Krásný 3* hotel v blízkosti Bad Gasteinu

Krásný 3* hotel v blízkosti Bad Gasteinu
Město: Bad Gastein
ID nemovitosti: SO19901
26.9.2019

Popis nemovitosti

Dovolujeme si Vám nabídnout k prodeji krásný 3* hotel v blízkosti Bad Gasteinu.

Hotel obklopený horami se nachází v krásné oblasti Bad Gasteinu, na okraji vesnice Böckstein. Hotel je situován mezi dvěma hlavními lyžařskými oblastmi v údolí. Do lyžařské oblasti Sportgastein je to cca 4 km, stejnou vzdálenost je třeba urazit i k Stubnerkögelbahn a do Bad Gasteinu. Hotel je nejbližším ubytovacím zařízením k Sportgasteinu a je jediný, ke kterému lze dojet na lyžích přes freeride stezku. Pro Vaše pohodlí je možné dopravit se do lyžařských areálů i ski busem. Zastávka ski busu je vzdálena pouhých 150 m od hotelu. Přímo před hotelem vede mnoho turistických a cyklistických tras.

Z každého pokoje si můžete vychutnat krásný výhled na hory, vodopád či řeku.

V okolí hotelu se nachází pramen vody, který je spjatý se známou vodou Evian. V hotelu je tato voda využívána i v kuchyni, tato voda také zásobuje dvě jezírka v prostorách hotelu.

Hotel se skládá ze dvou budov a leží na pozemku o rozloze cca 1,5 ha. Hlavní budova čítá 5 pater a má celkovou rozlohu 2 700 m2. Druhá budova má rozlohu 610 m2. K dispozici je 36 pokojů s celkem 120 lůžky v hlavní budově. Většina pokojů je prostorných – skládá se z obývacího pokoje a ložnice. 7 z těchto pokojů tvoří apartmány s vybavenou kuchyní. Druhá budova se skládá z 12 pokojů s celkem 21 lůžky a apartmánu, který je dělen na 2 ložnice, obývací pokoj, spa se saunou, kuchyň a 2 koupelny. Apartmán je možné využívat k pronájmu hotelovým hostům nebo jako bydlení vlastníků hotelu.

V hotelu jsou k dispozici 2 restaurace s barem a kuchyní – obslouží až 120 lidí najednou. V létě je možné postavit některé stoly na zahradu a vytvořit tak příjemnou atmosféru pro venkovní posezení V hotelu je dále sauna s infračervenou kabinou a relaxační místností, fitness, lyžárna s vysoušeči bot. Myslelo se i na hosty s dětmi –  v přízemí je dětská herna se souborem hraček a videoprojektorem, kde je možné pouštět kreslené pohádky.

Ve všech místnostech hotelu je k dispozici vysokorychlostní internet a TV s více jak 200 televizními kanály.  V lobby si mohou Vaši hosté odpočinout na pohodlné sedačce a přečíst si knihu z menší knihovny.

Před hotelem najdete prostorné parkoviště pro 40 aut, dále 7 garážových stání – garážová stání lze pronajmout hostům nebo je možné je využít pro hotelový transport.

V současné době hotel nabízí hostům i pronájem kol. Další restaurace jsou dosažitelné během cca 10 minut pěšky.

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti v Rakousku na prodej

© 2024 - Rellox - Reality a nemovitosti Rakousko