Apartmány u bran největšího lyžařského údolí světa

Apartmány u bran největšího lyžařského údolí světa
Velikost: 38.51 - 78.47 m²
Cenové rozmezí: 285.000 - 569.000 €
Město: Fügen
ID nemovitosti: CA19981
4.9.2020

Popis nemovitosti

Moderní tyrolská architektura, tradiční přírodní materiály, nádherné výhledy a maximální soukromí. Představujeme nové apartmány na nejvyšší úrovni v prestižním Fügenu. Ten tvoří pomyslnou bránu do Zillertalského údolí, nejaktivnějšího a největšího lyžařského údolí světa. Investujte a získávejte příjmy z pronájmu až 5,08 % ročně.

Přednosti resortu

  •     Zillertal, nejaktivnější a největší lyžařské údolí světa
  •     3 minuty od lanovky Spieljochbahn
  •     4 minuty od termálních lázní Erlebnistherme Zillertal
  •     50 minut od ledovce Hintertux s celoročním provozem
  •     Exkluzivní wellness se saunami a bazénem přímo v resortu
  •     Výnosy z pronájmu až 5,08 % p. a.
  •     Cena od 285 000 EUR bez DPH včetně nábytku a parkovacího místa
  •     Kompletní servis správy a dalšího pronájmu.
  •     Kupující platí kupní cenu bez DPH.
  •     Kupující neplatí realitní provizi!

Zillertal

Zillertal je právem nazývaný Nejaktivnějším údolím na světě. Každý výlet zde představuje nezapomenutelný zážitek, výhledy na okolní alpské velikány berou dech, dobrodružství čeká na každém rohu a požitky zde neznají hranic. Optimální nadmořská výška mezi 500 a 3250 metry představuje garanci sněhu od října až do května. Prestiž zajišťuje regionu také ledovec Hintertux, který je jediným celoročním lyžařským střediskem v Rakousku. Užijte si vše, co Zillertal nabízí.

Fügen v zimě

Nabízené apartmány se nachází v obci Fügen. Ta představuje pomyslnou bránu do celého Zillertalského údolí. Se svými 3700 obyvateli je největším městem regionu. Lanovka Spieljochbahn vás vyveze z města až do lyžařské oblasti s nejdelším zasněženým svahem v Zillertalu. Bezplatnými skibusy se snadno dostanete k lanovkám oblasti Hochfügen – Hochzillertal se svahy sahajícími až k 2500 m. n. m. Zimní radováky si můžete užívat až na 100 km sjezdovek obsluhovaných 47 vleky. Kromě toho zde najdete běžecké trasy, zimní turistické stezky, sáňkařské dráhy i kluziště.

Fügen v létě

V létě se vydejte po některé z okouzlujících turistických tras, kterých je zde neuvěřitelných 400 km. Na milovníky horské cyklistiky čeká až 250 km cyklotras. Rodiny s dětmi nejčastěji míří na zážitkovou horu Spieljoch s řadou aktivit včetně parku vodních her, stezky bosou nohou a dalších. V horkých letnich dnech oceníte mnoho venkovních koupališť a čistých horských jezer. Pouze 4 minuty od resortu jsou i úžasné termální lázně Erlebnistherme Zillertal. Pro golfisty je připraveno 18 jamkové hřiště s úžasnými výhledy. Horolezci mohou pokořit řadu doporučených vrcholů, nebo trénovat dovednost v krytém lezeckém centru. Odvážní návštěvníci mohou vyzkoušet velkolepou lanovou dráhu v Zillertal Adventure Park. Nabídka aktivit je zde skutečně téměř nekonečná.

Apartmány ke koupi do osobního vlastnictví

Vyberte si z 32 prvotřídně vybavených apartmánů s 1 až 2 ložnicemi a užívejte si komfort, který celý resort nabízí. Apartmány jsou rozloženy do 2 budov, které jsou v přízemí spojené. Najdete zde prostorné wellness s různými typy saun, infračervenou kabinou i venkovním bazénem.

Kompletní vybavení

Všechny apartmány budou předány novým majitelům kompletně zařízené a vybavené tak, aby je bylo možné ihned začít pronajímat. Při vybavení apartmánů je kladen důraz na kvalitu a typický alpský styl. Použit tak bude především přírodní materiál.

Exkluzivní wellness přímo v resortu

Úžasná relaxace pro tělo i duši přímo v resortu. Užívejte si exkluzivní wellness centrum, zapomeňte na všechny starosti a nechte se hýčkat. Maximální uspokojení nabízí finská sauna, bio sauna, infračervená kabina, relaxační místnost s komfortními lehátky a venkovní bazén se zahradou.

Atraktivní investice

Apartmány jsou určeny ke koupi do osobního vlastnictví a podle územního plánu jsou určené k dalšímu pronájmu s možností částečného vlastního užívání. Očekávané příjmy z pronájmu činí až 5,08 % z kupní ceny po odpočtu provozních nákladů a před zdaněním.

Vlastní užívání nemovitosti je možné, ale další pronájem musí převažovat. Pro vlastníky nemovitostí je zajištěn komplexní servis se správou a dalším pronájmem nemovitosti, bez starostí pro majitele nemovitostí.

Podmínka dalšího pronájmu nemovitosti vás nijak neomezuje při dalším nakládání s osobním vlastnictvím – tzn. nemovitost můžete kdykoliv během trvání smlouvy dalšího komerčního pronájmu prodat. Více informací o podmínkách pronájmu a vlastního užívání Vám rádi poskytneme na vyžádání.

Termín výstavby

Výstavba by měla být zahájena na jaře 2021. Stavební povolení bylo již vydáno. Plánované dokončení je v létě 2022.

Kontaktujte nás

Zaujala Vás nabízená nemovitost? Rádi Vám zodpovíme další dotazy, či zajistíme prohlídku nemovitosti v Rakousku. Společnost Rellox nabízí nemovitost přímo do developera a kupující neplatí realitní provizi.

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti v Rakousku na prodej

© 2021 - Rellox - Reality a nemovitosti Rakousko