Poslední apartmán v unikátním projektu v Pitztalu

Poslední apartmán v unikátním projektu v Pitztalu
Velikost: 82.00 - 156.00 m²
Město: Mittelberg, Pitztal
ID nemovitosti: MR19367
29.5.2016

Popis nemovitosti

Společnost Rellox s.r.o. exkluzivně nabízí nový projekt samostatně stojících chaletů a apartmánů v údolí Pitztalu. Unikátní komplex vyroste citlivě zasazený do okolní alpské přírody v Mittelbergu u nejvyššího ledovce na území Rakouska. Koncipován bude jako ski in/ski out. Na lyžích se tak dostanete na sjezdovku i ze sjezdovky. Vzdálenost k lanovce je jen 150 -200 metrů. Komplex leží v nadmořské výšce 1 640 m. Pitztalská oblast ale nabízí lyžování ve výškách přesahujících 3 000 m. Zimní sezona na ledovci Pitztal probíhá od poloviny září do poloviny května.

V případě investic do nemovitostí v Pitztalu se navíc může jednat o velmi zajímavou příležitost s potenciálem výraznějšího zhodnocení nemovitosti ve střednědobém horizontu. Během následujících dvou let by totiž mělo dojít k propojení ledovce Pitztal s ledovcem Sölden. Nová lanovka by měla být vybudována v těsné blízkosti komplexu. Dá se proto předpokládat, že v údolí Pitztalu může dojít k navýšení cen ubytování, případně cen nově vznikajících nemovitostí. Apartmán v údolí Pitztal se tak v nejbližší době mohou stát hodně atraktivním artiklem.

Samotný komplex se bude skládat z 9 apartmánů v hlavní budově a 7 samostatně stojících chaletů. V rámci společných prostor komplexu nebude chybět restaurace, bar, hala, obchod se základními potravinami, recepce, podzemní garáže, wellness se saunou, infra kabinou a bazénem, fitness, zahrada s přírodním jezírkem s různou hloubkou, které bude vhodné i pro děti a soukromé sklepy pro vlastníky.

Začátek výstavby komplexu je plánován nejpozději na konec března 2017, dokončení na prosinec téhož roku.

Apartmány a chalety bude určené ke kombinaci vlastního užívání a dalšího komerčního pronájmu. O pronájem turistům se postará profesionální agentura, vám jako vlastníkovi nemovitosti nevzniknou v souvislosti s pronájmem žádné starosti. Naopak získáte atraktivní příjem z pronájmu. Nájemní smlouva se uzavírá na dobu 10 let. Vlastník může svoji nemovitost užívat po dobu cca 6 týdnů v roce.

Zaujala Vás tento projekt? Rádi vám zajistíme prohlídku nemovitosti v Rakousku případně zodpovíme doplňující dotazy. Společnost Rellox nabízí nemovitost přímo do developera a kupující neplatí realitní provizi.

Více informací o projektu je k dispozici na www.pure-pitztal.cz.

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 734 445 092
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti v Rakousku na prodej

© 2018 - Rellox - Reality a nemovitosti Rakousko