Investiční apartmány v srdci Zillertalu

Investiční apartmány v srdci Zillertalu
Velikost: 47.18 - 125.29 m²
Cenové rozmezí: 340.400 - 990.000 €
Město: Mayrhofen
ID nemovitosti: AS19819
26.11.2018

Popis nemovitosti

Na nádherném slunečném místě v oblíbeném středisku Mayrhofen vzniká projekt 10 apartmánů ke kombinaci vlastního využití a dalšího pronájmu s garantovaným příjem z pronájmu! Projekt obklopuje idylická alpská příroda, která vyzývá k relaxaci a odpočinku. Centrum Mayrhofenu s mnoha obchody, restauracemi a kavárnami je však jen pár minut odsud. Před domem zastavuje ski bus a autobus, který vás pohodlně doveze do centra Mayrhofenu a na okolní sjezdovky.

Apartmány

Projekt zahrnuje 10 apartmánů s jednou, dvěma a třemi ložnicemi. Ke každému apartmánu náleží balkon či terasa. Apartmány se prodávají kompletně zařízené a vybavené. V kupní ceně apartmánů je zahrnuto venkovní parkovací místo a sklep.

Další pronájem

Apartmány jsou určeny na prodej do osobního vlastnictví, nicméně majitel nemovitosti je povinen tuto nemovitost dále komerčně pronajímat. Smlouva o dalším pronájmu se podepisuje na 10 let. Majitel apartmánu získává garantovaný výnos z pronájmu ve výši 4 % celkové kupní ceny včetně nábytku.

Vlastní užívání nemovitosti je možné po dobu 6 týdnů v roce. Pro vlastníky nemovitostí je zajištěn komplexní servis se správou a dalším pronájmem nemovitosti, bez starostí pro majitele nemovitostí. Podmínka dalšího pronájmu nemovitosti vás nijak neomezuje při dalším nakládání s osobním vlastnictvím – tzn. nemovitost můžete kdykoliv během trvání smlouvy dalšího komerčního pronájmu prodat.

Vybavení resortu

Součástí resortu je prostorná sauna a restaurace s terasou.

Termín výstavby

Výstavba projektu bude zahájena v dubnu 2019 a dokončena by měla být v prosinci 2019.

Mayrhofen

Mayrhofen je díky své poloze nazýván srdcem údolí Zillertal. Sjezdovky mezi Mayrhofenem, Finkenbergem a Lanersbachem tvoří areál Ski Zillertal 3000. Mayrhofen je také vstupním místem do lyžařského areálu Penken. Lyžařskou nabídku završuje ledovec Hintertux, jediný celoročně sjízdný ledovec v Rakousku, který se nachází na konci údolí. Je také vyhledávaným místem pro trénink mnoha reprezentačních družstev z celého světa. Součástí areálu u ledovce je také nejprudší upravovaná sjezdovka Harakiri v Rakousku se sklonem téměř 80 %.

Oblast je hojně vyhledávaným turistickým cílem i v průběhu letní sezóny díky husté síti turistických a cyklistických tras. Tato oblast si podmanila i milovníky horolezectví, golfu a paraglidingu.

Mayrhofen je ideální místo pro aktivní dovolenou s pulzujícím centrem města, která si však stále zachovává jedinečnou alpskou atmosféru. Najdete zde mnoho restaurací, barů, obchodů, kaváren a půjčoven sportovního vybavení. Na své si zde přijdou všechny věkové skupiny.

Zaujala Vás nabízená nemovitost? Rádi Vám zodpovíme další dotazy, či zajistíme prohlídku nemovitosti v Rakousku.

Foto: BBA Photography/Shutterstock.com, by Paul/Shutterstock.com

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 733 532 291
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti v Rakousku na prodej

© 2019 - Rellox - Reality a nemovitosti Rakousko