Apartmány v exkluzivní lokalitě u ledovce Stubai

Apartmány v exkluzivní lokalitě u ledovce Stubai
Velikost: 36.26 - 169.53 m²
Cenové rozmezí: 220.160 € - 860.160 €
Město: Stubai
ID nemovitosti: IX20599
10.12.2023

Popis nemovitosti

Jedinečná příležitost! V exkluzivní oblasti v blízkosti největšího ledovcového ski areálu v Rakousku, u ledovce Stubai, se na prodej nabízí 25 apartmánůVyužijte unikátní možnost investice ve vyhledávané lokalitě, kde se jen málokdy nabízí nemovitost k prodeji a staňte se vlastníkem některého z nich. Navíc s nastaveným systémem správy a dalšího pronájmu bez starostí pro vlastníky a očekávanými výnosy až 8 % p.a. A kde? Pouhých 5 minut jízdy od nejbližšího lyžařského střediska v Neustift in Tirol a 25 minut od ledovcového ski areálu Stubaier Gletscher.

Proč tato nemovitost

  • Apartmány v atraktivním dvou sezónním resortu u ledovce Stubai – největší ledovcový lyžařský areál v Rakousku.
  • Dlouhá zimní sezóna – cca od poloviny října až do cca poloviny května.
  • Rarita – v této oblasti se zřídkakdy nabízejí nemovitosti na prodej.
  • Flexibilní vlastní užívání nemovitosti oproti jiným obdobným objektům v Rakousku, vlastní užívání apartmánu zdarma.
  • Apartmánový dům leží v nadmořské výšce 1 066 m n.m, což zaručuje krásné výhledy na okolní hory.
  • Systém správy a dalšího pronájmu bez starostí pro majitele nemovitosti renomovanou společností Belvilla.
  • Očekávané výnosy z pronájmu až 8 % p.a. v závislosti na konkrétním apartmánu.
  • Vlastníci některého z apartmánů v tomto objektu mají nárok na 20 % slevu na ubytování v jiných resortech pronajímaných společností Belvilla.
  • 5 minut autem od lanovek Elferlifte Neustift a 25 minut autem od lanovky vedoucí na Stubaiský ledovec.

Umístění

Dokončené apartmány najdete v exkluzivní oblasti v blízkosti největšího ledovcového ski areálu v Rakousku, u ledovce Stubai. Unikátní možnost investice ve vyhledávané lokalitě, kde se jen málokdy nabízí nemovitost k prodeji. Resort se nachází 5 minut autem od lanovek Elferlifte Neustift a 25 minut jízdy od lanovky vedoucí na ledovec Stubai. V létě si užijete dobrodružství na turistice nebo zrelaxujete u nedalekého jezera Kampler See!

Stubaier Gletscher – perfektní podmínky pro lyžování

Dechberoucí panorama, široké sjezdovky a family friendly přístup. Ski areál Subaier Gletscher se zárukou sněhu až do května nabízí 26 moderních lanovek a 35 sjezdovek různých náročností. Těšit se můžete i na 9 tras a 13 sjezdovek pro freeriding. Snowpark Stubai Zoo představuje ideální prostředí pro freeski a snowboarding. Na zkušené lyžaře čeká výzva v podobě 10 km sjezdu z Wildspitz (3 210 m) do údolní stanice Mutterberg (1.750 m)!

Apartmány na prodej

Resort sestává z celkem 25 apartmánů s 1, 2 či 3 lonicemi nebo typu studio. Většina apartmánů má k dispozici balkón, terasu či dokonce soukromou zahradu. Ke každému apartmánu náleží 1 parkovací místo a sklepní kóje. 

Výnosy z pronájmu a užívání

Apartmány jsou určeny na prodej do osobního vlastnictví a podle územního plánu jsou určené k dalšímu pronájmu s možností částečného vlastního užívání. Pro vlastníky nemovitostí je zajištěn komplexní servis se správou a dalším pronájmem nemovitosti, bez starostí pro majitele nemovitostí. O správu a pronájem se postará největší provozovatel apartmánů v Söldenu.  Podmínka dalšího pronájmu nemovitosti vás nijak neomezuje při dalším nakládání s osobním vlastnictvím – tzn. nemovitost můžete kdykoliv během trvání smlouvy dalšího komerčního pronájmu prodat. Více informací o podmínkách pronájmu a vlastního užívání Vám rádi poskytneme na vyžádání. 

Vybavení apartmánů 

Apartmány se prodávají kompletně zařízené moderním nábytkem. 

Kontaktujte nás

Zaujala vás nabízená nemovitost? Rádi vám zodpovíme další dotazy, či zajistíme prohlídku nemovitosti.

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti v Rakousku na prodej

© 2024 - Rellox - Reality a nemovitosti Rakousko