Apartmány od zkušeného developera v Zugspitz Areně

Apartmány od zkušeného developera v Zugspitz Areně
Velikost: 126.00 - 177.00 m²
Cenové rozmezí: 865.000 - 1.200.000 €
Město: Ehrwald
ID nemovitosti: MR19794
2.10.2018

Popis nemovitosti

Dovolujeme si Vám nabídnout nový projekt od zkušeného developera, se kterým dlouhodobě spolupracujeme, v lyžařském středisku Zugspitzarena.

Umístění

Nabízený projekt leží v největší vesnici dané oblasti Ehrwald v nadmořské výšce 1 004 m. V zimě si můžete vybrat ze 3 lyžařských oblastí – Ehrwalder Alm, Wetterstein a ledovec Zugspitze. Užijte si lyžování až do výšky 2 750 m! Další lyžařské oblasti jako je Lermoos, Biberwier, Berwang a Garmisch-Partenkirchen jsou nedaleko a snadno dostupné. Čeká na Vás 150 km sjezdovek a 100 km běžkařských tras.

V létě je Ehrwald zase rájem pro turisty a cyklisty. Z různých stupňů obtížnosti nespočtu tras si tak vybere opravdu každý. V případě nepříznivého počasí můžete využít krytou lezeckou stěnu vhodnou i pro začínající lezce. Pro milovníky golfu je k dispozici golfové hřiště s výhledem na majestátní Zugspitze.

V centrální, a přesto klidné části Ehrwaldu bude postaven nový projekt apartmánů. Stavba bude provedena v tradičním alpském stylu s použitím přírodních materiálů, jakými jsou například dřevo a kámen.

Apartmány

K dispozici je 9 apartmánů se 2 – 4 ložnicemi v samostatně stojících chaletech a 28 apartmánů s 1 – 4 ložnicemi v hlavní budově. Některé apartmány jsou mezonetové. Ke každému apartmánu patří balkón a 2-4 parkovací místa v podzemní garáži.

Interiéry apartmánů budou vybaveny kvalitními vestavěnými kuchyněmi a koupelnami s designovým koupelnovým nábytkem. Apartmány budou profesionálně a stylově vybaveny a zařízeny a připraveny k předání k okamžitému užívání pro Vás i pro jejich další pronájem.

V komplexu bude k dispozici recepce, restaurace, terasa na slunění, fitness a samozřejmě kvalitně vybavené welness s bazénem a venkovní saunou.

Užívání apartmánů

Apartmány jsou určeny na prodej do osobního vlastnictví, nicméně majitel nemovitosti je povinen tuto nemovitost dále komerčně pronajímat. Vlastní užívání nemovitosti je možné 6 týdnů v roce, ale další pronájem musí převažovat. Pro vlastníky nemovitostí je zajištěn komplexní servis se správou a dalším pronájmem nemovitosti, bez starostí pro majitele nemovitostí. Podmínka dalšího pronájmu nemovitosti vás nijak neomezuje při dalším nakládání s osobním vlastnictvím – tzn. nemovitost můžete kdykoliv během trvání smlouvy dalšího komerčního pronájmu prodat. Více informací o podmínkách pronájmu a vlastního užívání Vám rádi poskytneme na vyžádání.

Termín výstavby

Výstavba projektu je již téměř dokončena. Apartmány budou novým majitelům předány v srpnu 2019!

Více informací o projektu najdete na www.pure-ehrwald.cz

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti v Rakousku na prodej

© 2022 - Rellox - Reality a nemovitosti Rakousko