Apartmány v rezidenčním komplex u lanovky v srdci Ski Amadé

Apartmány v rezidenčním komplex u lanovky v srdci Ski Amadé
Velikost: 46.00 - 69.00 m²
Cenové rozmezí: 274.891 - 302.943 €
Město: Wagrain
ID nemovitosti: AC13563
1.11.2015

Popis nemovitosti

Rezidenční projekt se nachází v městečku Wagrain v Rakousku ve známé lyžařské oblasti Salzburger Sportwelt. Jedná se o největší souvislý lyžařský areál v rakouských Alpách, který zahrnuje řadu známých lyžařských středisek jako je např. Wagrain, Flachau, Zauchensee, St. Johann a Radstadt.

Nabízený komplex se skládá z celkem 57 apartmánů s rozlohou od 46,30 m2 do 69,91 m2. Apartmány jsou vzdálené pouhých 200 metrů od lanovky. Lanovka Grafenberg Express je nyní nově propojena s lanovkou Flying Mozart, která umožňuje přístup do celé lyžařské oblasti Flachau a Altenmarkt!

V komplexu je k dispozici i velká restaurace s venkovní terasou. Všichni obyvatelé domu mohou využít také wellness, kde najdete bazén s dětským brouzdalištěm, saunu, páru, místnost pro odpočinek a prostor pro masáže. Hotel je vybaven recepcí, hotelovou halou, barem a dětským koutkem. K odkládání lyží slouží lyžárna.

Celý projekt je určen ke kombinace vlastního užívání a dalšího pronájmu. Vlastník apartmánu má možnost jej využívat několik týdnů v roce a po zbytek roku poskytuje apartmán k pronájmu. Garantované příjmy z pronájmu činí u menších apartmánů 10 000 EUR/rok a u větších apartmánů 14 000 EUR/rok. Jedná se o minimální garantovanou hranici příjmu, ve skutečnosti může být příjem pro vlastníka i vyšší.

V ceně je zahrnuto parkovací místo v podzemní garáži, vlastní sklep a zařízení apartmánu. Komplex je velmi dobře zavedený a má skvělou obsazenost v létě i v zimě. K prodeji zbývá posledních několik apartmánů. Neváhejte a pořiďte si téměř nový apartmán, který Vám umožní inkasovat příjmy z pronájmu prakticky ihned.

Zaujala Vás nabízená nemovitost? Rádi Vám zodpovíme další dotazy, či zajistíme prohlídku nemovitosti v Rakousku. Společnost Rellox nabízí nemovitost přímo do developera a kupující neplatí realitní provizi.

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 734 445 092
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti v Rakousku na prodej

© 2018 - Rellox - Reality a nemovitosti Rakousko