4* Wellness apartmány s panoramatickým výhledem na jezero

4* Wellness apartmány s panoramatickým výhledem na jezero
Velikost: 35.07 - 51.01 m²
Cenové rozmezí: 369.900 - 419.900 €
Město: Zell am See
ID nemovitosti: AV19930
30.1.2022

Popis nemovitosti

Představujeme nový resort apartmánů s panoramatickým výhledem na jezero Zeller See a centrum města Zell am See, které je jen několik minut chůze odsud. V pěší vzdálenosti je také lanovka trassXpress, která je vstupní branou do lyžařského a turistického ráje oblíbeného alpského střediska.

Projekt staví renomovaný developer s 10 letou historií na rakouském trhu, který se pyšní mnoha úspěšně realizovanými projekty. Pro investora představuje garanci kvality a bezpečně uložených prostředků.

Zell am See – Kaprun

Jezero – hory – ledovec. Žádný jiný region nenabízí takto jedinečnou kombinaci! Letní i zimní sezónu si zde užijete na 100 %. Oblast spadá pod nejstarší národní park Rakouska – Vysoké Taury – rozmanitou oblast plnou nedotčené přírody na ploše přesahující 1800 km2 s nejvyšší horou Rakouska Grossglockner.

Na své si tu přijdou sportovci, rodiny s dětmi i dříve narození. Nespočet turistických a cyklistických tras, 18-ti jamková golfová hřiště, fantasticky upravené sjezdovky všech obtížností včetně lyžování na ledovci, snow parky, prvotřídní wellness centrum Tauern Spa či rodinné centrum na Maiskogelu máte na dosah. Oblast nadchne i milovníky paraglidingu a horolezectví. Velmi oblíbená je ferrata s výhledem na ohromující vysokohorskou vodní nádrž v Kaprunu. Krásné historické centrum Zell am See nabízí mnoho obchůdků a dobrých restaurací. Kolem jezera, které láká ke koupání i vodním sportům, se line romantická promenáda.

Nová lanovková spojení

Investice do infrastruktury a nová lyžařská propojení upevňují pozici Zell am See/ Kaprunu jako jednoho z TOP cílů v alpách. Pro turisty i investory.

Na tuto sezónu bylo otevřeno dlouho očekávané spojení z Kaprunu přes Maiskogel až k ledovci Kitzsteinhorn. Novinkou je také dokončení první části zellamseeXpress, která umožňuje nový přístup na Schmittenhöhe z Viehhofenu v údolí Glemmtal. Do roku 2023 se plánuje spojit Schmittenhöhe přímo s oblastí Skicircus Saalbach Hinterglemm Leogang Fieberbrunn. Zell am See/Kaprun by se tak měla stát součástí největšího propojeného lyžařského střediska v Rakousku s více než 400 km sjezdovek.

Apartmány do osobního vlastnictví

Projekt se skládá celkem ze 4 budov s 31 apartmány, které jsou postaveny ve svahu nad jezerem Zeller See. Při plánování projektu byl kladen důraz na luxus a komfort pro Vás a Vaše hosty. V interiérech i v exteriéru bude použit kvalitní materiál, fasáda domu dekorována přírodním kamenem a dřevem. Projekt bude postaven v typickém alpském stylu.

Vybavení apartmánů

Apartmány budou vybaveny kvalitními podlahami a podlahovým topením, designovou sanitou a kuchyní se všemi spotřebiči. Každý apartmán má navíc vlastní saunu. U nábytkových balíčků si můžete vybrat z několika materiálů a barev. Apartmány budou předány jejich novým majitelům kompletně zařízené a vybavené tak, aby je bylo možné ihned začít pronajímat. Vlastníci mohou v komplexu využívat také prádelnu se sušárnou, lyžárnu s uzamykatelnými skříňkami a vysoušeči bot. Vlastníci mají k dispozici komoru, kde si mohou nechávat své osobní věci.

Prvotřídní služby resortu

Vy i Vaši hosté si budete moct během svých pobytů užívat služeb komplexu jako je např. snídaně do pokoje, shuttle service, bezplatná wifi, bezplatné parkování, denní úklid, služby recepce, možnost příjezdu a odjezdu každý den, dobíjecí stanice pro elektromobily a další služby. V komplexu bude k dispozici fitness a menší lobby/bar.

Atraktivní investice

Apartmány jsou určeny na prodej do osobního vlastnictví a podle územního plánu jsou určené k dalšímu pronájmu s možností částečného vlastního užívání. Vlastní užívání nemovitosti je možné, ale další pronájem musí převažovat. Pro vlastníky nemovitostí je zajištěn komplexní servis se správou a dalším pronájmem nemovitosti, bez starostí pro majitele nemovitostí.

Podmínka dalšího pronájmu nemovitosti vás nijak neomezuje při dalším nakládání s osobním vlastnictvím – tzn. nemovitost můžete kdykoliv během trvání smlouvy dalšího komerčního pronájmu prodat. Více informací o podmínkách pronájmu a vlastního užívání Vám rádi poskytneme na vyžádání.

Termín výstavby

Výstavba projektu by měla být zahájena na podzim 2020. Dokončení projektu se předpokládá v prosinci 2021.

Video z místa výstavby – leden 2021

Foto: ArdeaA/ Shutterstock.com, mRGB/ Shutterstock.com, canadastock/ Shutterstock.com, Yuriy Biryukov/ Shutterstock.com, Irina Rogova/ Shuttestock.com

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti v Rakousku na prodej

© 2023 - Rellox - Reality a nemovitosti Rakousko