Buďte mezi prvními! Nové apartmány s výhledy na Planai

Buďte mezi prvními! Nové apartmány s výhledy na Planai
Velikost: 30.09 - 101.57 m²
Cenové rozmezí: 228.044 - 778.570 €
Město: Schladming
ID nemovitosti: SH19945
20.3.2020

Popis nemovitosti

Tři… dva… jedna… TEĎ! Právě byl spuštěn prodej nových apartmánů ve Schlamingu. I přes aktuální situaci se očekává velký zájem ze strany investorů. Jedná se totiž o naprostou raritu – nové apartmány jsou v blízkosti centra Schladmingu, nabízí výhled na legendární sjezdovku Planai a není je nutné dále pronajímat. V této oblasti jde o naprosto unikátní nabídku, která se nebude opakovat. A to investoři dobře vědí. Nyní máte možnost být mezi prvními. Poskytneme maximálně detailní informace, půdorysy, popis stavby, stavební povolení, mapy, videa i fotografie. Dostanete více informací, než kdybyste stáli přímo na místě výstavby. Kontaktujte nás.

Unikátnost resortu:

    Umístění v těsné blízkosti centra Schladmingu.
    Výhled na legendární sjezdovku Planai – místo konání závodů Světového poháru.
    Součást prestižní lyžařské oblasti Ski Amadé.
    Koupě bez nutnosti dalšího pronájmu – naprostá rarita!
    Možnost komunikace s developerem v českém jazyce.
    Pouze 4 hodiny a 45 minut z Prahy!
    Ledovec Dachstein v blízkosti.
    Součást prestižní lyžařské oblasti Ski Amadé.
    Již ve výstavbě. Plánované dokončení – prosinec 2020.

Perfektní lokalita

Schladming představuje nejznámější středisko v rámci největšího lyžařského ráje v Rakousku – SKI AMADÉ. Každoročně se sem sjíždí nejlepší slalomáři z celého světa a porovnávají své síly při závodech Světového poháru v alpském lyžování (FIS), a to konkrétně na sjezdovce Planai. Ta je součástí tzv. lyžařské houpačky 4 vrcholů, kam spadá Hauser Kaibling, Planai, Hochwurzen, Reiteralm, na které si užijete 230 km perfektně upravených sjezdovek. Pro děti jsou připraveny kouzelné koberce, iglú, mluvicí postavy a mnoho dalšího. Adrenalin se vám rozproudí v Superparku Planai či na několika funslopes. Ledovec Dachstein – Gletcher je pouze 15 km odsud.

Léto zde dá vyniknout okouzlující krajině, rozlehlým loukám i mohutným horám. Oblasti se přezdívá „Údolí tisíce pramenů“ díky 300 horským jezerům, 1000 pramenům a 100 vodopádům. Připraveno je nespočet turistických a cyklistických tras, desítky horolezeckých tras, 4 golfová hřiště v okruhu 50 km, aquapark s mnoha atrakcemi pro děti i dospělé či wellness. Velkým turistickým lákadlem je ledovec Dachstein (2 700 m n. m.) s prosklenou panoramatickou kabinkovou lanovkou a „Sky Walk“ – 100 metrů dlouhým visutovým mostem s ohromujícím výhledem na okolní horské masivy. Samozřejmostí je mnoho restaurací, barů a útulných horských chat.

Umístění resortu

Resort se nachází v těsné blízkosti centra Schladmingu s mnoha obchody, restauracemi bary. Od lanovky, která vás vyveze na legendární Planai vás dělí pouze 6 minut. Můžete využít buď vlastní auto, nebo skibus, který staví přímo před resortem. Aquacentrum Schladming je pouze 4 minuty odsud.

Vynikající dostupnost

Resort se nachází přibližně 400 km z Prahy. Cesta autem vám zabere pouze 4 hodiny a 45 minut.

Apartmány k prodeji do osobního vlastnictví

Exluzivní resort apartmánů nabízí výhled na sjezdovku Planai ve Schladmingu. Na legendární noční závod ve sjezdovém lyžování se tak můžete podívat přímo z oken svého apartmánu.

Rezidence bude mít celkem 20 apartmánů o rozloze cca 30 – 101 m2. Ke všem apartmánům náleží balkón nebo terasa. Pro vaše větší pohodlí je v domě také výtah. Ke každému apartmánu je třeba dokoupit komoru a parkovací místo (venkovní či kryté).

Apartmány se prodávají bez nábytku. Každý vlastník si tak může apartmán zařídit dle svého vkusu a přání. Na přání kupujícího je za příplatek možná pomoc developera při vybavení apartmánů.

Bez nutnosti dalšího pronájmu

Apartmány je možné využívat jen pro sebe a svou rodinu, což je u nových resortů v Rakousku obecně velmi vzácné. Skutečná rarita je to ve Schladmingu. Navíc na tak unikátním místě jako je toto. Tedy v těsné blízkosti centra města, nedaleko lanovek a s výhledem na sjezdovku Planai.

V současné době výrazně sílí tlak na omezování vlastnictví bytů, které slouží pouze k volnočasovým účelům jejich majitelů. Jedná se tak zřejmě o jednu z posledních možností stát se majitelem takového apartmánu, a to ve známém a vyhledávaném lyžařském středisku! Majitel apartmánu v tomto případě odvádí obci každý rok paušální turistickou daň, jejíž výše je závislá na velikosti apartmánu.

Pokud ale máte čas sem jezdit jen několik týdnů v roce a máte zájem o pravidelné příjmy z pronájmu v EUR, je pronájem možný přes některou z místních agentur, která vám sdělí podmínky dalšího pronájmu. Rádi Vám předáme kontakty na společnosti, které již mají předběžnou dohodu o zajištění pronájmu s developerem projektu.

Termín výstavby

Rezidence je již ve výstavbě, její dokončení se předpokládá na konec roku 2020. Následující zimní sezónu tak už můžete strávit ve svém apartmánu.

Zaujala Vás nabízená nemovitost? Rádi Vám zodpovíme další dotazy! Kontaktujte nás.

Foto: photoflorenzo/ Shutterstock.com, nikolpetr/ Shutterstock.com, Martin Dworschak/ Shutterstock.com

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 733 532 291
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti v Rakousku na prodej

© 2020 - Rellox - Reality a nemovitosti Rakousko