4* Wellness apartmány s panoramatickým výhledem na jezero

4* Wellness apartmány s panoramatickým výhledem na jezero
Velikost: 35.07 - 51.01 m²
Cenové rozmezí: 369.900 - 419.900 €
Město: Zell am See
ID nemovitosti: AV19930
30.1.2022

Popis nemovitosti

Představujeme nový resort apartmánů s panoramatickým výhledem na jezero Zeller See a centrum města Zell am See, které je jen několik minut chůze odsud. V pěší vzdálenosti je také lanovka trassXpress, která je vstupní branou do lyžařského a turistického ráje oblíbeného alpského střediska.

Projekt staví renomovaný developer s 10 letou historií na rakouském trhu, který se pyšní mnoha úspěšně realizovanými projekty. Pro investora představuje garanci kvality a bezpečně uložených prostředků.

Zell am See – Kaprun

Jezero – hory – ledovec. Žádný jiný region nenabízí takto jedinečnou kombinaci! Letní i zimní sezónu si zde užijete na 100 %. Oblast spadá pod nejstarší národní park Rakouska – Vysoké Taury – rozmanitou oblast plnou nedotčené přírody na ploše přesahující 1800 km2 s nejvyšší horou Rakouska Grossglockner.

Na své si tu přijdou sportovci, rodiny s dětmi i dříve narození. Nespočet turistických a cyklistických tras, 18-ti jamková golfová hřiště, fantasticky upravené sjezdovky všech obtížností včetně lyžování na ledovci, snow parky, prvotřídní wellness centrum Tauern Spa či rodinné centrum na Maiskogelu máte na dosah. Oblast nadchne i milovníky paraglidingu a horolezectví. Velmi oblíbená je ferrata s výhledem na ohromující vysokohorskou vodní nádrž v Kaprunu. Krásné historické centrum Zell am See nabízí mnoho obchůdků a dobrých restaurací. Kolem jezera, které láká ke koupání i vodním sportům, se line romantická promenáda.

Nová lanovková spojení

Investice do infrastruktury a nová lyžařská propojení upevňují pozici Zell am See/ Kaprunu jako jednoho z TOP cílů v alpách. Pro turisty i investory.

Na tuto sezónu bylo otevřeno dlouho očekávané spojení z Kaprunu přes Maiskogel až k ledovci Kitzsteinhorn. Novinkou je také dokončení první části zellamseeXpress, která umožňuje nový přístup na Schmittenhöhe z Viehhofenu v údolí Glemmtal. Do roku 2023 se plánuje spojit Schmittenhöhe přímo s oblastí Skicircus Saalbach Hinterglemm Leogang Fieberbrunn. Zell am See/Kaprun by se tak měla stát součástí největšího propojeného lyžařského střediska v Rakousku s více než 400 km sjezdovek.

Apartmány do osobního vlastnictví

Projekt se skládá celkem ze 4 budov s 31 apartmány, které jsou postaveny ve svahu nad jezerem Zeller See. Při plánování projektu byl kladen důraz na luxus a komfort pro Vás a Vaše hosty. V interiérech i v exteriéru bude použit kvalitní materiál, fasáda domu dekorována přírodním kamenem a dřevem. Projekt bude postaven v typickém alpském stylu.

Vybavení apartmánů

Apartmány budou vybaveny kvalitními podlahami a podlahovým topením, designovou sanitou a kuchyní se všemi spotřebiči. Každý apartmán má navíc vlastní saunu. U nábytkových balíčků si můžete vybrat z několika materiálů a barev. Apartmány budou předány jejich novým majitelům kompletně zařízené a vybavené tak, aby je bylo možné ihned začít pronajímat. Vlastníci mohou v komplexu využívat také prádelnu se sušárnou, lyžárnu s uzamykatelnými skříňkami a vysoušeči bot. Vlastníci mají k dispozici komoru, kde si mohou nechávat své osobní věci.

Prvotřídní služby resortu

Vy i Vaši hosté si budete moct během svých pobytů užívat služeb komplexu jako je např. snídaně do pokoje, shuttle service, bezplatná wifi, bezplatné parkování, denní úklid, služby recepce, možnost příjezdu a odjezdu každý den, dobíjecí stanice pro elektromobily a další služby. V komplexu bude k dispozici fitness a menší lobby/bar.

Atraktivní investice

Apartmány jsou určeny na prodej do osobního vlastnictví a podle územního plánu jsou určené k dalšímu pronájmu s možností částečného vlastního užívání. Vlastní užívání nemovitosti je možné, ale další pronájem musí převažovat. Pro vlastníky nemovitostí je zajištěn komplexní servis se správou a dalším pronájmem nemovitosti, bez starostí pro majitele nemovitostí.

Podmínka dalšího pronájmu nemovitosti vás nijak neomezuje při dalším nakládání s osobním vlastnictvím – tzn. nemovitost můžete kdykoliv během trvání smlouvy dalšího komerčního pronájmu prodat. Více informací o podmínkách pronájmu a vlastního užívání Vám rádi poskytneme na vyžádání.

Termín výstavby

Výstavba projektu by měla být zahájena na podzim 2020. Dokončení projektu se předpokládá v prosinci 2021.

Nová pravidla pro DPH v Rakousku

Od 1. ledna 2022 platí v Rakousku nová pravidla v oblasti DPH. Vezměte prosím na vědomí, že možnosti přeúčtování DPH z kupní ceny se mohou v jednotlivých případech lišit. Pro konečné podmínky vratky, respektive přeúčtování DPH je nutné vždy kontaktovat daňového poradce. Kontakt na rakouského daňového poradce Vám rádi zprostředkujeme.

Zaujala Vás nabízená nemovitost? Rádi Vám zodpovíme další dotazy, či zajistíme prohlídku nemovitosti v Rakousku. Společnost Rellox nabízí nemovitost přímo do developera a kupující neplatí realitní provizi.

Video z místa výstavby – leden 2021

Foto: ArdeaA/ Shutterstock.com, mRGB/ Shutterstock.com, canadastock/ Shutterstock.com, Yuriy Biryukov/ Shutterstock.com, Irina Rogova/ Shuttestock.com

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti v Rakousku na prodej

© 2022 - Rellox - Reality a nemovitosti Rakousko