Apartmány v blízkosti sjezdovky v centru Neukirchenu

Apartmány v blízkosti sjezdovky v centru Neukirchenu
Velikost: 46.30 - 48.70 m²
Cenové rozmezí: 343.500 - 369.500 €
Město: Neukirchen am Großvenediger
ID nemovitosti: VL19751
31.7.2018

Popis nemovitosti

Nový projekt 53 hotelových suit a apartmánů je situován v obci Neukirchen am Großvenediger, které je vyhledávaným zimním lyžařským i letním turistickým střediskem.

Neukirchen am Großvenediger (856 m) je exkluzivní klenot v srdci národního parku Vysoké Taury. Tato vesnička po staletí vzkvétá a je perfektně zachovalá, díky čemuž získala i několik národních a mezinárodních ocenění. Nejvyšší rakouské vrcholky tvoří nádhernou kulisu a údolí nabízí svým hostům mnoho příležitostí k zábavě a relaxaci od sportovních zařízení, přes mnoho rekreačních zařízení až po různorodou kulturní nabídku.

Majestátní hora Großvenediger se svými 3 666 m.n.m. je čtvrtá nejvyšší hora na území Rakouska, která se nachází ve skupině Venediger v pohoří Vysoké Taury na hranicích Salzburska a Východního Tyrolska.

Odpočiňte si od každodenního shonu, relaxujte a užívejte si jedinečnost Alp, na jejichž vrcholky se vám skýtá úžasný výhled z vašeho nového apartmánu!

Resort čítá celkem 53 hotelových suit a apartmánů, které doplňuje lobby, restaurace a kavárna. V komplexu bude všem hostům k dispozici wellness s celoročně vyhřívaným venkovním bazénem, zimním bazénem s 36°C, 2 saunami, infračervenou kabinou a relaxačními zónami. K dispozici je 58 parkovacích míst v podzemní garáži a 10 parkovacích míst venku.

Design moderního komplexu bude tvořen přírodními regionálními materiály jako je dřevo, kámen, kůže apod. Elegantní kuchyně, exkluzivní nábytek v koupelnách, balkóny a terasy s panoramatickým výhledem na okolní hory splní i ta nejnáročnější přání. Některé apartmány jsou vybaveny krbem a saunou. Všechny apartmány budou předány kompletně zařízené a vybavené tak, aby je bylo možné okamžitě začít pronajímat.

Výstavba projektu byla již zahájena a dokončena bude v říjnu 2019.

Skvělá zpráva pro investory – ve střednědobém horizontu se plánuje výstavba lanovek a propojení s lyžařskou oblastí Kitzbühel. Předběžné odhady počítají z realizací v letech 2020 – 2025.

Apartmány jsou určeny na prodej do osobního vlastnictví, nicméně majitel nemovitosti je povinen tuto nemovitost dále komerčně pronajímat. Vlastní užívání nemovitosti je možné několik týdnů v roce, ale další pronájem musí převažovat. Pro vlastníky nemovitostí je zajištěn komplexní servis se správou a dalším pronájmem nemovitosti, bez starostí pro majitele nemovitostí. Smlouva o dalším pronájmu se uzavírá na 15 let. Pro rozdělení příjmů a nákladů se použije tzv. pool system. Všechny náklady a výnosy se tak rozdělí mezi jednotlivé vlastníky v poměru kupní ceny apartmánu včetně zařízení a vedlejších nákladů.  Příjmy z pronájmu jsou zasílány majitelům apartmánů pololetně na jimi oznámený bankovní účet.

Podmínka dalšího pronájmu nemovitosti vás nijak neomezuje při dalším nakládání s osobním vlastnictvím – tzn. nemovitost můžete kdykoliv během trvání smlouvy dalšího komerčního pronájmu prodat. Více informací o podmínkách pronájmu a vlastního užívání Vám rádi poskytneme na vyžádání.

Zaujala Vás nabízená nemovitost? Rádi Vám zodpovíme další dotazy, či zajistíme prohlídku nemovitosti v Rakousku. Společnost Rellox nabízí nemovitost přímo do developera a kupující neplatí realitní provizi.

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti v Rakousku na prodej

© 2021 - Rellox - Reality a nemovitosti Rakousko