Investiční 4* apartmány v Kitzbühelských Alpách

Investiční 4* apartmány v Kitzbühelských Alpách
Velikost: 92.00 m²
Cenové rozmezí: 486.000 €
Město: Lofer
ID nemovitosti: SO19879
26.9.2019

Popis nemovitosti

Představujeme kompletně renovovaný apartmánový dům, který se nachází na hezkém klidném místě obklopeném mocnými vrcholky Alp. V blízkosti se nachází centrum města s mnoha obchody a restauracemi. Pouze 200 metrů odsud je plavecký bazén a k lanovce se dostanete po 600 metrech. V pěší dostupnosti jsou také tenisové kurty, minigolf, turistické či cyklistické trasy. Ideální místo pro aktivní odpočinek pro vaší rodinu!

Popis oblasti

Lofer je známé rekreační středisko v Salzburger Saalachtal, které obklopují hory Loferer a Reither Gebirge a impozantní štít Loferer Steinberg. Díky centrální poloze jsou výborně dostupná města Salzburg či Zell am See a turisticky atraktivní oblasti Berchtesgaden a Kitzbühel. Velkou předností je blízkost České republiky. Z Prahy se sem dostanete pouze za 4 hodiny 50 minut.

Lofer je oblíbené středisko v průběhu letní i zimní sezóny. V létě se můžete po turistických výstupech nebo cyklistických výletech osvěžit v průzračné chladivé vodě některého z přírodních nebo uměle vytvořených koupališť. Steinbergbad Lofer nabízí široký výběr atrakcí – tobogány, dřevěné vory, dětská hřiště, plážový volejbal, stolní tenis a mnoho dalšího. Milovníci vodních sportů mohou v Loferu vyzkoušet i jízdu na kanoi, kajaku nebo na raftu.

V zimě na Vás čeká rodinné lyžařské středisko s perfektně upravenými sjezdovkami. K dispozici jsou služby lyžařských instruktorů pro děti i dospělé. Samozřejmostí jsou tradiční restaurace přímo na sjezdovkách. Oblast je oblíbená i pro vyznavače běžeckého lyžování. Vyhlášené lyžařské oblasti Kitzbühel a Zell am See jsou jen 30 minut jízdy odsud.

Apartmánový resort

Nabízené apartmány zahrnují 1 – 2 ložnice, obývací pokoj, kuchyň, koupelnu/WC a velký balkon. Některé apartmány disponují prostornou terasou, odkud si můžete vychutnat nádherný výhled na okolní hory. Apartmány jsou renovované. Velká okna zajišťují příjemnou světlost místností. Na pozemku je k dispozici parkoviště pro 16 aut (kryté dřevěné carporty) a dětské hřiště.

Užívání nemovitosti

Apartmány se prodávají do osobního vlastnictví a podle územního plánu jsou určené k dalšímu pronájmu s možností částečného vlastního užívání. Očekávaný příjem z pronájmu v prvním roce činí až 6 % z kupní ceny nemovitosti po odpočtu provozních nákladů a před zdaněním (předpoklad při nulovém vlastním využití). Vlastní užívání nemovitosti je možné, ale další pronájem musí převažovat.

Podmínka dalšího pronájmu nemovitosti vás nijak neomezuje při dalším nakládání s osobním vlastnictvím – tzn. nemovitost můžete kdykoliv během trvání smlouvy dalšího komerčního pronájmu prodat.

Pro vlastníky nemovitostí je zajištěn komplexní servis se správou a dalším pronájmem nemovitosti bez starostí pro majitele nemovitostí. Spolu s kupní smlouvou podepisuje kupující i smlouvu o dalším pronájmu. Ta se uzavírá na dobu 5 let.

Kontaktujte nás

Zaujala Vás naše nabídka? Kontaktujte nás! Rádi Vám poskytneme více informací či domluvíme prohlídku. Kupující neplatí realitní provizi!

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti v Rakousku na prodej

© 2022 - Rellox - Reality a nemovitosti Rakousko