Apartmány v docházkové vzdálenosti od lanovky v srdci Zillertalu

Apartmány v docházkové vzdálenosti od lanovky v srdci Zillertalu
Velikost: 71.75 – 127.28 m²
Město: Mayrhofen
ID nemovitosti: TC18508
12.4.2015

Popis nemovitosti

Nabízené apartmány budou postaveny v prvotřídní lokalitě v srdci Mayrhofenu. Vybrat si můžete z apartmánů s 1-3 ložnicemi. Ke všem apartmánům patří balkón nebo terasa, odkud je Vám zaručen vždy krásný výhled na majestátní hory Zillertalu. Ať už si vyberete jakýkoliv z nabízených apartmánů, chybu určitě neuděláte.

Krásné apartmány v sobě mísí tradiční alpský a moderní styl vybavení. Hojně používanými materiály jsou dřevo, kámen a sklo. Zařízení apartmánů, stejně tak jako parkovací místo v podzemní garáži a sklep, jsou již zahrnuty v ceně.

Komplex je situován v docházkové vzdálenosti od lanovky v Mayrhofenu. Lanovka Vás vyveze k alpským vrcholkům, kde na Vás čeká 135 km sjezdovek různých obtížností v jedné z nejoblíbenějších a nejlepších alpských destinací. Nedaleko Mayrhofenu (cca 19 km) leží ledovec Hintertux, na kterém se jako na jediném alpském ledovci dá lyžovat po celý rok.

V bezprostřední blízkosti rezidence najdete mnoho obchodů, restaurací, apres ski barů apod.

Koupě těchto apartmánů představuje i bezpečnou a výnosnou investici. Apartmány jsou určeny ke kombinaci vlastního užívání a dalšího pronájmu. V době, kdy svůj apartmán nevyužíváte, poskytnete ho k pronájmu turistům. Pronájem pro Vás zabezpečí profesionální agentura, takže pro vlastníka nevznikají v souvislosti s pronájmem žádné starosti. Ten pouze inkasuje příjmy z pronájmu apartmánu.

Z toho způsobu užívání nemovitosti vyplývá pro kupujícího ještě jedna příjemná výhoda – při koupi apartmánu uspoří DPH z kupní ceny. DPH mu bude finančním úřadem vráceno zpět.

Dokončení komplexu se předpokládá na zimní sezónu 2015/2016.

Mayrhofen je největší město Zillertalského údolí. Je obklopeno 55 třítisícovými vrcholy. Zillertal láká návštěvníky z celého světa po celý rok. Mayrhofen je horské městečko ležící jen 45 minut jízdy od letiště v Innsbrucku a 90 minut od letiště v Mnichově. Cesta autem z Prahy trvá necelých 6 hodin (cca 540 km), cesta z Brna potom cca 6,5 hodiny (cca 600 km).

Kupující neplatí realitní provizi!

Více informací Vám rádi sdělíme na vyžádání.

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 734 445 092
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti v Rakousku na prodej

© 2018 - Rellox - Reality a nemovitosti Rakousko