Krásný apartmán nedaleko ledovce Hintertux

Krásný apartmán nedaleko ledovce Hintertux
Velikost: 79.50 m²
Cenové rozmezí: 525 000 €
Město: Vorderlanersbach
ID nemovitosti: TB20409
22.5.2023

Popis nemovitosti

Krásný apartmán se 3 ložnicemi a 2 koupelnami nacházející se pouhých 9 km od jediného celoročního lyžařského střediska v Rakousku – od ledovce Hintertux. Nenechte si uniknout tuto výbornou investiční příležitost!

Proč tato nemovitost

  • Výborná celoroční lokalita.
  • 800 m od lyžařského areálu Rastkogel.
  • 9 km od dolní stanice lanovky vedoucí na ledovec Hintertux.
  • Velké množství turistických a cyklistických tras.
  • Kompletní systém správy a dalšího pronájmu.
  • Možnost vlastního užívání.
  • 2 terasy, parkovací místo a sklep.

Perfektní umístění

Tento nabízeny apartmán se nachází v jedinečné lokalitě v obci Vorderlanersbach pouhých 800 m od lyžařského areálu Rastkogel a 8 km od dolní stanice lanovky vedoucí na ledovec Hintertux.  

Zillertal/ Hintertux je jedna z nejoblíbenějších lyžařských oblastí Rakouska díky přehledným sjezdovkám s převahou červených, špičkovému lanovkovému vybavení a garanci sněhové pokrývky od začátku prosince téměř do konce dubna. Nabízí více než 500 km sjezdovek včetně celoročně otevřeného ledovce Hintertux. Celé údolí pokrývá společný vícedenní skipas zahrnující 4 rozlehlé areály Hochzillertal-Hochfügen-Spieljoch, Zillertal Arena, Mayrhofner Bergbahnen, Ski-& Gletscherwelt Zillertal 3000. Jedná se o špičkové středisko, které si však stále drží tradiční atmosféru a úžasnou tyrolskou malebnost.

V létě se před vašimi dveřmi otvírá alpská náruč turistických tras, cyklostezek, golfových hřišť uprostřed úžasné přírody. Zažijte adrenalin při canyoningu, raftingu či na horské dráze, nechte se pohltit úžasnou atmosférou horských jezer, dopřejte svým dětem úžasné zážitky na vysokohorských hřištích, nebo se nechte okouzlit burácejícími Krimmelskými vodopády, nejkrásnějšími vodopády v Evropě. 

Užijte si vše, co Zillertal nabízí.  Více informací o regionu Zillertal naleznete na tomto odkazu: Nemovitosti v oblasti Zillertal / Hintertux

Apartmán na prodej

Útulný apartmán byl zrekonstruován v roce 2020. Nabízí prostorný obývací pokoj s kuchyní, ze kterého se dostanete k ložnici s vlastní koupelnou a do haly, která Vás zavede k dalším 2 ložnicím, samostatné koupelně a WC. Apartmán je obklopen 2 terasami s krásnými výhledy. Výhodou je parkovací místo a sklepní prostor v ceně. Apartmán je vytápěn plynovým topením.

Kombinace vlastního užití a dalšího pronájmu

Apartmán je na prodej do osobního vlastnictví a podle územního plánu je určený k dalšímu pronájmu s možností částečného vlastního užívání. V době, kdy apartmán nebudete využívat, přenecháte ho k pronájmu profesionální agentuře a získáte příjem z pronájmu. Podmínka dalšího pronájmu nemovitosti Vás nijak neomezuje při dalším nakládání s osobním vlastnictvím – tzn. nemovitost můžete kdykoliv během trvání smlouvy dalšího komerčního pronájmu prodat.

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti v Rakousku na prodej

© 2023 - Rellox - Reality a nemovitosti Rakousko