Krásné apartmány 5 minut od písečné pláže

Krásné apartmány 5 minut od písečné pláže
Velikost: 48.00 - 70.00 m²
Cenové rozmezí: 239.000 € - 299.000 €
Město: Sauerfeld
ID nemovitosti: PR20329
6.12.2022

Popis nemovitosti

Původní penzion ve čtvrti Sauerfeld u města Tamsweg byl s velkým důrazem na detail přestavěn a zrekonstruován v souladu s moderními technologiemi. V domě je pouze 12 bytů a několik z nich je stále k dispozici na prodej s využitím pro turistický pronájem.

Přednosti nabídky

  • Plně vybavené apartmány okamžitě k dispozici.
  • Soukromý sklep s úložným prostorem.
  • Parkovací místo v přístřešku a parkování pro návštěvy.
  • Společná zahrada, úschovna kol a místnost na odpadky.
  • Vysoce kvalitní provedení.
  • Krásná alpská oblasti Lungau nedaleko okresního města Tamsweg.
  • Kvalitní občanská vybavenost a infrastruktura.
  • V blízkosti lyžařských oblastí Aineck-Katschberg, Fanningberg, Großeck-Speiereck a Obertauern.
  • V letní sezóně pěší a cyklistické stezky, fotbalové, plážové volejbalové a tenisové kurty, velká sportovní hala a nádherný plavecký bazén.
  • Agenturu pro pronájem si může klient vybrat sám, nebo si zajistí pronájem vlastními silami.

Celoroční destinace 

Ti, kteří hledají rekreaci a sport, budou nadšeni. Čekají na ně pěší a cyklistické stezky. Region s místní horou Tamsweg Preber a krásným Prebersee je ideální pro pěší túry. Samozřejmostí jsou četné tematické stezky a naučné stezky pro celou rodinu. Horská železnice Lungau a autobus Lungau umožňují snadný a rychlý výstup na vrcholy i těm, kteří vstávají pozdě.

Alpská oblast Lungau

Využijte svou šanci a zajistěte si apartmán v krásné alpské oblasti Lungau nedaleko okresního města Tamsweg. To se nachází v nejjižnějším okrese spolkové země Salcbursko. Milovníci zimních sportů budou nadšeni. Zejména čtyři lyžařské oblasti v prázdninovém regionu Lungau – Aineck-Katschberg, Fanningberg, Großeck-Speiereck a Obertauern – nabízejí na sjezdovkách čistý požitek. Není divu, že Tamsweg a region Lungau jsou místními obyvateli i hosty považovány za jednu z nejpříjemnějších rekreačních oblastí v Rakousku! Příroda pokrytá sněhem slibuje nezapomenutelné chvíle a čistý požitek.

Vybavení apartmánů 

Apartmány včetně kuchyně a vysoce kvalitního vybavení jsou výsledkem pečlivé práce místních řemeslníků. Čekají na vás velkoformátové obklady, parkety, plastová okna s trojsklem Thermoplus, sprchový kout či vysoce kvalitní sanitární vybavení. Interiéry jsou vkusně a prakticky zařízeny tak, aby nabídly maximum pohodlí pro každého.

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti v Rakousku na prodej

© 2024 - Rellox - Reality a nemovitosti Rakousko