Apartmány ve vyhledávaném lyžařském středisku Obergurgl

Apartmány ve vyhledávaném lyžařském středisku Obergurgl
Velikost: 46.94 - 121.07 m²
Cenové rozmezí: 452.400 - 1.180.433 €
Město: Obergurgl
ID nemovitosti: ST19542
18.3.2017

Popis nemovitosti

Nepropásněte vzácnou a exkluzivní možnost investovat do nemovitosti v Obergurglu! Jedná se o atraktivní lyžařskou oblast s cca 110 km sjezdovek a s 24 moderními lanovkami, které můžete využít v zimě i v létě.

Rezidenční projekt apartmánů v Obergurglu se skládá ze dvou fází. První fáze výstavby byla dokončena v prosinci 2014 a zahrnuje 9 apartmánů. Druhá fáze výstavby byla dokončena v prosinci 2017 – od 23.12.2017 je i tato část komplexu v provozu. K dispozici je 15 nových apartmánů, bazén a parkovací místa (částečně v podzemí) pro cca 50 aut.

Apartmány jsou určeny na prodej do osobního vlastnictví, nicméně majitel nemovitosti je povinen tuto nemovitost dále komerčně pronajímat. Vlastní užívání nemovitosti je možné několik týdnů v roce, ale další pronájem musí převažovat. Pro vlastníky nemovitostí je zajištěn komplexní servis se správou a dalším pronájmem nemovitosti, bez starostí pro majitele nemovitostí. Komerční pronájem apartmánu Vám také přináší úsporu ve výši 20% z kupní ceny nemovitosti při její koupi – kupující v tomto případě neplatí DPH. Uvedené ceny jsou již po odpočtu DPH.

Podmínka dalšího pronájmu nemovitosti vás nijak neomezuje při dalším nakládání s osobním vlastnictvím – tzn. nemovitost můžete kdykoliv během trvání smlouvy dalšího komerčního pronájmu prodat. Více informací o podmínkách pronájmu a vlastního užívání Vám rádi poskytneme na vyžádání.

Rezidenční komplex Vám nabídne vše, co budete potřebovat k příjemně strávené dovolené se svou rodinou nebo s přáteli.

Apartmány mají rozlohu 45 – 110 m2 a jsou velmi prostorné. Všechny apartmány jsou kompletně vybavené. Moderní alpský styl, krásný ručně vyrobený nábytek, plně vybavená kuchyň se spotřebiči Miele, prostorné koupelny, ploché televizory a vysokorychlostní internet jsou samozřejmostí. Ke každému apartmánu patří sklep a parkovací místo.

Po dnu plném lyžování si můžete odpočinout ve wellness se saunou, infračervenou kabinou a párou.

Komplex je situován na začátku vesnice, takže lanovka Festkogelbahn a sjezdovky najdete v bezprostřední blízkosti (cca 150 m). Stejně tak i lyžařskou školu či obchody.  Ze svých balkónů si můžete vychutnat výhled na okolní hory. Jistota sněhu, a tím i kvalitní lyžování, je zajištěno od začátku listopadu do konce dubna. Využijte 110 km sjezdovek a 24 moderních lanovek!

Na své si přijdou i milovníci letních pobytů v horách. Obergurgl leží v nadmořské výšce 1900 m a je obklopen 21 třítisícovkami – hotové lákadlo pro vysokohorskou turistiku!

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti v Rakousku na prodej

© 2021 - Rellox - Reality a nemovitosti Rakousko