KitzSki – 4* apartmány s garantovaným příjmem z pronájmu

KitzSki – 4* apartmány s garantovaným příjmem z pronájmu
Velikost: 20.00 - 40.00 m²
Cenové rozmezí: 138.900 - 292.900 €
Město: Mittersill
ID nemovitosti: AV19853
4.4.2019

Popis nemovitosti

Po úspěšné realizaci více jak 10 projektů představuje uznávaný developer nový projekt 4* luxusních hotelových apartmánů a suit v alpském stylu. Kromě zkušeností developera podtrhuje atraktivnost investice i fantastické umístění ve světově proslulém lyžařském středisku. Jižní orientace komplexu dává vyniknout nádherným panoramatickým výhledům na hory národního parku Vysoké Taury včetně Grossvenedigeru s výškou 3 674 metrů. Staňte se hrdým majitelem jednoho z nich.

Čím je tento projekt výjimečný?

  • Umístění v KitzSki– nejlepší lyžařské oblasti světa.
  • Možnost garantovaného příjmu z pronájmu 4,3 % na první 3 roky.
  • Pouze 350 metrů od lanovky, možnost využití shuttle servisu.
  • Dvousezónní oblast.
  • 4* hotelové zázemí a služby.
  • Wellness, fitness, restaurace.
  • Luxusní vybavení apartmánů.
  • Kompletní servis správy nemovitosti.
  • Příznivá cena.
  • Kupující neplatí realitní provizi!

Kompletní vybavení v moderním alpském stylu

Exteriér i interiér komplexu tvoří vysoce kvalitní materiály. Pro zachování alpského stylu je hojně využíván přírodní kámen, dřevo, kůže a kvalitní textilie. Apartmány i suity jsou prodávány včetně kompletního vybavení a zařízení od lžičky až po pohovku tak, aby byla jednotka připravena k okamžitému užívání a pronájmu turistům. Kupující si může vybrat z několika barev a materiálů dle nábytkových balíčků, které byly pečlivě vybrány architekty a interiérovými designéry.

Luxus a komfort v resortu

K dispozici je vám i vašim hostům wellness s vnitřním i venkovním bazénem a s několika saunami. Přímo z wellness si budete moci vychutnávat úžasný výhled do okolních hor. Pokud byste si chtěli zacvičit, je k dispozici fitness. Pro vaše děti je k dispozici dětský koutek.

Součástí resortu je také recepce, restaurace, prádelna s několika pračkami a sušičkami, lyžárna s vysoušeči bot a se soukromými boxy na lyže. Vlastníci budou mít k dispozici uzamykatelné boxy, kam si mohou uskladnit věci, které nechtějí převážet domů.

Užívání nemovitosti

Apartmány se prodávají do osobního vlastnictví a podle územního plánu jsou určené ke kombinaci částečného vlastního užívání a dalšího pronájmu. V případě tohoto projektu si můžete zvolit ze dvou variant příjmu z pronájmu – garantovaný příjem z pronájmu ve výši 4,3 % ročně na dobu prvních 3 let, nebo flexibilní příjem z pronájmu závislý na obsazenosti celého resortu.

Pro vlastníky nemovitostí je zajištěn komplexní servis se správou a dalším pronájmem nemovitosti bez starostí pro majitele nemovitostí. Spolu s kupní smlouvou podepisuje kupující i smlouvu o dalším pronájmu. Ta se uzavírá na dobu 15 let od doby otevření projektu pro pronájem turistům s opcí na dalších 5 let. Pronájem zajišťuje společnost, která je jedním z leaderů na trhu v pronájmu tohoto druhu nemovitostí.

Podmínka dalšího pronájmu nemovitosti vás nijak neomezuje při dalším nakládání s osobním vlastnictvím – tzn. nemovitost můžete kdykoliv během trvání smlouvy dalšího komerčního pronájmu prodat.

Termín výstavby

Stavební povolení pro první 4 budovy bylo již vydáno. Povolení pro 5. budovu by mělo být vydáno v průběhu tohoto roku. Stavba začne, jakmile bude prodáno 50 % jednotek v prvních 4 budovách. Developer očekává začátek výstavby v létě 2019. Dokončení stavby je předběžně plánováno na konec roku 2020, případně na polovinu roku 2021 (záleží na začátku termínu výstavby).

KitzSki – nejlepší lyžařská oblast světa

Kitzbühel je legendárním horským sportovním centrem v srdci lyžařského střediska KitzSki. S Mittersillem je propojen skrze Pass Thurn, kde bude postaven tento resort.  Oblast získala na Skiresort.de v roce 2013, 2014, 2015, 2016, 2017 a 2018 ocenění Nejlepší lyžařská oblast světa.  V roce 2018 byla společnost Bergbahn AG Kitzbühel označena za nejlepší na světě i na prestižní World Ski Awards. Oblast proslula také díky mezinárodním závodům Hahnenkamm Races na legendární sjezdovce Streif, která je považována za jednu z nejtěžších a nejnebezpečnějších na světě.

V zimě můžete využít více jak 230 km sjezdovek pro lyžaře i snowboardisty všech stupňů obtížnosti, fun parky, sáňkařské dráhy, stovky kilometrů běžkařských a zimních turistických tras. Sjezdovky jsou obsluhovány více jak 1 000 sněhovými děly, která garantují sněhovou pokrývku od začátku prosince až do jara.

Kromě toho zde najdete také mnoho útulných horských chat, restaurací a apres ski barů, kde si můžete odpočinout u dobrého jídla a pití a užívat si fascinující výhledy na mocné vrcholky hor.

Ráj pro sportovce i rodiny s dětmi

Oblast Kitzbühel/ Kirchberg/ Mittersill je v letních měsících rájem pro aktivní sportovce i pro ty, kteří si chtějí odpočinout v náručí okouzlující přírody. Rozmanitost regionu doslova bere dech. Čeká tu na vás 2500 km turistických tras, 1000 km cyklistických tras s ideálními podmínkami od začátku května do konce října, 9 golfových hřišť v okruhu 50 km a adrenalinové výzvy pro horolezce. I v létě můžete samozřejmě využívat lanovek a pohodlně se tak dostat na vrcholky, odkud si můžete užívat okouzlující výhledy na skalnatý masiv Wilder Kaiser a mohutné ledovcové vrcholky pohoří Vysoké Taury včetně nejvyšší hory Rakouska Grossglockner (3 798 m).

V srdci Kitzbühelu na vás čeká relaxační lázeňské centrum Aquarena Kitzbühel oblíbené zejména u rodin s dětmi. Plavání, šplouchání, koupaliště s kaskádou, dva velké togobágy či dětský bazén malé návštěvníky nadchne a dokonale unaví.

Dospělí ocení centrum po celodenním lyžování či turistických výstupech. Mohou načerpat novou energii v 25 m plaveckém bazénu či v moderním saunovém světě, kde si odpočine tělo i mysl. Mohou se také svěřit do rukou profesionálních masérů, kteří uvolní veškeré zbylé napětí.

Kontaktujte nás

Zaujala Vás naše nabídka? Kontaktujte nás! Rádi Vám poskytneme více informací či domluvíme prohlídku místa výstavby. Kupující neplatí realitní provizi!

Foto: mj – tim photography/ Shutterstock.com, Pawel Kazmierczak, Shutterstock.com

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 733 532 291
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti v Rakousku na prodej

© 2019 - Rellox - Reality a nemovitosti Rakousko