Exkluzivní apartmány u sjezdovky nad střechami městečka Königsleiten

Exkluzivní apartmány u sjezdovky nad střechami městečka Königsleiten
Velikost: 114.89 m²
Město: Königsleiten
ID nemovitosti: HB19784
31.7.2018

Popis nemovitosti

Toužíte po vlastním apartmánu přímo u sjezdovky? A to v oblíbeném lyžařském areálu v Rakousku Zillertal Arena? Nabízíme vám velký výběr apartmánů různých velikostí, které přesně tyto požadavky splňují. Čeká vás jedinečný luxus apartmánového komplexu v nadmořské výšce 1.600 metrů. Samozřejmě nechybí ani velké wellness a podzemní garáže. Projekt byl již dokončen. Apartmány jsou připraveny k předání.

K prodeji se zde nabízí posledních 9 z 15 apartmánů se třemi nebo čtyřmi pokoji. Všechna podlaží komplexu jsou propojena výtahem, apartmány jsou tedy dobře dostupné. Jejich výměra činí 78 až 115 m2 a skoro všechny pokoje disponují vlastní koupelnou. Každý apartmán má vlastní balkon nebo terasu. Prostory působí velmi příjemným a uklidňujícím dojmem díky přírodním materiálům a obložení ze dřeva a přírodního kamene. Zařizování apartmánů bude bez jakýchkoliv starostí, neboť jsou pro majitele připraveny balíčky špičkového vybavení. Cena parkovacího stání v podzemní garáži činí 20.400 € a cena venkovního stání 9.600 € (vč. DPH).

Apartmány jsou určeny na prodej do osobního vlastnictví, nicméně majitel nemovitosti je povinen tuto nemovitost dále komerčně pronajímat. Vlastní užívání nemovitosti je možné několik týdnů v roce, ale další pronájem musí převažovat. Pro vlastníky nemovitostí je zajištěn komplexní servis se správou a dalším pronájmem nemovitosti, bez starostí pro majitele nemovitostí.

Podmínka dalšího pronájmu nemovitosti vás nijak neomezuje při dalším nakládání s osobním vlastnictvím – tzn. nemovitost můžete kdykoliv během trvání smlouvy dalšího komerčního pronájmu prodat.

Smlouva o zajištění dalšího pronájmu se uzavírá na dobu 10 let s možností prodloužení. Více informací o podmínkách pronájmu a vlastního užívání Vám rádi poskytneme na vyžádání.

Zillertal Arena je lyžařská oblast, kde vrcholy dosahují až 2.500 m n. m., díky čemuž je zaručena jistota sněhové pokrývky. Rozkládá se na okraji národního parku Vysoké Taury nedaleko známých Krimmelských vodopádů. Sjezdovky mají dohromady 143 km, a běžkařské trasy dokonce 200 km. Sjezdovky obsluhuje celkem 51 vleků. Apartmánový komplex se nachází přímo v tomto lyžařském ráji nedaleko dolní stanice lanovky, která lyžaře vyveze až na vrchol Königsleitenspitze. U horní stanice se běžkaři mohou vydat na vrcholovou běžkařskou trasu skýtající nádherné výhledy.

Königsleiten je lyžařská vesnice v horách, v prostředí jako stvořeném pro celou rodinu. Daleko od stresu všedního dne si zde můžete vychutnat pohodovou dovolenou na čerstvém vzduchu. Zpestřit si ji můžete třeba návštěvou lázní Kristallbad Wald. V létě je Königsleiten skvělým výchozím bodem pro příjemné procházky, dobrodružné vysokohorské túry i výlety na kole. Milovníky golfu jistě potěší 18jamkové golfové hřiště v Mittersillu.

Jízda autem z letiště v Innsbrucku do Königsleitenu trvá asi 1,5 hodiny, ze Salcburku pak 2,5 hodiny. Nejbližší větší města jsou Kitzbühel a Zell am See.

Zaujala Vás nabízená nemovitost? Rádi Vám zodpovíme další dotazy, či zajistíme prohlídku nemovitosti v Rakousku. Společnost Rellox nabízí nemovitost přímo od developera a kupující neplatí realitní provizi.

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti v Rakousku na prodej

© 2021 - Rellox - Reality a nemovitosti Rakousko