Hezky udržovaný apartmán v blízkosti ledovce

Hezky udržovaný apartmán v blízkosti ledovce
Město: Piesendorf
ID nemovitosti: SO19882
26.9.2019

Popis nemovitosti

Dovolujeme si Vám předložit nabídku apartmánu v Piesendorfu. Piesendorf je situován mezi dvěma nejznámějšími rekreačními středisky v Rakousku – Kaprun a Zell am See.

Nejbližším lyžařským střediskem je 5 minut autem vzdálený Maiskogel v Kaprunu. Další lyžařské středisko – Zell am See – je vzdáleno cca 4 km od domu, ledovec Kitzsteinhorn s celoročním lyžováním leží přibližně ve stejné vzdálenosti.

Apartmán se prodává kompletně vybavený. Patří k němu sklepní kóje a parkovací místo venku.

Apartmán se skládá z kuchyně, obývacího pokoje s místem na spaní a koupelny se sprchovým koutem a WC. K apartmánu patří balkón.

Dům, ve kterém se apartmán nachází, byl postaven v roce 2008. V domě je k dispozici společná hala, lyžárna/kolárna, venkovní dětské hřiště, restaurace, zahrádka, sauna a ricochet.

Apartmán je určený ke kombinaci vlastního užívání a dalšího pronájmu. O pronájem se stará česká společnost – zajistí předání klíčů, úklid, uvítání hostů, potřebnou administrativu apod.

V případě jakýchkoliv dotazů či pro domluvení prohlídky nemovitosti nás kontaktujte.

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 733 532 291
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti v Rakousku na prodej

© 2020 - Rellox - Reality a nemovitosti Rakousko