Byty uprostřed zeleného srdce Rakouska

Byty uprostřed zeleného srdce Rakouska
Velikost: 80.00 - 134.00 m²
Cenové rozmezí: 199.000 - 394.000 €
Město: Scheifling
ID nemovitosti: PR20184
12.11.2021

Popis nemovitosti

Tento kompletně zrekonstruovaný a částečně nově postavený rezidenční komplex vám nabízí 14 vkusně zařízených apartmánů ve skvělé a velmi klidné lokalitě v Scheifling uprostřed zeleného srdce Rakouska. Nenechte si uniknout tuto jedinečnou příležitost koupi nemovitosti ať už pro vytvoření nového vysněného domova, k rekreačnímu bydlení či pro investiční účely.

Přednosti nabídky:

  • Skvělá a velmi klidná lokalita bydlení uprostřed zeleného srdce Rakouska.
  • Rezidenční komplex nabízí 14 kvalitních bytů od 56 m2, které mají nízké náklady na provoz.
  • Bez podmínky dalšího pronájmu. Neomezené vlastní užívání kdykoliv v roce.
  • Výborná příležitost! Vhodné jak pro druhé bydlení, tak za účelem dalšího turistického pronájmu. Byty je možné využívat i jako hlavní bydlení.
  • Všechny byty mají prostorné terasy, balkony, nebo zahrady.
  • Sklepní kóje již v kupní ceně.
  • K dispozici různé půdorysy a velikosti bytů.
  • Komplex má 20 krytých parkovacích míst a navíc 7 venkovních parkovacích míst na prodej.
  • Kupující neplatí realitní provizi!

Murau v létě

Idilické městočko Scheifling se nachází v Alpách, a proto je ideální pro výlety. V celém okrese Murau na vás čeká řada aktivit od jízdy na kole přes paragliding, rybaření, tenis či golf. Příznivci horské cyklistiky  se mohou těšit na různě obtížné trasy. Řada jezer láká ke koupání, v okolí jsou k dispozici také bazény. Ve Scheiflingu, daleko od masové turistiky, můžete zažít Štýrsko v jeho nejpřirozenější podobě.

Murau v zimě

Lyžování, snowboarding, běžky a mnohem více. Během krátké doby se dostanete do pěti lyžařských areálů, kde jsou svahy vhodné pro děti i dospělé, začátečníky i pokročilé. Lyžařské středisko Lachtal nabízí pro lyžování a snowboarding 26,2 km sjezdovek a 10 km lyžařských tras. Tento malý lyžařský klenot je vhodný pro rodiny s dětmi, na své si zde však přijdou i zkušení lyžaři na perfektních středních a náročných sjezdovkách. Zamrzlá jezera jsou skvělou příležitostí k tomu, abyste oprášili brusle a vyzkoušeli si také bruslení.

Termín výstavby

Hlavní budova léto 2022, přístavba 2023.

Kontaktujte nás

Zaujala Vás nabízená nemovitost? Rádi Vám zodpovíme další dotazy, či zajistíme prohlídku nemovitosti v Rakousku. Kupující neplatí realitní provizi!

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti v Rakousku na prodej

© 2021 - Rellox - Reality a nemovitosti Rakousko