5* Luxusní apartmány jen pár kroků od jezera v centru Zell am See

5* Luxusní apartmány jen pár kroků od jezera v centru Zell am See
Velikost: 20.98 - 45.79 m²
Cenové rozmezí: 179.900 - 379.900 €
Město: Zell am See
ID nemovitosti: AV20034
30.1.2022

Popis nemovitosti

5* rezidence je situovaná uprostřed metropole životního stylu, v salcburském městečku Zell am See, a přesto dýchá klidnou atmosférou. Je jen pár kroků od jezera a v pěší vzdálenosti od lanovky cityXpress, obchodů a restaurací. Úžasné apartmány stejně jako společné prostory resortu zaujmou svým moderním dekorem s vkusnými detaily v alpském stylu. To vše doplňují kvalitní hotelové služby, které pozvednou váš pobyt zde na zcela novou úroveň.

Přednosti resortu:

 • Bezpečná investice s bonusem příjemné dovolené
 • 5* resort apartmánů v centru Zell am See
 • Minimální garantované příjmy z pronájmu po dobu prvních dvou let
 • V pěší vzdálenosti od lanovky CityXpress (600 metrů)
 • Bezprostřední blízkost obchodů, restaurací a služeb
 • Některé apartmány nabízí výhled na jezero
 • Kompletní systém správy a dalšího pronájmu.
 • Renomovaná správcovská společnost Alpin Rentals
 • Atraktivní celoroční resort
 • Jezero, hory, ledovec = 100 % zábavy
 • Kompletní vybavení apartmánů
 • Restaurace, bar, lobby, recepce, fitness
 • Wellness s bazénem a 2 saunami
 • Kupující neplatí realitní provizi

Prázdninový ráj Zell am See – Kaprun

2 města, 1 rekreační oblast. Města Zell am See a Kaprun jsou od sebe vzdálena přibližně 8 km. Zatímco Zell am See dominuje úchvatné jezero Zell, Kaprun vyniká strmým úbočím pohoří Hohe Tauern s ledovcem Kitzsteinhorn, který se tyčí do výšky 3 203 m. n. m. a představuje jedinou horu v Salzbursku přesahující hranici tří tisíc metrů. Lyžování si zde můžete užívat od října do začátku léta. Jezero – hory – ledovec. Žádný jiný region nenabízí takto jedinečnou kombinaci! Letní i zimní sezónu si zde užijete na 100 %.

Oblast spadá pod nejstarší národní park Rakouska – Vysoké Taury – rozmanitou oblast plnou nedotčené přírody na ploše přesahující 1800 km2 s nejvyšší horou Rakouska Grossglockner.

Na své si tu přijdou sportovci, rodiny s dětmi i dříve narození. Nespočet turistických a cyklistických tras, 18-ti jamková golfová hřiště, fantasticky upravené sjezdovky všech obtížností včetně lyžování na ledovci, snow parky a prvotřídní wellness centrum Tauern Spa máte na dosah.

Apartmány k prodeji do osobního vlastnictví

Projekt zahrnuje celkem 56 útulných hotelových pokojů a apartmánů. Při plánování projektu byl kladen důraz na luxus a komfort pro Vás a Vaše hosty.

V interiérech i v exteriéru bude použit kvalitní materiál, fasáda domu dekorována přírodním kamenem a dřevem. Projekt bude postaven v typickém alpském stylu. 

Apartmány budou předány jejich novým majitelům kompletně zařízené a vybavené tak, aby je bylo možné ihned začít pronajímat.

Pěšky od lanovky cityXpress

Chcete svůj den strávit sportovně? Obujte si přeskáče přímo v resortu a dostaňte se bez auta k lanovce cityXpress, která je vstupní branou do lyžařského a turistického ráje. Ta je jen 7 minut pěšky odsud (600 m). Díky novému lanovkovému spojení se z Zell am See dostanete do Viehhofenu a v budoucnu možná až přímo do vyhlášeného Saalbachu.

Relax, klid a soukromí

Po aktivním dni stráveném na lyžích nebo na kolech si užijte dokonalou relaxaci ve wellness se 2 saunami, které je rovněž součástí rezidence. A pokud nemáte dost, potrénujte své tělo ještě ve fitness. K dispozici je vám také recepce s prostorným lobby. Samozřejmostí je dostatek garážových i venkovních parkovacích míst a lyžárna. Svůj den pak můžete zakončit v baru či restauraci. 

Atraktivní investice

Apartmány jsou určeny na prodej do osobního vlastnictví a podle územního plánu jsou určené k dalšímu pronájmu s možností částečného vlastního užívání. Vlastní užívání nemovitosti je možné, ale další pronájem musí převažovat. Pro vlastníky nemovitostí je zajištěn komplexní servis se správou a dalším pronájmem nemovitosti, bez starostí pro majitele nemovitostí. Očekávané příjmy z pronájmu se pohybují na úrovni cca 2,5 % v prvním roce a 3,45 % ve druhém roce, přičemž minimální garantované příjmy činí v prvním roce 2 % a ve druhém roce 3 % z celkové výše investice.

Podmínka dalšího pronájmu nemovitosti vás nijak neomezuje při dalším nakládání s osobním vlastnictvím – tzn. nemovitost můžete kdykoliv během trvání smlouvy dalšího komerčního pronájmu prodat. Více informací o podmínkách pronájmu a vlastního užívání Vám rádi poskytneme na vyžádání.

Termín výstavby

Výstavba byla zahájena v únoru 2022. Plánované dokončení projektu se předpokládá na 2. čtvrtletí 2023.

Projekt staví renomovaný developer s mnohaletou historií na rakouském trhu, který se pyšní množstvím úspěšně realizovaných projektů. Pro investora představuje garanci kvality a bezpečně uložených prostředků.

Kontaktujte nás

Zaujala Vás nabízená nemovitost? Rádi Vám zodpovíme další dotazy, či zajistíme prohlídku místa výstavby v Rakousku. Společnost Rellox nabízí nemovitost přímo do developera a kupující neplatí realitní provizi.

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti v Rakousku na prodej

© 2023 - Rellox - Reality a nemovitosti Rakousko