Apartmány ve vyhlášeném lyžařském středisku Obergurgl

Apartmány ve vyhlášeném lyžařském středisku Obergurgl
Velikost: 46.94 - 121.10 m²
Cenové rozmezí: 385.000 - 1.100.000
Město: Obergurgl
ID nemovitosti: ST19542
18.3.2017

Popis nemovitosti

Nabízíme jedinečnou a exkluzivní příležitost k investici do nemovitosti v Obergurglu! Jedná se o atraktivní lyžařskou oblast s přibližně 110 km sjezdovek a s 24 moderními lanovkami, které můžete využít v zimě i v létě.

Rezidenční projekt apartmánů v Obergurglu se skládá ze dvou fází. První fáze výstavby byla dokončena v prosinci 2014 a zahrnuje 9 apartmánů. Druhá fáze výstavby bude započata v květnu 2017 a její dokončení se předpokládá v prosinci 2017. Vznikne 15 nových apartmánů, bazén a parkovací místa (částečně v podzemí) pro cca 50 aut.

Nabízíme k prodeji apartmány určené ke kombinaci vlastního užívání a dalšího komerčního pronájmu. V době, kdy svůj apartmán nebudete využívat pro sebe, ho prostřednictvím profesionální agentury pronajmete turistům a získáte tak příjem z pronájmu. Komerční pronájem apartmánu Vám také přináší úsporu ve výši 20 % z kupní ceny nemovitosti při její koupi – kupující v tomto případě neplatí DPH. Uvedené ceny jsou již po odpočtu DPH.

Rezidenční komplex Vám nabídne vše, co budete potřebovat k příjemně strávené dovolené s rodinou nebo s přáteli.

Apartmány mají rozlohu 45 – 110 m2 a nabízejí dostatek prostoru. Jsou kompletně vybavené. Moderní alpský styl, krásný ručně vyráběný nábytek, plně vybavená kuchyň se spotřebiči Miele, prostorné koupelny, ploché televizory a vysokorychlostní internet jsou samozřejmostí. Ke každému apartmánu náleží sklep a parkovací místo. Pro chvíle relaxace nechybí wellness se saunou, infračervenou kabinou a párou.

Komplex je situován na začátku vesnice, takže lanovka Festkogelbahn a sjezdovky najdete v bezprostřední blízkosti (cca 150 m). Stejně tak i lyžařskou školu či obchody. Ze svých balkónů si můžete vychutnat výhled na okolní hory. Jistota sněhu, a tím i kvalitní lyžování, je zajištěno od začátku listopadu do konce dubna. Využijte 110 km sjezdovek a 24 moderních lanovek!

Na své si přijdou i milovníci letních pobytů v horách. Obergurgl leží v nadmořské výšce 1900 m a je obklopen 21 třítisícovkami – hotové lákadlo pro vysokohorskou turistiku!

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 734 445 092
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti v Rakousku na prodej

© 2018 - Rellox - Reality a nemovitosti Rakousko