Apartmánový dům v Leogangu

Apartmánový dům v Leogangu
Velikost: 235.36 m²
Město: Leogang
ID nemovitosti: SO19790
26.9.2019

Popis nemovitosti

Dovolujeme si Vám předložit nabídku apartmánového domu v Leogangu, v části Sonnberg.

Dvoupatrový dům se skládá ze třech apartmánů. Dům disponuje celkem 9 lůžky s možností 3 přistýlek a 3 koupelnami. Nemovitost je určena ke kombinaci vlastního užívání a dalšího komerčnímu pronájmu turistům.

Před domem jsou 2 krytá parkovací stání. V suterénu najdete lyžárnu s vysoušečem bot a hernu, ve které si můžete Vy nebo Vaši hosté zahrát kulečník či stolní tenis. Po náročném dni na lyžích si můžete dopřát také relaxaci v sauně a v odpočinkové místnosti s několika lehátky.

Dům je dobře udržovaný a prodává se včetně vybavení.

Nemovitost se nachází v obci Leogang v rakouské spolkové zemi Salzbursko. V Leogangu žije cca 3 000 obyvatel. Leogang je velmi dobře dostupný – vzdálenost z Prahy činí 540 km a dostanete se sem za cca 5 hodin jízdy. Vzdálenost Leogangu od Brna je 470 km a jízda Vám zabere cca 5,5 hodiny.

Dům je umístěn ve vyvýšené poloze na okraji obce a v zimě jsou pro pohodlný dojezd nutné sněhové řetězy. Do cca 5-10 minut autem se dostanete ke sjezdovkám v Leogangu.

Pokud Vás nabídka nemovitosti zaujala, rádi Vám domluvíme její prohlídku.

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti v Rakousku na prodej

© 2021 - Rellox - Reality a nemovitosti Rakousko