Luxusní alpské chalety v největší rakouské lyžařské oblasti

Luxusní alpské chalety v největší rakouské lyžařské oblasti
Velikost: 77,45 - 205,02 m²
Cenové rozmezí: 967 800 € - 2529800 €
Město: Schladming
ID nemovitosti: JM20208
11.2.2022

Popis nemovitosti

Sníte o alpském chaletu s nádechem moderního designu? Představujeme projekt 21 luxusních chaletů v rakouských Alpách přímo pod pohořím Dachstein. Kvalitní alpská konstrukce, design a výhled na úchvatné horské panorama. Skvělá investiční příležitost v ideální celoroční destinaci. 

Přednosti resortu

 • Každá rezidence má k dispozici privátní saunu a terasu
 • Chalety budou plně vybaveny nábytkem
 • Přímý přístup do největší lyžařské oblasti v Rakousku – Ski Amadé v regionu Schladming-Dachstein (400 m od nejbližší sjezdovky Reiteralm)
 • Ideální celoroční destinace
 • O pronájem nemovitosti se nemusíte starat, společnost vám poskytne kompletní správu a zajistí další pronájem 
 • Resort je zcela soběstačný, nicméně hosté mohou využívat služby blízkého hotelu, např. alpské lázně o rozloze 3 000 m², velké fitness centrum, kryté tenisové a squashové kurty
 • Až 30 dnů ročně pro soukromý pobyt
 • Soukromé alpské jezero s relaxačním prostředím
 • Prémiová bio restaurace a lounge bar součástí resortu
 • Vysoká návratnost investice – až 5,23 % z celkové ceny investice (včetně vedlejších nákladů koupě) po odpočtu provozních nákladů

Schladming-Dachstein: ráj lyžařů 

Zimu ve Schladmingu si užijete díky největšímu lyžařskému areálu v Rakousku s nejmodernějšími lanovkami a infrastrukturou. Region Schladming-Dachstein nabízí řadu aktivit pro milovníky zimních sportů. Tato oblast patří k pěti nejlepším zimním lokalitám v Rakousku. Každoročně se ve Schladmingu konají soutěže v lyžování, běhu na lyžích, skocích na lyžích a mnoho dalších akcí, třeba Světový pohár v lyžování v roce 2013 nebo speciální olympiáda v roce 2017.

Lyžařský areál ve zkratce: 

 • 10 skiareálů
 • 230 km sjezdovek
 • 3 km nočních sjezdovek
 • 81 lanovek
 • 20 lyžařských škol

123 km sjezdovek dohromady nabízí 4 proslulé vrcholy - Hauser Kaibling, Planai, Hochwurzen a Reiteralm. Hora Planai nabízí 4,6 km dlouhý sjezd z vrcholu až do samotného údolí, rodinnými sjezdovkami a večerním lyžováním vyniká hora Hochwurzen a na nejmenší lyžaře čeká hora Reiteralm s dětským koutkem přímo u stanice lanovky a krásným výhledem na Dachstein. 

Ale nesmíme opomenout možnosti, které nabízí léto. S 300 horskými jezery, 1 000 prameny a 100 vodopády je jedním z nejbohatších regionů na vodu v Rakousku.Čeká na vás 1 000 kilometry turistických tras a 1 000 kilometrů tras pro horská kola.

Vybavení chaletů

Luxus a pohodlí. Masivní dřevo a kamenné obložení byly pečlivě vybrány, aby dokreslily alpský půvab chaletů. Topení zajišťujě podlahové vytápění odolné proti zimě. Koupelny budou plně vybavené, stejně tak kuchyně (kompletní vybavení vestavěnými spotřebiči). Chalety budou předány novým majitelům kompletně vybavené špičkovými výrobky renomovaných značkových výrobců

Špičkový servis

Pro zajištění prvotřídního a profesionálního provozu resortu jsou připravené služby pro klienty, které budou umístěny v hlavní budově (Haupthaus). Tyto prostory zahrnují recepci, prostornou společenskou místnost s barem, bio gurmánskou restauraci, sklad, prádelnu, dílnu a sociální zařízení.

Odtud jsou hosté odváženi elektrickými vozíky do vlastní chaty, celá vesnice je bez aut.

Termín výstavby

Výstavba začala již během podzimu 2021 a kompletní dokončení resortu je naplánováno na podzim 2023.

Apartmány k prodeji do osobního vlastnictví

Apartmány jsou na prodej do osobního vlastnictví a podle územního plánu jsou určené k dalšímu pronájmu s možností částečného vlastního užívání. Vlastní užívání nemovitosti je možné, ale další pronájem musí převažovat. Pro vlastníky nemovitostí je zajištěn komplexní servis se správou a dalším pronájmem nemovitosti, bez starostí pro majitele nemovitostí.

Podmínka dalšího pronájmu nemovitosti vás nijak neomezuje při dalším nakládání s osobním vlastnictvím – tzn. nemovitost můžete kdykoliv během trvání smlouvy dalšího komerčního pronájmu prodat. Více informací o podmínkách pronájmu a vlastního užívání Vám rádi poskytneme na vyžádání.

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti v Rakousku na prodej

© 2022 - Rellox - Reality a nemovitosti Rakousko