5* Luxusní apartmány jen pár kroků od jezera v centru Zell am See

5* Luxusní apartmány jen pár kroků od jezera v centru Zell am See
Velikost: 28.90 - 45.79 m²
Cenové rozmezí: 199.900 - 379.900 €
Město: Zell am See
ID nemovitosti: AV20034
30.1.2022

Popis nemovitosti

5* rezidence je situovaná uprostřed metropole životního stylu, v salcburském městečku Zell am See, a přesto dýchá klidnou atmosférou. Je jen pár kroků od jezera a v pěší vzdálenosti od lanovky cityXpress, obchodů a restaurací. Úžasné apartmány stejně jako společné prostory resortu zaujmou svým moderním dekorem s vkusnými detaily v alpském stylu. To vše doplňují kvalitní hotelové služby, které pozvednou váš pobyt zde na zcela novou úroveň.

Přednosti resortu:

 • Bezpečná investice s bonusem příjemné dovolené
 • 5* resort apartmánů v centru Zell am See
 • Minimální garantované příjmy z pronájmu po dobu prvních dvou let
 • V pěší vzdálenosti od lanovky CityXpress (600 metrů)
 • Bezprostřední blízkost obchodů, restaurací a služeb
 • Některé apartmány nabízí výhled na jezero
 • Kompletní systém správy a dalšího pronájmu.
 • Renomovaná správcovská společnost Alpin Rentals
 • Atraktivní celoroční resort
 • Jezero, hory, ledovec = 100 % zábavy
 • Kompletní vybavení apartmánů
 • Restaurace, bar, lobby, recepce, fitness
 • Wellness s bazénem a 2 saunami
 • Kupující neplatí realitní provizi

Prázdninový ráj Zell am See – Kaprun

2 města, 1 rekreační oblast. Města Zell am See a Kaprun jsou od sebe vzdálena přibližně 8 km. Zatímco Zell am See dominuje úchvatné jezero Zell, Kaprun vyniká strmým úbočím pohoří Hohe Tauern s ledovcem Kitzsteinhorn, který se tyčí do výšky 3 203 m. n. m. a představuje jedinou horu v Salzbursku přesahující hranici tří tisíc metrů. Lyžování si zde můžete užívat od října do začátku léta. Jezero – hory – ledovec. Žádný jiný region nenabízí takto jedinečnou kombinaci! Letní i zimní sezónu si zde užijete na 100 %.

Oblast spadá pod nejstarší národní park Rakouska – Vysoké Taury – rozmanitou oblast plnou nedotčené přírody na ploše přesahující 1800 km2 s nejvyšší horou Rakouska Grossglockner.

Na své si tu přijdou sportovci, rodiny s dětmi i dříve narození. Nespočet turistických a cyklistických tras, 18-ti jamková golfová hřiště, fantasticky upravené sjezdovky všech obtížností včetně lyžování na ledovci, snow parky a prvotřídní wellness centrum Tauern Spa máte na dosah.

Apartmány k prodeji do osobního vlastnictví

Projekt zahrnuje celkem 56 útulných hotelových pokojů a apartmánů. Při plánování projektu byl kladen důraz na luxus a komfort pro Vás a Vaše hosty.

V interiérech i v exteriéru bude použit kvalitní materiál, fasáda domu dekorována přírodním kamenem a dřevem. Projekt bude postaven v typickém alpském stylu. 

Apartmány budou předány jejich novým majitelům kompletně zařízené a vybavené tak, aby je bylo možné ihned začít pronajímat.

Nová pravidla pro DPH v Rakousku

Od 1. ledna 2022 platí v Rakousku nová pravidla v oblasti DPH. Vezměte prosím na vědomí, že možnosti přeúčtování DPH z kupní ceny se mohou v jednotlivých případech lišit. Pro konečné podmínky vratky, respektive přeúčtování DPH je nutné vždy kontaktovat daňového poradce. Kontakt na rakouského daňového poradce Vám rádi zprostředkujeme.

Pěšky od lanovky cityXpress

Chcete svůj den strávit sportovně? Obujte si přeskáče přímo v resortu a dostaňte se bez auta k lanovce cityXpress, která je vstupní branou do lyžařského a turistického ráje. Ta je jen 7 minut pěšky odsud (600 m). Díky novému lanovkovému spojení se z Zell am See dostanete do Viehhofenu a v budoucnu možná až přímo do vyhlášeného Saalbachu.

Relax, klid a soukromí

Po aktivním dni stráveném na lyžích nebo na kolech si užijte dokonalou relaxaci ve wellness se 2 saunami, které je rovněž součástí rezidence. A pokud nemáte dost, potrénujte své tělo ještě ve fitness. K dispozici je vám také recepce s prostorným lobby. Samozřejmostí je dostatek garážových i venkovních parkovacích míst a lyžárna. Svůj den pak můžete zakončit v baru či restauraci. 

Atraktivní investice

Apartmány jsou určeny na prodej do osobního vlastnictví a podle územního plánu jsou určené k dalšímu pronájmu s možností částečného vlastního užívání. Vlastní užívání nemovitosti je možné, ale další pronájem musí převažovat. Pro vlastníky nemovitostí je zajištěn komplexní servis se správou a dalším pronájmem nemovitosti, bez starostí pro majitele nemovitostí. Očekávané příjmy z pronájmu se pohybují na úrovni cca 2,5 % v prvním roce a 3,45 % ve druhém roce, přičemž minimální garantované příjmy činí v prvním roce 2 % a ve druhém roce 3 % z celkové výše investice.

Podmínka dalšího pronájmu nemovitosti vás nijak neomezuje při dalším nakládání s osobním vlastnictvím – tzn. nemovitost můžete kdykoliv během trvání smlouvy dalšího komerčního pronájmu prodat. Více informací o podmínkách pronájmu a vlastního užívání Vám rádi poskytneme na vyžádání.

Termín výstavby

Výstavba byla zahájena v únoru 2022. Plánované dokončení projektu se předpokládá na 2. čtvrtletí 2023.

Projekt staví renomovaný developer s mnohaletou historií na rakouském trhu, který se pyšní množstvím úspěšně realizovaných projektů. Pro investora představuje garanci kvality a bezpečně uložených prostředků.

Kontaktujte nás

Zaujala Vás nabízená nemovitost? Rádi Vám zodpovíme další dotazy, či zajistíme prohlídku místa výstavby v Rakousku. Společnost Rellox nabízí nemovitost přímo do developera a kupující neplatí realitní provizi.

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti v Rakousku na prodej

© 2022 - Rellox - Reality a nemovitosti Rakousko