Pitztal – Luxusní řadový chalet u nejvyššího ledovce v Rakousku

Pitztal – Luxusní řadový chalet u nejvyššího ledovce v Rakousku
Velikost: 113.68 m²
Město: Mittelberg, Pitztal
ID nemovitosti: MR19367
29.5.2016

Popis nemovitosti

Dovolujeme si Vám nabídnout řadový chalet v nedávno dokončeném komplexu v Pitztalu.

Jedná se o komplex apartmánů a chaletů v údolí Pitztal v nadmořské výšce 1 640 m!

Jedinečný komplex je postaven uprostřed alpské přírody v Mittelbergu u nejvyššího ledovce v Rakousku.  Je koncipován jako ski in/ski out, což znamená, že se na lyžích dostanete na sjezdovku i ze sjezdovky. Vzdálenost od lanovky je pouhých 150 -200 metrů. Komplex leží v nadmořské výšce 1 640 m, ale lyžovat můžete ve výškách výrazně přesahujících 3 000 m (3 440 m). Na ledovci Pitztal si můžete zimní sezónu užívat od poloviny září do poloviny května.

Součástí komplexu je restaurace, bar, hala, recepce, podzemní garáže, wellness se saunou, infračervenou kabinou a bazénem, fitness, zahrady s přírodním jezírkem s různou hloubkou, které je vhodné i pro děti a soukromé sklepy pro vlastníky.

Celý resort byl dokončen v listopadu 2018 a od prosince se pronajímá turistům.

Řadový chalet je kompletně zařízený a vybavený. Patří k němu parkovací místo venku, které je již zahrnuto v ceně a komora pro vlastníka.

Chalet je určený ke kombinaci vlastního užívání a dalšího komerčního pronájmu. O pronájem turistům se stará profesionální agentura, takže Vám jako vlastníkovi nemovitosti nevzniknou v souvislosti s pronájmem žádné starosti. Naopak získáváte atraktivní příjem z pronájmu.

Nájemní smlouva se uzavírá na dobu 10 let. Vlastník smí svou nemovitost užívat cca 6 týdnů v roce.

Pitztal se pyšní hned dvěma „nej“.  Jedná se o nejmladší a zároveň o nejvýše položený ledovcový areál v Rakousku. Nachází se pod druhou nejvyšší horou Rakouska – Wildspitze s nadmořskou výškou 3 774 m. Lanovka Pitz-Panoramabahn, nejvyšší lanovka rakouských Alp, Vás zaveze do nadmořské výšky 3 440 m, odkud se můžete vydat po nejprudší a zároveň nejdelší sjezdovce zpět dolů. Lyžaři mohou vyzkoušet celkem 85 km sjezdových tratí všech stupňů obtížnosti.

Na původních webových stránkách o projektu www.pure-pitztal.cz najdete bližší informace o okolí a stavbě. Pro aktuální informace o nemovitostech na prodej nás prosím kontaktujte.

Zaujala Vás nabízená nemovitost? Rádi Vám zodpovíme další dotazy, či zajistíme prohlídku nemovitosti v Rakousku. Kupující neplatí realitní provizi.

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 733 532 291
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti v Rakousku na prodej

© 2019 - Rellox - Reality a nemovitosti Rakousko