Exkluzivní ski-in resort v nejslunnější části Rakouska

Exkluzivní ski-in resort v nejslunnější části Rakouska
Velikost: 47.67 - 67.99 m²
Cenové rozmezí: 229.000 € - 279.000 €
Město: Gerlitzen
ID nemovitosti: RP20229
12.4.2022

Popis nemovitosti

Dovolujeme si Vám představit prvotřídní ski-in 4* resort, ve výšce 1 500 m n. m., s 94 plně vybavenými apartmány. Dále zde najdete luxusní zázemí v podobě lobbyrecepcerestauracebaruwellnessdětského hřiště a krytého bazénu. Navíc si vychutnáte úžasný výhled z hory Gerlitzen.

Přednosti resortu

  • Ski-in 4* resort se nachází v jedné z nejvyhledávanějších destinací v Rakousku, která je ideální pro celoroční pobyt.
  • Roční čisté výnosy až 4,25 %.
  • Recepce, restaurace, bar a prvotřídní wellness.
  • Vlastní užívání nemovitosti kdykoliv během roku.
  • Plně vybavené apartmány v moderním stylu.
  • Cca 800 m od nejbližší lanovky.
  • V blízkosti letiště Klagenfurt (lety z Vídně).

Korutany – nejslunnější provincie 

Spolková země Korutany na jihu Rakouska se může pochlubit více než 40 jezery, která jsou vyhledávána pro jejich průzračnou vodu. Všechny sportovní nadšence jistě potěší další přednosti Korutan: 2 300 km tras pro horská kola, 1 300 km cyklostezek, 800 km sjezdovek a 24 lyžařských středisek a více než 10 000 km turistických tras. A pokud preferujete relaxaci místo sportu, v Korutanech na vás čekají 3 termální lázně. 

Prozkoumejte region Villach

Hledáte perfektní celoroční destinaci, kde budete mít blízko k Alpám, ale i k odpočinku na pláži u čistého jezeraRegion Villach na jihu Rakouska je správnou volbou. 

Sněhem pokryté svahy na horách Gerlitzen či Dreiländereck uspokojí i ty nejnáročnější lyžařské nadšence. Nespočet turistických tras potěší milovníky pěší turistiky a z krás rakouské přírody nesmíme vynechat ani jezera Faake si Ossiacher

Ve městě Villach najdete zbrusu nové termální lázně, nákupní centra, okouzlující uličky starého města, kavárny a restaurace. 

Skiresort Gerlitzen 

Panoramatická hora Gerlitzen vysoká 1 911 m n. m. nabízí 20 vleků a 29 skvěle udržovaných sjezdovek různé náročnosti o délce 45 km. Skiresort zaručuje perfektní podmínky pro lyžování – sjezdovky získaly korutanskou pečeť kvality. Navíc skibusy jezdí z města Villach či od Ossiacher a Faaker See ke stanici Annenheim.

Resort se nachází cca 800 m od nejbližší stanice lanovky Gipfelbahn vedoucí na vrchol hory Gerlitzen.

Vybavení apartmánů

Apartmány po kompletní rekonstrukci budou na své majitele čekat kompletně vybavené s interiéry  v moderním designu s nádechem tradičního alpského stylu.

Termín dokončení 

Dokončení rekonstrukce resortu je plánováno na prosinec 2022.

Nemovitosti k prodeji do osobního vlastnictví

Apartmány a chalety jsou určeny na prodej do osobního vlastnictví a podle územního plánu jsou určené k dalšímu pronájmu s možností částečného vlastního užívání. Vlastní užívání nemovitosti je možné, ale další pronájem musí převažovat. Pro vlastníky nemovitostí je zajištěn komplexní servis se správou a dalším pronájmem nemovitosti, bez starostí pro majitele nemovitostí.

Podmínka dalšího pronájmu nemovitosti vás nijak neomezuje při dalším nakládání s osobním vlastnictvím – tzn. nemovitost můžete kdykoliv během trvání smlouvy dalšího komerčního pronájmu prodat.

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti v Rakousku na prodej

© 2022 - Rellox - Reality a nemovitosti Rakousko