291
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti v Rakousku na prodej

© 2018 - Rellox - Reality a nemovitosti Rakousko