4* apartmány u lanovky v Neukirchenu

4* apartmány u lanovky v Neukirchenu
Velikost: 75.12 - 123.78 m²
Cenové rozmezí: 562.800 - 1.042.800 €
Město: Neukirchen am Grossvenediger
ID nemovitosti: LB19828
1.1.2019

Popis nemovitosti

Představujeme Vám nový projekt luxusních a komfortních apartmánů v atraktivní lokalitě Neukirchen am Grossvenediger. Projekt je situován jen pár kroků od lanovky.

Projekt se skládá ze 45 apartmánů a 8 penthousů. Ke všem bytům patří zahrada, balkón nebo terasa.  4* apartmány a penthousy budou předány svým majitelům kompletně zařízené a vybavené tak, aby je bylo možné ihned začít pronajímat a užívat.

Všem majitelům i hostům budou k dispozici služby 4* hotelu, tedy welness s bazény a saunami, fitness, prostorná hala, restaurace, snídaňový servis, recepce apod.

Ke každému apartmánu patří 1 parkovací místo a ke každému penthousu 2 parkovací místa v podzemní garáži, která jsou již zahrnuta v kupní ceně. Ke každému apartmánu patří komora.

Všichni hosté resortu mohou zdarma využívat welness a fitness o rozloze cca 770 m2. Ponořte se do jednoho z bazénů – ať už vnitřního či toho venkovního pod širým nebem. Vyberte si jednu z 5 saun: parní, infračervenou, soft (méně vyhřátou) či dvě klasické finské sauny. Odpočiňte si v relaxační místnosti s pohodlnými lehátky a příjemnými světelnými efekty. Nebo si odpočiňte aktivně ve fitness s kardio i posilovacími stroji. Můžete si také vychutnat uvolňující masáž. Zkrátka každý si zde jistě přijde na své!

Apartmány jsou určeny na prodej do osobního vlastnictví, nicméně majitel nemovitosti je povinen tuto nemovitost dále komerčně pronajímat. Majitel apartmánu získává atraktivní výnos z pronájmu.

Vlastní užívání nemovitosti je možné několik týdnů v roce. Pro vlastníky nemovitostí je zajištěn komplexní servis se správou a dalším pronájmem nemovitosti, bez starostí pro majitele nemovitostí. Podmínka dalšího pronájmu nemovitosti vás nijak neomezuje při dalším nakládání s osobním vlastnictvím – tzn. nemovitost můžete kdykoliv během trvání smlouvy dalšího komerčního pronájmu prodat.

Dokončení projektu se předpokládá v prosinci 2020.

Obec Neukirchen am Grossvenediger je součástí populární lyžařské oblasti Wildkogel-Arena. Se svými 85 % modrými a červenými sjezdovkami je velmi oblíbená především pro rodiny s dětmi. Známým lákadlem je také nejdelší osvětlená sáňkařská dráha světa. V létě je oblast rájem pro milovníky horské turistiky, cyklistiky a všechny, kteří si chtějí odpočinout v objetí nádherné alpské přírody Národního parku Vysoké Taury.

Zaujala Vás nabízená nemovitost? Rádi Vám zodpovíme další dotazy, či zajistíme prohlídku nemovitosti v Rakousku. Společnost Rellox nabízí nemovitost přímo od developera a kupující neplatí realitní provizi.

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 733 532 291
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti v Rakousku na prodej

© 2020 - Rellox - Reality a nemovitosti Rakousko