Exkluzivní alpský resort přímo u lanovky

Exkluzivní alpský resort přímo u lanovky
Velikost: 26,70 - 129,24 m²
Cenové rozmezí: 209900 - 1289900
Město: St. Gallenkirch, Silvretta Montafon
ID nemovitosti: AV20226
6.4.2022

Popis nemovitosti

Dovolujeme si Vám představit exkluzivní resort rozdělený do 3 chaletů s 50 apartmány a aparthotelu s až 110 apartmány na prodej. Resort je umístěný na prosluněné náhorní plošině, cca 65 metrů nad lyžařským centrem St. Gallenkirch. Dále zde najdete prvotřídní zázemí v podobě restauracewellnessfitness a vlastního cvičného svahu. Navíc si vychutnáte úžasný výhled na alpské panorama.

Přednosti resortu

  • Garantované roční výnosy až 4 %.
  • Lift-in/lift-out. 
  • Vlastní gondolová lanovka, která propojí resort se stanicí lanovky Grasjoch Bahn či Valisera Bahn v obci.
  • Prvotřídní restaurace, bar, wellness, bazén, sauna a fitness.
  • Lyžárna s uzamykatelnými skříňkami.
  • Úchvatný výhled na alpské panorama.
  • O pronájem a správu vaší nemovitosti se postará renomovaný provozovatel.
  • Až 6 týdnů ročně pro soukromý pobyt.
  • Vlastní cvičný svah se 2 dopravními pásy a sněžnými děly = garance sněhu.
  • Vysoká návratnost investice.

Skiresort Silvretta Montafon

Lyžařský resort Silvretta Montafon se 140 km sjezdovek a 35 vleky, patří mezi jeden z nejoblíbenějších v Rakousku. Polovina sjezdovek se nachází ve výšce 2000 m n. m, ranní ptáčata ocení možnost vyjet stopu při lyžování za východu slunce (skiresort tento zážitek nabízí 3x týdně před otevírací dobou skiresortu), freeridecrossová trať dlouhá 800 m, černé svahy se sklonem až 81 % a mnoho dalšího.

Karta Montafon – Brandnertal

Lyžařské areály Brandnertal a Montafon nabízí celkově 297 km sjezdovek, které jsou dostupné na jeden skipas díky kartě Montafon Brandertal. K dispozici je dvoudenní, vícedenní, nebo i celosezónní skipas.
V celém Vorarlbergu je celkem 10 lyžařských resortů s více než 200 lanovkami a až 1000 km sjezdovek. Nejznámější je region Arlberg s populárními resorty Lech a St Anton.

St. Gallenkirch

Malebná vesnička St. Gallenkirch se nachází v regionu Montafon, Vorarlbersko. V obci najdete typické domy v horském stylu a barokní kostel, v centru vesnice se nachází nové dětské hřiště s kavárnou a několik restaurací. St. Gallenkirch je díky svému bazénu Aquarena se čtyř dráhovým tobogánem, dětským hřištěm a dalším aktivitám obzvláště vhodný pro rodiny s dětmi.

Léto se nese ve znamení nespočtu aktivit. V okolí najdete spoustu značených turistických stezek, od lehkých vhodných i pro nejmenší výletníky, až po náročné trasy. Na cyklisty zde čeká až 270 km cyklostezek, jak pro horská kola, tak pro elektrokola. Během výletu si můžete odpočinout v jedné z desítek chat a horských restaurací. Skalní nadšenci, začátečníci i zkušení, si užijí pořádnou dávku adrenalinu od via ferraty (Gauablickhöhle) až po vysokohorské trasy.

Wellness plné luxusu

V resortu na vás čeká jen to nejlepší, co si můžete představit – venkovní a vnitřní bazény, vířivky a koupací jezírko mezi chalety, 6 různých saun, různé druhy masáží, místnost na jógu a fitness s nepřekonatelným panoramatickým výhledem.

Vybavení apartmánů 

Luxus a pohodlí. K vybavení interiérů jsou použity vysoce kvalitní materiály. Interiéru dominují kamenné a dřevěné prvky dodávající apartmánům alpský ráz s nádechem moderního stylu. Podlahové vytápění, koupelny vybaveny designovou sanitou, plně vybavené kuchyňské linky, LED TV, připojení k internetu a mnoho dalšího.

Termín výstavby

Výstavba již začala a dokončení resortu je plánováno na prosinec 2023.

Apartmány k prodeji do osobního vlastnictví

Apartmány jsou určeny na prodej do osobního vlastnictví a podle územního plánu jsou určené k dalšímu pronájmu s možností částečného vlastního užívání. Vlastní užívání nemovitosti je možné, ale další pronájem musí převažovat. Pro vlastníky nemovitostí je zajištěn komplexní servis se správou a dalším pronájmem nemovitosti, bez starostí pro majitele nemovitostí.

Podmínka dalšího pronájmu nemovitosti vás nijak neomezuje při dalším nakládání s osobním vlastnictvím – tzn. nemovitost můžete kdykoliv během trvání smlouvy dalšího komerčního pronájmu prodat.

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti v Rakousku na prodej

© 2022 - Rellox - Reality a nemovitosti Rakousko