Hotel pár kroků od jezera

Hotel pár kroků od jezera
Velikost: 31.20 - 82.79 m²
Cenové rozmezí: 219.000 € - 594.000 €
Město: Bodensdorf
ID nemovitosti: RX20195
1.1.2022

Popis nemovitosti

Nově zrekonstruovaný resort se nachází v jedné z nejvyhledávanějších destinací na jihu Rakouska. Ideální pro celoroční pobyt, překrásný výhled na jezero Ossiach. Přímo před resortem se nachází cyklostezka, 100 m od hotelu staví skibus, který vás doveze přímo k lanovce. 

Přednosti nabídky

  • 100 metrů od jezera Ossiacher See.
  • 5 minut jízdy od stanice lanovky vedoucí na horu Gerlitzen. 
  • 9 golfových hřišť v okruhu 40 km. 
  • Pravidelné roční výnosy až 8 %.
  • Resort v jedné z nejvyhledávanějších destinací v Rakousku.
  • Překrásný výhled na jezero a okolní přírodu.
  • V bezprostřední blízkosti resortu se nachází nespočet restaurací, barů a kaváren.
  • V blízkosti letiště Klagenfurt (lety z Vídně).

Korutany – nejslunnější provincie

Spolková země Korutany na jihu Rakouska se může pochlubit více než 40 jezery, která jsou vyhledávána pro jejich průzračnou vodu. Všechny sportovní nadšence jistě potěší další přednosti Korutan: 2 300 km tras pro horská kola, 1 300 km cyklostezek, 800 km sjezdovek a 24 lyžařských středisek a více než 10 000 km turistických tras. A pokud preferujete relaxaci místo sportu, v Korutanech na vás čekají 3 termální lázně. 

Hledáte perfektní celoroční destinaci, kde budete mít blízko k Alpám, ale i k odpočinku na pláži u čistého jezera? Region Villach na jihu Rakouska je správnou volbou. 

Sněhem pokryté svahy na horách Gerlitzen či Dreiländereck uspokojí lyžařské nadšence. Nespočet turistických tras potěší milovníky pěší turistiky a z krás rakouské přírody nesmíme vynechat ani jezera Faaker See či Ossiacher See. 

Ve městě Villach najdete zbrusunové termální lázně, nákupní centra, okouzlující uličky starého města, kavárny a restaurace. 

Vybavení nemovitosti

Tříhvězdičkový hotel byl postaven v 70. letech minulého století, interiér prošel v letech 2015 – 2021 rekonstrukcí současným majitelem, který hotel provozuje již 12 let. Momentálně se budova kompletně rekonstruuje a část apartmánů bude vybudována úplně nově.

Z oken se vám naskytne překrásný výhlede na jezero Ossiach a na okolní přírodu. Hotel si za dobu své existence vybudoval stálou klientelu, která se sem ráda každoročně vrací.

Přímo před hotelem se nachází cyklostezka dlouhá 30 km, která se dále napojuje na 366 km dlouhou stezku podél řeky Drávy. Na kole se dostanete do nedalekého města Villach a nebo do sousední Itálie či Slovinska.

Bezplatný skibus má zastávku 100 m od hotelu a doveze vás přímo k lanovce. 

Více o apartmánech

Interiéry apartmánů budou zařízené vysoce kvalitními a moderními materiály v tolik oblíbených přírodních tónech. V případě zájmu lze kompletně zařídit apartmán designovým nábytkem.

Termín dokončení

Předpokládaný termín dokončení je plánován na květen 2024.

 

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti v Rakousku na prodej

© 2024 - Rellox - Reality a nemovitosti Rakousko