Apartmány v nejslunnějším místě Rakouska

Apartmány v nejslunnějším místě Rakouska
Velikost: 25.37 - 114.15 m²
Cenové rozmezí: 132.500 - 493.000 €
Město: Mariapfarr/Lungau
ID nemovitosti: MS19764
31.7.2018

Popis nemovitosti

Apartmánový resort vzniká v salcburské oblasti Lungau, konkrétně v obci Mariapfarr v nadmořské výšce 1 119 m na pomezí 3 spolkových zemí – Salzburska, Štýrska a Korutan. Obec je již desetiletí známá jako nejslunnější místo v Rakousku. Okolí v zimě nabízí 300 km sjezdovek, v létě zase využijete křišťálově čistá horská jezera nebo síť turistických tras, cyklotras a jezdeckých stezek.

Resort se rozkládá na jižním svahu s nezastavitelným výhledem v bezprostřední blízkosti několika nejlepších lyžařských středisek Rakouska (Fanningberg, Großeck-Speiereck, Katschberg-Ainek, Obertauern, Kreischberg) a v blízkosti 18ti jamkového golfového hřiště. Představuje prázdninové bydlení se zajímavým ročním výnosem z pronájmu, o který se postará profesionální společnost. Je to bezpečná investice uprostřed rakouských Alp s potenciálem zhodnocení.

Resort na první pohled zaujme kombinací tradice a modernosti, která dokonale zapadá do okolního prostředí.

Resort se skládá z 41 exkluzivních bytových jednotek. Již ve fázi plánování se počítalo s velkorysými, útulnými a prosvětlenými prostory s vysoce kvalitními materiály. V rámci přestavby bude vybudována podzemní garáž a venkovní parkoviště. Resort se pyšní bezbariérovým přístupem k wellness centru se saunami, vířivkami, koupalištěm, masážemi, lékařem a restaurací. Sauny se rozkládají na dvou podlažích a nabízejí senzační výhled na okolní horskou krajinu. Najdete zde moderní wellness, bistro s terasou, dva venkovní bazény, lékaře a odborníky na masáž a kosmetiku. Tady si můžete dopřát dokonalé zakončení náročného dne, stráveného na lyžích nebo na túře.

I gastronomická nabídka je velmi široká. V resortu si můžete vychutnat místní speciality v příjemné atmosféře. Resort slibuje jedinečný kulinářský zážitek, ať už při snídani na terase s výhledem, nebo večer u sklenky vína. Kromě toho si jídlo můžete nechat donést přímo do apartmánu nebo místní produkty ochutnat v lahůdkářství či v historickém vinném sklepě z 15. století.

V resortu se podařilo dosáhnout harmonického přechodu od obytných prostor přes gastronomii po wellness centrum. Při výběru dodavatelů a výrobků byl kladen velký důraz na kvalitu a design. Použity byly například produkty značek Grohe, Villeroy & Boch, EWE nebo Siemens.

K prodeji nabízíme 41 vybavených apartmánů o velikosti 35 až 90 m2 se zahradou/terasou nebo balkónem. K dispozici je zde podzemní garáž a venkovní parkoviště, sklepní kóje, prádelna, lyžárna nebo kolárna. Majitelé apartmánů mohou využívat veškerou infrastrukturu resortu, která zahrnuje pokojovou službu, restauraci, konferenční prostory, lahůdkářství, vinný sklep, konferenční prostory a wellness centrum. Vyberte si z apartmánů s možností vlastního užívání až 8 týdnů v roce.

Apartmány jsou určeny na prodej do osobního vlastnictví, nicméně majitel nemovitosti je povinen tuto nemovitost dále komerčně pronajímat. Vlastní užívání nemovitosti je možné několik týdnů v roce, ale další pronájem musí převažovat. Pro vlastníky nemovitostí je zajištěn komplexní servis se správou a dalším pronájmem nemovitosti, bez starostí pro majitele nemovitostí. Předpokládaný výnos před zdaněním a po odpočtu provozních nákladů dosahuje až cca 6 %.

Podmínka dalšího pronájmu nemovitosti vás nijak neomezuje při dalším nakládání s osobním vlastnictvím – tzn. nemovitost můžete kdykoliv během trvání smlouvy dalšího komerčního pronájmu prodat.

Více informací o podmínkách pronájmu a vlastního užívání Vám rádi poskytneme na vyžádání.

Zaujala Vás nabízená nemovitost? Rádi Vám zodpovíme další dotazy, či zajistíme prohlídku nemovitosti v Rakousku. Společnost Rellox nabízí nemovitost přímo do developera a kupující neplatí realitní provizi.

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 733 532 291
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti v Rakousku na prodej

© 2018 - Rellox - Reality a nemovitosti Rakousko