Hinterstoder: Apartmány bez podmínky dalšího pronájmu

Hinterstoder: Apartmány bez podmínky dalšího pronájmu
Velikost: 27.09 - 61.21 m²
Cenové rozmezí: 328700.00 - 629850.00
Město: Hinterstoder
ID nemovitosti: CP20262
10.12.2023

Popis nemovitosti

Luxuspohodlí a prvotřídní lokalita. Exkluzivní aparthotel sestává ze 73 apartmánů na prodej a nyní na prodej jen 9 apartmánů bez podmínky dalšího pronájmuApartmány jsou již dokončené a můžete je začít ihned užívat. Resort leží v oblíbeném regionu Pyhrn-Priel  – konkrétně v lyžařském středisku Hinterstoder, dějišti Světového poháru. Resort nabízí exkluzivní serviswellnessfitnesslyžárny a víceúčelový sál pro pořádání různých akcí. Jednou z mnoha výhod je i perfektní dostupnost z Česka – cesta sem trvá pouhé 4,5 hodiny z Prahy a z Brna jen 4 hodiny.

Více informací na www.resort-hinterstoder.cz.

Přednosti aparthotelu

 • Luxusní aparthotel sestávající ze 73 apartmánů.
 • 9 apartmánů bez podmínky dalšího pronájmu!
 • Pouhých 500 m od nejbližší stanice lanovky Hössbahn.
 • Turistické a cyklistické stezky přímo před aparthotelem.
 • Prvotřídní wellness zóna.
 • Fitness centrum vybavené moderními stroji.
 • Zóna pro děti o 80 m2.
 • Okolo resortu najdete spoustu obchodů, restaurací a útulných kaváren.
 • Skvělá dostupnost z ČR – pouhé 4,5 hodiny.
 • Dokončeno v roce 2019. Připraveno k předání. 
 • Kupující neplatí realitní provizi!

Region Pyhrn-Priel 

Oblíbený region Pyhrn-Priel v lyžařském středisku Hinterstoder v Horním Rakousku. Místo je po mnoho let dějištěm Světového poháru ve sjezdovém lyžování, kde si světová lyžařská elita poměřuje své síly v super-G a v obřím slalomu.

Velkou výhodou je blízkost České republiky. Z Prahy se sem dostanete za pouhé 4,5 hodiny!

Hintersroder v zimě 

V zimě se oblast zaplní sjezdaři i vyznavači běžeckého lyžování. Oblast nabízí 40 km perfektně upravených sjezdovek od modré po černou a Sunny Kids Park pro malé děti. V Hinterstoderu fungují služby skibusu, půjčovny lyží, lyžařské školy či několik apres ski barů. Děti i dospělé potěší také 1,2 km dlouhá sáňkařská dráha. Na běžkaře čeká 120 km tras a turistům je k dispozici až 100 km upravených zimních turistických tras. Místo je po mnoho let dějištěm Světového poháru ve sjezdovém lyžování. Světová lyžařská elita si zde poměří své síly v super-G a obřím slalomu opět na konci února 2020. Závodí se na sjezdovce pojmenované mistrovi světa ve sjezdu Hannesovi Trinklovi. Má délku 3500 m, maximální spád 60 % a šířku až 80 m. Je výzvou nejen pro vrcholové sportovce, ale i pro rekreační lyžaře.

Hinterstoder v létě

Hinterstoder, který je nazýván Perlou Alp, představuje fantastické místo pro nespočet sportovních i relaxačních aktivit v objetí úchvatné alpské přírody a impozantních horských vrcholků. Na své si tu přijdou milovníci horské turistiky včetně malých návštěvníků, pro které jsou připraveny speciální okruhy. To platí i pro mnoho různých cyklistických stezek, které region nabízí. V létě zde můžete také hrát golf, tenis, fotbal, vyzkoušet jízdu na koni, rybaření či paragliding. Oblast je také hojně navštěvovaná horolezci. Přímo v Hinterstoderu je také venkovní koupaliště, které ocení v horkých letních dnech děti i dospělí. Velmi oblíbeným výletním cílem je jezero Schiederweiher, které bylo v roce 2018 díky své idylické poloze s výhledem na Spitzmauer (2446 m) oceněno na ORF2 jako nejkrásnější místo v Rakousku.

Vybavení apartmánů 

S koupí apartmánu získáte veškeré vybavení – čekají na vás plně vybavené kuchyňské linky, obývací pokoje, jídelní kouty, ložnice a koupelny. Apartmány jsou vkusně a moderně zařízené, s důrazem na světlé barvy a kvalitní přírodní materiály.

Bez podmínky dalšího pronájmu Drtivá většina nových apartmánů na prodej v rakouských Alpách je zatížena podmínkou dalšího pronájmu. Tyto apartmány dále pronajímat nemusíte.

Můžete je využívat libovolný čas v roce – celou zimu, celé léto, nebo jen pár dnů v roce. A pokud byste svůj apartmán chtěli pronajímat? Tak také můžete.

V rámci projektu nabízíme také apartmány k dalšímu pronájmu s ročním výnosem až 3,64 %. 

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti v Rakousku na prodej

© 2024 - Rellox - Reality a nemovitosti Rakousko