Apartmány od zkušeného developera v Zugspitz Areně

Apartmány od zkušeného developera v Zugspitz Areně
Velikost: 126.00 - 177.00 m²
Cenové rozmezí: 865.000 - 1.200.000 €
Město: Ehrwald
ID nemovitosti: MR19794
2.10.2018

Popis nemovitosti

Dovolujeme si Vám nabídnout nový projekt od zkušeného developera, se kterým dlouhodobě spolupracujeme, v lyžařském středisku Zugspitzarena.

Umístění

Nabízený projekt leží v největší vesnici dané oblasti Ehrwald v nadmořské výšce 1 004 m. V zimě si můžete vybrat ze 3 lyžařských oblastí – Ehrwalder Alm, Wetterstein a ledovec Zugspitze. Užijte si lyžování až do výšky 2 750 m! Další lyžařské oblasti jako je Lermoos, Biberwier, Berwang a Garmisch-Partenkirchen jsou nedaleko a snadno dostupné. Čeká na Vás 150 km sjezdovek a 100 km běžkařských tras.

V létě je Ehrwald zase rájem pro turisty a cyklisty. Z různých stupňů obtížnosti nespočtu tras si tak vybere opravdu každý. V případě nepříznivého počasí můžete využít krytou lezeckou stěnu vhodnou i pro začínající lezce. Pro milovníky golfu je k dispozici golfové hřiště s výhledem na majestátní Zugspitze.

V centrální, a přesto klidné části Ehrwaldu bude postaven nový projekt apartmánů. Stavba bude provedena v tradičním alpském stylu s použitím přírodních materiálů, jakými jsou například dřevo a kámen.

Apartmány

K dispozici je 9 apartmánů se 2 – 4 ložnicemi v samostatně stojících chaletech a 28 apartmánů s 1 – 4 ložnicemi v hlavní budově. Některé apartmány jsou mezonetové. Ke každému apartmánu patří balkón a 2-4 parkovací místa v podzemní garáži.

Interiéry apartmánů budou vybaveny kvalitními vestavěnými kuchyněmi a koupelnami s designovým koupelnovým nábytkem. Apartmány budou profesionálně a stylově vybaveny a zařízeny a připraveny k předání k okamžitému užívání pro Vás i pro jejich další pronájem.

V komplexu bude k dispozici recepce, restaurace, terasa na slunění, fitness a samozřejmě kvalitně vybavené welness s bazénem a venkovní saunou.

Užívání apartmánů

Apartmány jsou určeny na prodej do osobního vlastnictví, nicméně majitel nemovitosti je povinen tuto nemovitost dále komerčně pronajímat. Vlastní užívání nemovitosti je možné 6 týdnů v roce, ale další pronájem musí převažovat. Pro vlastníky nemovitostí je zajištěn komplexní servis se správou a dalším pronájmem nemovitosti, bez starostí pro majitele nemovitostí. Podmínka dalšího pronájmu nemovitosti vás nijak neomezuje při dalším nakládání s osobním vlastnictvím – tzn. nemovitost můžete kdykoliv během trvání smlouvy dalšího komerčního pronájmu prodat. Více informací o podmínkách pronájmu a vlastního užívání Vám rádi poskytneme na vyžádání.

Termín výstavby

Výstavba projektu je již téměř dokončena. Apartmány budou novým majitelům předány v srpnu 2019!

Více informací o projektu najdete na www.pure-ehrwald.cz

Nová pravidla pro DPH v Rakousku

Od 1. ledna 2022 platí v Rakousku nová pravidla v oblasti DPH. Vezměte prosím na vědomí, že možnosti přeúčtování DPH z kupní ceny se mohou v jednotlivých případech lišit. Pro konečné podmínky vratky, respektive přeúčtování DPH je nutné vždy kontaktovat daňového poradce. Kontakt na rakouského daňového poradce Vám rádi zprostředkujeme.

Zaujala Vás nabízená nemovitost? Rádi Vám zodpovíme další dotazy, či zajistíme prohlídku nemovitosti v Rakousku. Společnost Rellox nabízí nemovitost přímo do developera a kupující neplatí realitní provizi.

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti v Rakousku na prodej

© 2022 - Rellox - Reality a nemovitosti Rakousko