3 moderní apartmány v metropoli životního stylu

3 moderní apartmány v metropoli životního stylu
Velikost: 69.53 - 73.30 m²
Cenové rozmezí: 512.000 - 539.000 €
Město: Zell am See
ID nemovitosti: SO19992
1.1.2022

Popis nemovitosti

Nabízíme 3 moderní apartmány v nově renovované rezidenci, která je díky své poloze diamantem mezi tamními realitami. Je situována uprostřed metropole životního stylu v salcburském městečku Zell am See a přesto dýchá klidnou atmosférou. Úžasné prostorné apartmány stejně jako společné prostory resortu zaujmou svým moderním dekorem s vkusnými detaily v alpském stylu. To vše doplňují kvalitní hotelové služby, které pozvednou váš pobyt zde na zcela novou úroveň.

Začněte svůj den dobrou kávou v samoobslužném baru, setkejte se zde s přáteli, obchodními partnery či zaměstnanci. Cítit se budete jako doma a přitom posunete své obchodní aktivity o krok dál.

Chcete svůj den strávit sportovně? Obujte si přeskáče přímo v resortu a dostaňte se pohodlně bez auta k lanovce cityXpress. Ta je jen 3 minuty pěšky odsud. Díky novému lanovkovému spojení se z Zell am See dostanete do Viehhofenu a budoucnu možná až přímo do vyhlášeného Saalbachu.

Po aktivním dni stráveném na lyžích nebo na kolech si užijte dokonalou relaxaci ve wellness se saunou, které je rovněž součástí rezidence. Svůj den pak můžete zakončit v baru vybaveném v městském stylu s moderními osvětlovacími prvky či v salonku s designovým nábytkem.

Přednosti resortu

  • Resort po kompletní renovaci, která proběhla v roce 2019
  • Individuální podmínky prodeje v případě koupě všech 3 apartmánů
  • Jen 3 minuty pěšky od lanovky cityXpress v Zell am See
  • Bezprostřední blízkost obchodů, restaurací a dalších služeb
  • Renomovaná správcovská společnost s dlouholetou historií
  • Již dokončeno, možnost okamžitého předání a získávání příjmů z pronájmu
  • Samoobslužný bar, wellness se saunou, salonek
  • Podzemní garáže, nabíjecí stanice pro elektromobily
  • Kupující neplatí realitní provizi

Apartmány k prodeji do osobního vlastnictví

K prodeji se nabízí 3 apartmány, které jsou situovány v prvním patře hned vedle sebe. Jsou tak naprosto ideální investicí pro podnikatele, firmy či skupinu přátel. Apartmány jsou dvouložnicové s obytnou plochou 69,53 m2, 71,55 m2, resp. 73,30 m2. Ke každému apartmánu náleží sklep a garážové parkovací stání. V případě zájmu o všechny 3 apartmány je možné se domluvit na zvýhodněných podmínkách koupě.

Zell am see – Kaprun

Jezero – hory – ledovec. Žádný jiný region nenabízí takto jedinečnou kombinaci! Letní i zimní sezónu si zde užijete na 100 %. Oblast spadá pod nejstarší národní park Rakouska – Vysoké Taury – rozmanitou oblast plnou nedotčené přírody na ploše přesahující 1800 km2 s nejvyšší horou Rakouska Grossglockner.

Na své si tu přijdou sportovci, rodiny s dětmi i dříve narození. Nespočet turistických a cyklistických tras, 18-ti jamková golfová hřiště, fantasticky upravené sjezdovky všech obtížností včetně lyžování na ledovci, snow parky, prvotřídní wellness centrum Tauern Spa či rodinné centrum na Maiskogelu máte na dosah. Oblast nadchne i milovníky paraglidingu a horolezectví. Velmi oblíbená je ferrata s výhledem na ohromující vysokohorskou vodní nádrž v Kaprunu. Krásné historické centrum Zell am See nabízí mnoho obchůdků a dobrých restaurací. Kolem jezera, které láká ke koupání i vodním sportům, se line romantická promenáda.

Nová lanovková spojení

Na konci listopadu 2019 bylo slavnostně otevřeno dlouho očekávané lanovkové spojení 3K K-ONNECTION. Z centra Kaprunu se tak dostanete kabinkou přes Maiskogel přímo až na ledovec Kitzsteinhorn.

Od roku 2019 je v provozu také nová lanovka ZELLAMSEEXPRESS, díky které se ze Schmittenhöhe v Zell am See dostanete do Viehhofenu… a ten je již součástí oblíbeného střediska Ski Circus. V budoucnu se plánuje další lanovkové propojení z Viehhofenu do srdce Ski Circusu. Na lyžích byste se tak dostali z Zell am See až přímo do vyhlášeného Saalbachu.

Již nyní můžete využít SKI ALPIN CARD, která otevírá dveře k lyžařským zážitkům nejvyšší úrovně ve všech 3 oblastech – Kaprun včetně ledovce Kitzsteinhorn, Zell am See a střediskem Skicircus. Čeká na vás celkem 408 km sjezdovek, 121 vleků a nekonečně zábavy.

Atraktivní investice

Apartmány jsou na prodej do osobního vlastnictví a podle územního plánu jsou určené k dalšímu pronájmu s možností částečného vlastního užívání. Vlastní užívání nemovitosti je možné, ale další pronájem musí převažovat. Pro vlastníky nemovitostí je zajištěn komplexní servis se správou a dalším pronájmem nemovitosti, bez starostí pro majitele nemovitostí.

Podmínka dalšího pronájmu nemovitosti vás nijak neomezuje při dalším nakládání s osobním vlastnictvím – tzn. nemovitost můžete kdykoliv během trvání smlouvy dalšího komerčního pronájmu prodat. Více informací o podmínkách pronájmu a vlastního užívání Vám rádi poskytneme na vyžádání.

Nová pravidla pro DPH v Rakousku

Od 1. ledna 2022 platí v Rakousku nová pravidla v oblasti DPH. Vezměte prosím na vědomí, že možnosti přeúčtování DPH z kupní ceny se mohou v jednotlivých případech lišit. Pro konečné podmínky vratky, respektive přeúčtování DPH je nutné vždy kontaktovat daňového poradce. Kontakt na rakouského daňového poradce Vám rádi zprostředkujeme.

Ozvěte se nám

Zaujala vás tato nemovitost? Chcete vytipovat dům nebo apartmán přímo na míru vašim požadavkům nebo se potřebujete jen poradit? Kontaktujte nás:

Telefon: +420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Nemovitosti v Rakousku na prodej

© 2022 - Rellox - Reality a nemovitosti Rakousko