Nové ski-in / ski-out chalety a apartmány v Alpách

Nové ski-in / ski-out chalety a apartmány v Alpách
Velikost: 94.81 - 100.87 m²
Cenové rozmezí: 568.860 € - 605.220 €
Město: Klippitztörl
ID nemovitosti: KC20228
12.4.2022

Popis nemovitosti

Dovolujeme si Vám představit nový ski-in / ski-out alpský resort sestávající z 5 samostatných chaletů a 6 apartmánů na prodej do osobního vlastnictví. Nemovitosti nejsou zatížené podmínkou dalšího pronájmu. Můžete je dále pronajímat, ale nemusíte. Na pomezí Štýrska a Korutan na vás čeká nemovitost, kterou můžete využít pro nezapomenutelné rodinné rekreace v rakouských Alpách.

Přednosti resortu

  • Ski-in/ski-out.
  • Bez povinnosti dalšího pronájmu.
  • Nemovitost můžete, ale nemusíte dále pronajímat jako rekreační objekt
  • Z celého resortu si vychutnáte překrásný panoramatický výhled.
  • Každý chalet a většina apartmánů má vlastní saunu.
  • Prvotřídní materiál a moderně vybavené interiéry.
  • Každý apartmán má terasu či balkón.
  • Podzemní parkování, výtah, lyžárna.
  • Kupující neplatí realitní provizi!

Korutany – nejslunnější provincie

Spolková země Korutany na jihu Rakouska se může pochlubit více než 40 jezery, která jsou vyhledávána pro jejich průzračnou vodu. Všechny sportovní nadšence jistě potěší další přednosti Korutan: 2 300 km tras pro horská kola1 300 km cyklostezek800 km sjezdovek24 lyžařských středisek a více než 10 000 km turistických tras. A pokud preferujete relaxaci místo sportu, v Korutanech na vás čekají 3 termální lázně

Nepřeberné množství aktivit v Klippitzörlu

Skiareál Klippitzörl najdete cca 10 minut od dálničního výjezdu Bad St Leonhard. 6 vleků a až 28 km sjezdovek. Najdete zde hlavně lehké a středně obtížné tratě, např. na hoře Hohenwart. Sjezdovky jsou tak ideální i pro rodiny s dětmi.
Nadšenci sáňkování si v Klippitzörlu přijdou na své – čeká na ně skvělá sáňkařská dráha, která je v noci dokonce osvětlená.
Od lyžování a sáňkování si můžete odpočinout v některých z horských chat a ochutnat i pochoutky zdejší kuchyně.

Od jara do podzimu na vás čeká nepřeberné množství turistických stezek, letní sáňkařská dráha s 18 zatáčkami dlouhá 1400 m a lezecké stěny.

Klippitztörl je ideálním místem pro rodinnou dovolenou a milovníky rakouské přírody.

Vybavení chaletů 

Všechny chalety a většina apartmánů má soukromou saunu, balkón či terasu. V přízemí najdete prostorný obývací pokoj propojený s kuchyní, v prvním patře najdete koupelnu a ložnice.

Nemovitosti na prodej bez podmínky dalšího pronájmu

Drtivá většina nových projektů na prodej v Rakousku je zatížena podmínkou dalšího pronájmu. Chalety a apartmány z tohoto projektu dále pronajímat nemusíte.

Můžete je využívat libovolný čas v roce – celou zimu, celé léto, nebo jen pár dnů v roce. A pokud byste svůj apartmán chtěli pronajímat? Tak také můžete. Vyberte si libovolnou lokální agenturu, která se o další pronájem postará. Svou novou nemovitost můžete zkrátka využívat tak, jak uznáte za vhodné.

Termín dokončení

Výstavba bude zahájena v 2022 a dokončení výstavby je plánováno na jaro 2024

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti v Rakousku na prodej

© 2023 - Rellox - Reality a nemovitosti Rakousko