Exkluzivní nabídka – Rodinný penzion v Ötztalském údolí

Exkluzivní nabídka – Rodinný penzion v Ötztalském údolí
Cenové rozmezí: 2.500.000 €
Město: Ötztalské údolí
ID nemovitosti: SO20095
11.11.2021

Popis nemovitosti

Přinášíme exkluzivní nabídku na koupi penzionu ve vyhledávaném Ötztalském údolí. To je považováno za nejkrásnější horskou oblast celého Rakouska. Vyniká stovkami třítisícových vrcholků, ledovci, garancí sněhu a množstvím volnočasových aktivit v přírodě, které zde můžete provozovat celoročně. Nachází se zde také nejvyšší hora Tyrolska – Wildspitze.

Nabízený skvěle udržovaný penzion se nachází v ötztalském údolí která leží. Nabízí soukromý zimní ráj, kde najdete stále vzácnější klid a pohodu. Přitom jste pouze 17 km od světoznámého Söldenu a 30 km od vyhledávaných termálních lázní Aqua Dome. Přímo u resortu je zastávka skibusu, v těsné blízkosti se nachází restaurace, supermarket a vlek. V blízkosti se nachází 4 vleky a 5 km sáňkařská dráha.

Sölden

Světově proslulé lyžařské středisko Sölden se nachází pouhých 17 minut cesty od penzionu. Kromě známého FIS Ski World Cup hostí Sölden mnoho dalších zajímavých akcí jako například Electric Mountains, Hannibal apod. Díky vysoké nadmořské výšce mezi 1350 a 3340 m. n. m., dvěma ledovcům Rettenbach a Tiefenbach, nejmodernější infrastruktuře lanovek a zasněžovacím systémům garantuje perfektní lyžování od října až do května. Sölden je také jedinou lyžařskou oblastí se 3 vrcholy vyššími než 3000 m. n. m. s velkolepými vyhlídkovými plošinami.

Sölden přitahuje i filmové nadšence díky natáčení kultovního filmu James Bond – Specter. Nejvýznamnější momenty si můžete připomenout ve zbrusu nové instalaci 007 ELEMENTS s výhledem na vrcholky Ötztalu.

Aqua Dome

Fascinující termální lázně Tirol Therme Aqua Dome představují nejlepším spa resort v Alpách. Díky úžasným výhledům do majestátních hor, příjemně teplé a bublající vodě přináší dokonalou relaxaci pro tělo i mysl. Součástí jsou 2 kryté bazény, bazén s teplotou vody 34 a 36 stupňů, bazén s podvodní hudbou, whirlpool s termální vodou, bazén pro děti, rozlehlý saunový svět, pára, solná jeskyně, fitness, a mnoho dalšího.

Penzion na prodej do osobního vlastnictví

Součástí penzionu je 5 apartmánů, 3 pokoje a obchodní prostory. Součástí objektu je také prádelna, lyžárna s novým sušákem na boty, sklep, garáž, carport a zpevněné parkoviště pro 5 aut.

APARTMÁNY:

  • 3x dvouložnicový apartmán s obývacím pokojem propojeným s americkou kuchyní + koupelna s WC + vedlejší místnost
  • 2x jednoložnicový apartmán s obývacím pokojem s jídelnou + kuchyň + koupelna s WC

Ke každému apartmánu náleží balkon. Větší apartmán má vlastní oplocenou zahradu o rozloze 140 m2.

POKOJE:

  • 2 dvoulůžkové pokoje s koupelnou (1 pokoj má balkon)
  • 1 pokoj pro zaměstnance s koupelnou (francouzský balkon)

OBCHODNÍ PROSTORY:
Obchodní plocha činí 45 m2.

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti v Rakousku na prodej

© 2023 - Rellox - Reality a nemovitosti Rakousko