Hotel pár kroků od jezera

Hotel pár kroků od jezera
Velikost: 1347 m²
Město: Bodensdorf
ID nemovitosti: RX20195
1.1.2022

Popis nemovitosti

Zavedený hotel se stálou klientelou se nachází v jedné z nejvyhledávanějších destinací na jihu Rakouska. Ideální pro celoroční pobyt, překrásný výhled na jezero Ossiach. Součástí hotelu je restaurace a malé wellness. Přímo před hotelem se nachází cyklostezka, 100 m od hotelu staví skibus, který vás doveze přímo k lanovce.

Přednosti resortu

    • Hotel se nachází v jedné z nejvyhledávanějších destinací v Rakousku, ideální pro celoroční pobyt
    • 100 metrů od jezera Ossiach a v blízkosti hory Gerlitzen
    • Překrásný výhled na jezero a okolní přírodu
    • Kapacita 55 lůžek (24 pokojů)
    • Celková užitná plocha hotelu je 1347 metrů čtverečních, pozemek měří 1555 metrů čtverečních 
    • Součástí hotelu je restaurace s kapacitou 60 míst a wellness s např. Finskou saunou, infrasaunou a parní lázní
    • V blízkosti letiště Klagenfurt (lety z Vídně) 

Korutany – nejslunnější provincie

Spolková země Korutany na jihu Rakouska se může pochlubit více než 40 jezery, která jsou vyhledávána pro jejich průzračnou vodu. Všechny sportovní nadšence jistě potěší další přednosti Korutan: 2 300 km tras pro horská kola, 1 300 km cyklostezek, 800 km sjezdovek a 24 lyžařských středisek a více než 10 000 km turistických tras. A pokud preferujete relaxaci místo sportu, v Korutanech na vás čekají 3 termální lázně.

Hledáte perfektní celoroční destinaci, kde budete mít blízko k Alpám, ale i k odpočinku na pláži u čistého jezera? Region Villach na jihu Rakouska je správnou volbou.

Sněhem pokryté svahy na horách Gerlitzen či Dreiländereck uspokojí lyžařské nadšence. Nespočet turistických tras potěší milovníky pěší turistiky a z krás rakouské přírody nesmíme vynechat ani jezera Faake si Ossiacher.

Ve městě Villach najdete zbrusunové termální lázně, nákupní centra, okouzlující uličky starého města, kavárny a restaurace.

Vybavení nemovitosti

Tříhvězdičkový hotel byl postaven v 70. letech minulého století, interiér prošel v letech 2015 – 2021 rekonstrukcí současným majitelem, který hotel provozuje již 12 let. Exteriéru neuškodí drobné úpravy.

Z oken se vám naskytne překrásný výhlede na jezero Ossiach a na okolní přírodu. Hotel si za dobu své existence vybudoval stálou klientelu, která se sem ráda každoročně vrací.

Přímo před hotelem se nachází cyklostezka dlouhá 30 km, která se dále napojuje na 366 km dlouhou stezku podél řeky Drávy. Na kole se dostanete do nedalekého města Villach a nebo do sousední Itálie či Slovinska.

Bezplatný skibus má zastávku 100 m od hotelu a doveze vás přímo k lanovce.

Vdechněte hotelu nový život

Ač hotel prošel v letech 2015 až 2021 rekonstrukcí pokojů, restaurace i wellness a lze ho nadále provozovat v aktuálním stavu, stojí za zmínku i případná rozsáhlejší rekonstrukce. Současný majitel již nechal zpracovat koncepční plán na přestavbu hotelu a jeho povýšení na 4hvězdičkový aparthotel se 14 apartmány. Plán lze uzpůsobit dle přání budoucího majitele.

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti v Rakousku na prodej

© 2023 - Rellox - Reality a nemovitosti Rakousko