Exkluzivní chalety a apartmány ve vyhledávané lokalitě

Exkluzivní chalety a apartmány ve vyhledávané lokalitě
Velikost: 42.02 - 84.14 m²
Cenové rozmezí: 231.110 - 495.259 €
Město: Wald am Arlberg
ID nemovitosti: PI18239
17.11.2016

Popis nemovitosti

Představujeme Vám zcela nový projekt zajímavého rezidenčního komplexu. Nachází se v okouzlující tyrolské obci Wald am Arlberg, v krásné lokalitě s orientací na jih a s výhledem do údolí Klösterle. Oblast je snadno dostupná po celý rok. Nejbližší letiště se nachází v Innsbrucku a Friedrichshafen, obě přibližně hodinu cesty od komplexu. Další blízká jsou v Zurichu a Mnichově. Spojení železniční dopravou je také možnou variantou, vlakové nádraží v Lengen am Arlberg je vzdálené 5 minut cesty od resortu.

Celý region je známý svou krásnou přírodou, skvělými podmínkami pro zimní sporty a svou dlouhou tradicí alpského lyžování. Pouhé dvě minuty cesty od komplexu se nachází lyžařské středisko Sonnenkopf se 40 kilometry upravených sjezdovek a běžeckých tratí pro začátečníky i pokročilé a za deset minut Vás skibus odveze do Stuben, přímo do areálu Ski Arlberg Region, který nabízí přes 340 kilometrů sjezdovek a sdružuje několik lyžařských resortů v okolí, například známý St. Anton nebo Lech am Arlberg. V letní sezoně nabízí okolí množství příležitostí pro sportovní vyžití. Nachází se zde přes 800 kilometrů značených turistických tras, 300 kilometrů cyklostezek, možnosti vyzkoušet horolezectví, rybaření nebo jezdectví a v neposlední řadě také dvě golfová hřiště s 18 jamkami – Bludenz-Braz a Brand.

Jedná se o rezidenční komplex sestávající ze dvou obytných budov s 18 apartmány, 17 apartmánů v chaletech a 21 chaletů s jednou až třemi ložnicemi, které mohou být upraveny na míru na přání klienta. Komplex bude vystavěn na mírně svažitém pozemku o výměře 10 000 m2, který je orientován na jih. K chaletům náleží upravené soukromé zahrady s pěkným okolím.

Všechny nemovitosti byly navrženy k uspokojení těch nejnáročnějších potřeb, jsou moderní a ekologické. Naplno využívají potenciálu krásného výhledu a nabízejí prostorné balkony a terasy. Se zařízením si klienti nemusí dělat žádné starosti, k dispozici jsou různé balíčky nábytku za rozumné ceny.

Nemovitosti mají statut volnočasového bydlení, což znamená, že se nemusí pronajímat v období, kdy je majitel neužívá. Pokud by ale majitelé chtěli využít možnosti pronájmu, je snadné sjednat služby agentury, která se o zprostředkování pronájmu postará.

Rezidentům je k dispozici mnoho zajímavých služeb. Mohou využívat skvělé restaurace, baru, luxusních soukromých lázní s wellness centrem, bazénem a saunou, dále také lyžárny a podzemních garáží. Každá nemovitost má přidělené jedno parkovací místo za zvláštní poplatek. Společné místnosti nabízí WiFi připojení, apartmány pak také satelitní televizi a kabelový internet.

Všechny nemovitosti mají terasu nebo balkón. K dispozici jsou následující typy:

Dvě velké třípatrové obytné budovy s apartmány, podzemními garážemi, restaurací, barem a wellness centrem. V prvním patře obou budov se nachází 5 apartmánů různých typů s jednou nebo dvěma ložnicemi. Ve druhých patrech jsou čtyři apartmány se dvěma a třemi ložnicemi.

Dále chalety s apartmány typu C5, které se skládají ze čtyř bytových jednotek se třemi ložnicemi.

Dalším typem nemovitosti jsou chalety s apartmány typu F4, E4 a D5. Jedná se o tři apartmány se třemi ložnicemi a tři s jednou ložnicí.

Chalety C1 a C2 až H2 a H3 nabízí vždy dva mezonetové apartmány se třemi ložnicemi.

V neposlední řadě jsou k dispozici ještě samostatné chalety E3, F3, G1 a 2 a H1. Ty se skládají z jednoho mezonetového apartmánu se třemi ložnicemi.

Projekt bude dokončený na podzim roku 2016. Zimní sezónu 2016 si tak již můžete užít ve Vašem novém apartmánu či chaletu.

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti v Rakousku na prodej

© 2022 - Rellox - Reality a nemovitosti Rakousko