Apartmány v rezidenčním komplex u lanovky v srdci Ski Amadé

Apartmány v rezidenčním komplex u lanovky v srdci Ski Amadé
Velikost: 46.00 - 69.00 m²
Cenové rozmezí: 292.961 - 347.000 €
Město: Wagrain
ID nemovitosti: AC13563
1.11.2015

Popis nemovitosti

Rezidenční projekt se nachází v městečku Wagrain v Rakousku ve známé lyžařské oblasti Salzburger Sportwelt. Jedná se o největší souvislý lyžařský areál v rakouských Alpách, který zahrnuje řadu známých lyžařských středisek jako je např. Wagrain, Flachau, Zauchensee, St. Johann a Radstadt.

Nabízený komplex se skládá z celkem 57 apartmánů s rozlohou od 46,30 m2 do 69,91 m2. Apartmány jsou vzdálené pouhých 200 metrů od lanovky.  Lanovka Grafenberg Express je nyní nově propojena s lanovkou Flying Mozart, která umožňuje přístup do celé lyžařské oblasti Flachau a Altenmarkt!

V komplexu je k dispozici i velká restaurace s venkovní terasou. Všichni obyvatelé domu mohou využít také wellness, kde najdete bazén s dětským brouzdalištěm, saunu, páru, místnost pro odpočinek a prostor pro masáže. Hotel je vybaven recepcí, hotelovou halou, barem a dětským koutkem. K odkládání lyží slouží lyžárna.

Apartmány jsou určeny na prodej do osobního vlastnictví, nicméně majitel nemovitosti je povinen tuto nemovitost dále komerčně pronajímat. Vlastní užívání nemovitosti je možné několik týdnů v roce a po zbytek roku je apartmán poskytnut k pronájmu. Pro vlastníky nemovitostí je zajištěn komplexní servis se správou a dalším pronájmem nemovitosti, bez starostí pro majitele nemovitostí. Garantované příjmy z pronájmu činí u menších apartmánů 10 050 EUR/rok a u větších apartmánů 14 800 EUR/rok. Jedná se o minimální garantovanou hranici příjmu, ale ve skutečnosti může být příjem pro vlastníka i vyšší.

Podmínka dalšího pronájmu nemovitosti vás nijak neomezuje při dalším nakládání s osobním vlastnictvím – tzn. nemovitost můžete kdykoliv během trvání smlouvy dalšího komerčního pronájmu prodat. Více informací o podmínkách pronájmu a vlastního užívání Vám rádi poskytneme na vyžádání.

V ceně je zahrnuto parkovací místo v podzemní garáži, vlastní sklep a zařízení apartmánu. Komplex je velmi dobře zavedený a má skvělou obsazenost v létě i v zimě. K prodeji zbývá posledních několik apartmánů. Neváhejte a pořiďte si téměř nový apartmán, který Vám umožní inkasovat příjmy z pronájmu prakticky ihned.

Zaujala Vás nabízená nemovitost? Rádi Vám zodpovíme další dotazy, či zajistíme prohlídku nemovitosti v Rakousku. Společnost Rellox nabízí nemovitost přímo do developera a u většiny apartmánů kupující neplatí realitní provizi.

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 733 532 291
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti v Rakousku na prodej

© 2019 - Rellox - Reality a nemovitosti Rakousko