Jedinečné apartmány s širokou nabídkou hotelových služeb

Jedinečné apartmány s širokou nabídkou hotelových služeb
Velikost: 75.00 - 100.00 m²
Cenové rozmezí: 557.000 - 775.000 €
Město: Katschberg
ID nemovitosti: FK19573
18.3.2017

Popis nemovitosti

Nabízíme vám apartmán v jedné ze dvou věží, představujících výjimečné architektonické dílo, které jinde v Alpách nenajdete. Jejich tvar byl inspirován šiškami a obě věže skvěle zapadají do okolního přírodního prostředí. Pokud si chcete splnit sen a být i doma jako na dovolené, je pro vás tento apartmán jako stvořený.

Věže mají 14 a 10 pater a nabízejí 64 apartmánů a prostor k parkování. Apartmány jsou připraveny k okamžitému nastěhování. V kupní ceně je zahrnuto kompletní vybavení a zařízení apartmánu. Byly navrženy s důrazem na funkčnost a vysokou kvalitu, ale přesto působí velmi útulně.

S věžemi sousedí hotel, jehož služby váš pobyt učiní ještě příjemnějším. Služby zahrnují úklid apartmánu, hlídání dětí, lázeňské služby nebo širokou gastronomickou nabídku. Kromě toho je apartmán vybaven důmyslným bezpečnostním systémem, a navíc může být postaráno i o jeho pronájem.

Katschberg je oblíbenou rekreační oblastí, a to jak v zimě, tak v létě. Mimo jiné tu můžete chodit na výlety, jezdit na kole nebo si zajezdit na koni. V blízkosti se rozkládá spoustu skvělých a kvalitních golfových hřišť. V zimě se z Katschbergu stává ráj lyžařů s 70 kilometry sjezdovek, na nichž je sněhová pokrývka vždy zaručena. To vše můžete mít přímo za dveřmi svého apartmánu.

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti v Rakousku na prodej

© 2022 - Rellox - Reality a nemovitosti Rakousko