Apartmány v srdci alpské přírody v 1476 m n. m.

Apartmány v srdci alpské přírody v 1476 m n. m.
Velikost: 76.06 - 112.45 m²
Cenové rozmezí: 490.000 - 785.000 €
Město: Arzl im Pitztal
ID nemovitosti: PB20023
31.1.0202

Popis nemovitosti

Představujeme nový resort apartmánů, který se rozprostírá v nadmořské výšce 1476 m n. m. na klidném místě uprostřed úžasné alpské přírody. Přímo v resortu najdete vše pro perfektní dovolenou včetně bohatého wellness a prvotřídní restaurace. Kupte si zde vlastní apartmán, investujte a splňte si svůj sen.

Přednosti resortu:

 • Garantované výnosy z pronájmu 5 % ročně z kupní ceny apartmánu a nábytku bez DPH.
 • Umístění uprostřed nedotčené alpské přírody v 1476 m n. m.
 • Nejvýše položený ledovcový areál v Rakousku 40 km od resortu.
 • 25 apartmánů s 1 – 2 ložnicemi s panoramatickým výhledem.
 • Skvělé vybavení resortu.
 • Wellness s infinity bazénem a panoramatickou saunou.
 • Fitness.
 • Restaurace, vinný sklípek.
 • Kompletní vybavení a nábytek v ceně.
 • Profesionálně zajištěná správa a další pronájem.
 • Resort je kompletně bezbariérový (včetně restaurace a SPA).
 • Kupující neplatí realitní provizi!

Arzl im Pitztal

Prázdninové středisko Arzl im Pitztal tvoří pomyslnou bránu do celého Pitztalského údolí. Je přibližně 15 km od lyžařské a turistické oblasti Hochzeiger a 37 km od Pitztalského ledovce a oblasti Rifflsee. Imst, hlavní město okresu je jen hodinu odsud.

Oblast vyniká především úžasnou nedotčenou přírodou, pro kterou je hojně vyhledávaná horskými turisty, cyklisty i horolezci z celého světa. Je také kolébkou či domovem slavných sportovců, jako je lyžařská hvězda a olympijský vítěz Benjamin Raich, mistr světa v lezení a vítěz světového poháru Angy Eiter, olympijský vítěz Mario Stecher a trojnásobný mistr světa Georg Höllrigl.

Apartmány k prodeji do osobního vlastnictví

Vybrat si můžete z 25 jednotek s 1 – 2 ložnicemi s prostornými terasami s úžasným výhledem. Apartmány jsou prodávány včetně kompletního vybavení vysoké kvality. Zařízení vkusně kombinuje moderní a tradiční alpské prvky a vytváří elegantní prostor pro odpočinek i příjemné chvíle s rodinou či přáteli.

Exkluzivní vybavení resortu

Resort vyniká svou skvělou vybaveností. Součástí je:

 • Restaurace s vinným sklípkem a zimní zahradou.
 • Fitness.
 • Bohaté wellness s panoramatickou saunou, infinity bazénem, odpočinkovou místností, infračervenými lůžky a párou.
 • Recepce s prostorným lobby .

Užívání apartmánu

Apartmány jsou na prodej do osobního vlastnictví a podle územního plánu jsou určené k dalšímu pronájmu s možností částečného vlastního užívání. Vlastní užívání nemovitosti je možné 4 týdny v roce.

Pro vlastníky nemovitostí je zajištěn komplexní servis se správou a dalším pronájmem nemovitosti, bez starostí pro majitele nemovitostí. Provozovatel nabízí garantovaný výnos z pronájmu ve výši 5 % z kupní ceny apartmánu a nábytku bez DPH po odpočtu provozních nákladů a před zdaněním. Kalkulace vám rádi poskytneme na vyžádání.

Podmínka dalšího pronájmu nemovitosti vás nijak neomezuje při dalším nakládání s osobním vlastnictvím – tzn. nemovitost můžete kdykoliv během trvání smlouvy dalšího komerčního pronájmu prodat.

Nová pravidla pro DPH v Rakousku

Od 1. ledna 2022 platí v Rakousku nová pravidla v oblasti DPH. Vezměte prosím na vědomí, že možnosti přeúčtování DPH z kupní ceny se mohou v jednotlivých případech lišit. Pro konečné podmínky vratky, respektive přeúčtování DPH je nutné vždy kontaktovat daňového poradce. Kontakt na rakouského daňového poradce Vám rádi zprostředkujeme.

Termín výstavby

Výstavba apartmánů byla již zahájena. Dokončení je plánováno na květen/ červen 2022.

Kontaktujte nás

Zaujala Vás nabízená nemovitost? Rádi Vám zodpovíme další dotazy, či zajistíme prohlídku místa výstavby v Rakousku. Společnost Rellox nabízí nemovitost přímo do developera a kupující neplatí realitní provizi.

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti v Rakousku na prodej

© 2022 - Rellox - Reality a nemovitosti Rakousko